Rüyada Sivilce Görmek Ne Demek Anlamı Ve Tabiri

Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada sivilce görmek genel olarak ihtişama, kederden ve gamdan kurtulmaya, korkularla yüzleşmeye ve gösterişe işarettir. Yüzümüzün tamamının sivilce ile kaplı olduğunu görmek ise kıskanılan bir kişi olmaya ve yakın zamanda herkes tarafından çok imrenilecek bir ilişkiye başlamaya delalet etmektedir.

Rüyada Yüzünde Birkaç Sivilce Çıkmak

Kişinin rüyasında kendi yüzünde birkaç sivilce çıktığını görülmesi hedeflerin gerçekleşeceğine ve daha ilerde çok daha büyük hedefler konulacağına ve bütün imkanların seferber edilerek ulaşılmak istenen hedefe başarı ile gidileceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca bazı yorumculara göre ise borçların kısa zaman içerisinde ödenip artık para biriktirilmeye başlanacağına delalettir.

Rüyada Yüzün Haricinde Vücudun Farklı Bölgesinde Sivilce Çıkması

Rüyada yüzümüz haricinde vücudumuzun farklı bir bölgesinde sivilce çıktı ise o bölgede meydana gelebilecek ağrı ve acı anlamındadır.

Hangi bölgede sivilce çıktı ise o bölgede bir sağlık sorunu meydana gelecek fakat kısa bir süre içerisinde kolaylıkla iyileşecektir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Olan Birini Görmek

Rüyada vücudunun farklı bir bölgesinde sivilce olan bir insanı görmek sizden maddi ve manevi menfaati olan birinin varlığına işarettir.

Sizden ve paranızdan yararlanmak isteyen kişiler olduğuna ve o insanlara güvenmemeniz gerektiğine delalettir.

Ayrıca sivilce sıkmak yada patlatmak ise kısa süre içerisinde gam ve kederin sizi terk edeceğine, bekarlar için de yakın bir zamanda alınacak evlilik teklifine ve güzel bir evlilik hayatı yaşamaya delalet etmektedir.

  Rüyada Sinir Krizi Geçirmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.