Rüyada Rutubetli Duvar ve Ev Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada rutubet görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. İş hayatınızda vermiş olduğunuz çabaların karşılığını alacağınıza , iş hayatınızda çok ilerleyeceğinize, kazanmış olduğunuz başarılardan dolayı herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra büyük oranda kazançlar elde edeceğinize , hiçbir zaman para sıkıntısı çekmeyeceğinize , elinize hiç ummadığınız kadar paraların geçeceğine alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , uzun zamandan beri hep uğraşmış olduğunuz şeylere yakın zaman da kavuşacağınıza, yakın arkadaşlarınızdan destekler alacağınıza , almış olduğunuz bu desteklerden dolayı hem maddi hem de manevi olarak işlerinizde ilerleyeceğinize ,

huzurlu ve keyifli bir yaşam süreceğinize yorulur. yani kısacası özetlersek bu rüya hiçbir zaman olumsuza yorumlanmaz her zaman olumlu şekilde tabir edilir.

Rüyada Rutubetli Ev Görmek Ne Demektir?

Rüyada rutubetli ev gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda maddi ve manevi olarak bazı sıkıntılar yaşayacağınıza , bu yaşamış olduğunuz sıkıntılardan dolayı moralinizin çok bozuk olacağına ve iyiye giden işlerinizin bir anda bozulacağına işaret eder.

Rüyada Rutubetli Duvar Görmek

Rüyada rutubetli duvar görmek , gerçek yaşam da sıkıntılar yaşayacağınıza ve maddi olarak da çok büyük hasarlar görüp bu duruma çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada Renkli Saç Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

11 Yorum

  1. Sevdiğim kızın evin duvarları kabarmış rutubetten mantar mantar olmuş sonra duvar kagisi varmış bir odada Birtane si yirtilmis buraya duvar kagidi yapacağız istemeye gelecekler diyorlar sonra metreyle oluyoruz 135 cm geliyoru yietik olan duvar kagidi cicekli birşeyDi yorumlarmisiniz şu anda ayryiz kendisiyle teşekkür ederim

  2. Rüyamda aplamın ayrıldıgı eşinin evine gidiyoruz ve eski esi evlenmiş evinin bütün duvarları küflenmiş aplam eski eşinin duvarlarını siliyor ama hic temizlenmiyor nedir acaba cok merak ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu