Rüyada Sivilce Görmek İslami

Rüyada sivilce görmek, rüya sahibinin iş hayatında yeni adımlar atacağına ve atacağı bu adımlar ile büyük yerlere geleceğine , hayırlı olan bu sonuçlar ile maddi olarak rahatlayacağınıza , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup artık rahat bir nefes alacağınıza , maddi açıdan zararlarınızı kapatacağınıza ve huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Gerçek yaşam da eğer bir adım atarken her zaman sabırlı olun. Çünkü bir iş yaparken karşınıza her zaman engeller çıkacak ve dikkatli olmazsanız her şeyinizi yakın zamanda kaybedebilirsiniz.

Rüyayı gören kişi  karşısına çıkan engeller yüzünden sürekli olarak belalarla karşılaşacağına , başının çok ağrıyacağına ve hayatının yıpranacağına , moralinin çok bozuk olacağına delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , hem sosyal hem de iş hayatınızda yeni arkadaşlıklar kuracağınıza ve bu arkadaşlarınızın hayırlı olmadığına yüzünüze gülüp arkanızdan işler çevireceklerine yorulur.

Rüyada Sivilce Görmek İhya

Rüyada sivilce görmek genel olarak ihtişama, kederden ve gamdan kurtulmaya, korkularla yüzleşmeye ve gösterişe işarettir. Yüzümüzün tamamının sivilce ile kaplı olduğunu görmek ise kıskanılan bir kişi olmaya ve yakın zamanda herkes tarafından çok imrenilecek bir ilişkiye başlamaya delalet etmektedir.

Rüyada Sivilce Görmek Diyanet

Rüyada sivilce görmek, en kısa zamanda zengin olacağınıza işarettir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıktığını Görmek

Kişinin rüyasında kendi yüzünde birkaç sivilce çıktığını görülmesi hedeflerin gerçekleşeceğine ve daha ilerde çok daha büyük hedefler konulacağına ve bütün imkanların seferber edilerek ulaşılmak istenen hedefe başarı ile gidileceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca bazı yorumculara göre ise borçların kısa zaman içerisinde ödenip artık para biriktirilmeye başlanacağına delalettir.

Rüyada Vücudunda Sivilce Çıktığını Görmek

Rüyada yüzümüz haricinde vücudumuzun farklı bir bölgesinde sivilce çıktı ise o bölgede meydana gelebilecek ağrı ve acı anlamındadır. Hangi bölgede sivilce çıktı ise o bölgede bir sağlık sorunu meydana gelecek fakat kısa bir süre içerisinde kolaylıkla iyileşecektir.

• Bir kimsenin vücudunda sivilce, çıban ve benzeri şeyler çıktığını, irin ve kan gibi şeyin aktığını görmesi, mala, rızka ve nimete ermeye, zenginleşmeye işarettir denilmiştir.

• Rüyasında vücudunda sivilceler çıktığını gören kimsenin bu rüyası, O’nun (rüyayı görenin) ani olarak zenginleşmesinden meydana gelen sevincine işarettir demişlerdir.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlattığınızı gördüyseniz , kısa süre içerisinde sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , hem huzurlu hem de sakin bir yaşama kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Sivilce Sıkmak Ne Demek?

Rüyada sivilce sıktığınızı gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan eş , dost ve akrabalarınızda hayırlı haberler alacağınıza ve bu duruma karşı çok sevineceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra akrabalarınızla aranızın çok iyi olacağına , aile içi huzurunuzun eskisinden güzel olup mutlu bir hayat süreceğinize yorulur.

Rüyada Yüzünde Sivilce Olan Birini Görmek

Rüyada vücudunun farklı bir bölgesinde sivilce olan bir insanı görmek sizden maddi ve manevi menfaati olan birinin varlığına işarettir. Sizden ve paranızdan yararlanmak isteyen kişiler olduğuna ve o insanlara güvenmemeniz gerektiğine delalettir.

Ayrıca sivilce sıkmak yada patlatmak ise kısa süre içerisinde gam ve kederin sizi terk edeceğine, bekarlar için de yakın bir zamanda alınacak evlilik teklifine ve güzel bir evlilik hayatı yaşamaya delalet etmektedir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu