Rüyada Sivilce Görmek İslami

Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada sivilce görmek , rüya sahibinin iş hayatında yeni adımlar atacağına ve atacağı bu adımlar ile büyük yerlere geleceğine ,

hayırlı olan bu sonuçlar ile maddi olarak rahatlayacağınıza , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup artık rahat bir nefes alacağınıza , maddi açıdan zararlarınızı kapatacağınıza ve huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Gerçek yaşam da eğer bir adım atarken her zaman sabırlı olun.

Çünkü bir iş yaparken karşınıza her zaman engeller çıkacak ve dikkatli olmazsanız her şeyinizi yakın zamanda kaybedebilirsiniz.

Rüyayı gören kişi  karşısına çıkan engeller yüzünden sürekli olarak belalarla karşılaşacağına , başının çok ağrıyacağına ve hayatının yıpranacağına , moralinin çok bozuk olacağına delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , hem sosyal hem de iş hayatınızda yeni arkadaşlıklar kuracağınıza ve bu arkadaşlarınızın hayırlı olmadığına yüzünüze gülüp arkanızdan işler çevireceklerine yorulur.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlattığınızı gördüyseniz , kısa süre içerisinde sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , hem huzurlu hem de sakin bir yaşama kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Sivilce Sıkmak Ne Demek?

Rüyada sivilce sıktığınızı gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan eş , dost ve akrabalarınızda hayırlı haberler alacağınıza ve bu duruma karşı çok sevineceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra akrabalarınızla aranızın çok iyi olacağına , aile içi huzurunuzun eskisinden güzel olup mutlu bir hayat süreceğinize yorulur.

  Rüyada sevgili görmek ne demektir? İslami Yorum
1 yorum

One thought on “Rüyada Sivilce Görmek İslami

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.