Rüyada Renkli Saç Görmek, Saçını Rengarenk Boyamak ne demek?

Yemek Tarifleri

Rüyada renkli saç görmek , bu rüya sahibi eğer bir bayan ise o zaman rakibiniz olarak görmüş olduğunuz insanları gerçekte yeneceğinize , hayatınız boyunca çok neşeli olacağınıza , sürekli olarak eğleneceğinize , eğer evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı ve iyi bir erkek ile evleneceğinize , evlilikten sonra da çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra hiçbir şekilde zahmet çekmeden kazançlar elde edeceğinize , hem mala hem de mülke sahip olacağınıza , fakirseniz kısa sürede zenginleşeceğinize işaret eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi erkek ve evli değilse o zaman hem havalı hem de çok kibirli olan bir bayan ile evleneceğinize , arzu etmiş olduğunuz şeylere yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , iş yaşantınızda sebat edemeyeceğinize ve kısmetlerinizi ise doğru bir şekilde değerlendiremeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Saçını Rengarenk Boyadığını Görmek

Rüyada saçını rengarenk boyadığını görmek , birçok iş alanıyla uğraşacağınıza , bu işlerde çok başarılı olup herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza , saygınlık kazanacağınıza , sosyal hayatınızda çok aktif birisi olacağınıza , komşu ilişkilerinizin güzel olacağına , hem hareketli hem de eğlenceli bir döneme gireceğinize yorulur.

Bu rüyayı gören kişi bayan ise o zaman karşısına birden fazla kısmetlerinin çıkacağına , evlilik yolunda atacağınız bu adımda çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Rutubetli Duvar

4 Yorum

  1. Bende rüyamda saclarimi boyatmak istiyorum dedim ama kuaför yeşil,turuncu,pembe,mor ,sarı bildiğiniz gökkuşağı rengine boyamıştı ama kendi doğal rengi de vardı

  2. Ruyamda sacimi sadece rengini acmak icin boyuyordum fakat işlem bittikten sonra saclarimin tutam tutam kızıl sari siyah kahve oldugunu ve normal gorunusundan daha dalgali ve hacimli gordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu