Rüyada Restorant Görmek Açmak, gitmek Yemek Yemek Nedir?

Rüyada restoran görmek ,  yapacağınız bazı çalışmalardan dolayı hayırlı kazançlar elde edeceğinize , iş konusundaki başarılarınızdan dolayı yüksek miktarda para kazanacağınıza , evinizin rızkının artacağına , mal ve mülk sahibi olacağınıza , hayatınızın tadını sonuna kadar çıkartacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra karşınıza çıkacak olan fırsatların en iyi şekilde değerlendireceğinize , maddi olarak çok güçleneceğinize yorulur.

Rüyada Restoran Açmak

Rüyada restoran açtığınızı gördüyseniz , uzun yıllar boyunca hep hayalini kurmuş olduğunuz işi yapacağınıza , elinize geçecek olan fırsatları doğru bir şekilde değerlendireceğinize , meslek hayatınızda hem olumlu gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Restoranda Gitmek

Rüyada restorana gittiğinizi gördüyseniz , hem hızlı hem de helal yollardan kazançlar elde edeceğinize , kazanmış olduğunuz paraları biriktireceğinize , bu biriktirmiş olduğunuz ev ya da araba alacağınıza , yakın zaman içerisinde zengin olacağınıza yorulur.

Rüyada Restoranda Yemek Yemek

Rüyada restoranda yemek yemek , önünüze çıkan tüm engelleri ortadan kaldıracağınıza , borçlarınız varsa bunları ödeyeceğinize , sorunlarınızı teker teker çözeceğinize ve bundan sonra çok rahatlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Börek Yemek

3 Yorum

  1. Oglumun hayali bi restorn acmakdi ve ben bunu rymuyamda acdini gordum yorumunuzu bekliyorum tesekurler

  2. Ruyada restoran acmisim ınsanlar cok kalabalik bır bolumde durmadan cay ıcı yorlar dıger bolumde inanılmaz yemek siparişsi var yemek yıyorlar

  3. Selamlar..Rüyam karsi komsumuz bahce alana kahvalti salonu acmislar gece kurmuslar sabaha salonun yarisindan müsteri fazlasi müsteri doluydu..saslkklik icerdinde izliyordum..teskrler.?bu arada ben yeni kurucam kendi isim yerim nasil olucak diye niyetlenip yatmistim ruyaya..tskr ederim yorumlariniza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu