Rüyada Oğlunun Öldüğünü Görmek Ne Demek?

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek bile bir anne ve baba için son derece kötü, vahim ve üzücü bir durum olmasına rağmen aslında son derece hayırlı ve güzel bir rüya olduğunu belirtelim.

Bir kişi rüyasında oğlunun öldüğünü görmüşse, o kişi ömrü boyunca oğlundan hep iyilik görür ve hayırlı bir evlada sahip olur demektir.

Görülen rüya aynı zamanda rüya sahibinin huzurunu kaçıran, hayatını kabusa çeviren, mutsuz olmasına neden olan, yaptıkları ve yapacakları ile başını ağrıtan kişiden kurtulacağına ve feraha kavuşmasına işaret eder.

Rüyada Ölü Çocuğun Dirilmesi Nedir?

Hayırlara vesile olan çok güzel bit rüyadır. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir. Yaşamının ve iş hayatının düzene girmesine, üzerinde yükü hafiflemesine ve kolaylamasına, huzura kavuşmasına ve güzel fırsatların elde etmesine delalet eder.

Rüyada Oğlunun Ölüm Haberini Almak

Rüyada oğlunun öldüğünü gören anne yada bir baba, onun başarılarına tanıklık edecek ve mürüvvetini görecek demektir. Aynı zamanda oğlunun çocuklarını kucağına aldığı günleri görecektir.

Oğlunuz hayatın boyunca sizin yanınızda olacak, torunlarını göreceksiniz demektir. Rüyada oğlunun ölüm haberini almak son derece olumlu ve hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Oğlunun Öldüğünü Duymak Ne Demek?

Rüya sahibinin güzel ve müjdeli haberler alacağına delalet eder. Rüya sahibinin ister oğlu yada kızı olsun fark etmez! Onlar için ettiği duaların kabul olacağına ve çocuklarının rabbi tarafından her daim korunacağına işaret eder. Oğlunuz ömrü boyunca kötülüklerden, kaza ve belalardan kurtulur.

Rüyada Oğlunun Ölümünü Görmek

Görmüş olduğunuz rüyanın tam tersinin olacağına, aksine oğlunuzun ömrünün uzadığına işarettir. Rüyada ölü görmek diri getirir yani öldüğünü gördüğünüz kişinin aslında ömrü uzar.

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çocuğunun öldüğünü görmek oğlunun yada kızının öldüğünü görmekle aynı rüya tabiridir. Rüya sahibinin oğlunun ve diğer çocuklarının keyfinin her daim yerinde olacağına işarettir.

Rüyada Ölen Kişi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Olmayan 3 cü oğlum u gördüm kundakda ve onu öldüğünü bir tahda üzerine koyup köyün meydanında esgi ceşme yanına götürüyorum ceşmenin önünde teknesine koyyorum o aradz tahdadan slıp benim kucağıma verildi İşde ozaman. İcim andı acıdı yüzünü görünce ama 3 cocuğum yok

  2. Allah’ım rüyası bile çok acı rabbim evlatlarımızı korusun Oğlum bisekilde yaralanmış burnundan hafif kan geliyor ölmek üzere ve ben yanında hadi oğlum kelimeyi şahadet getirelim diyorum ve oda acılı bir bakışla anne yapma ol
    Ölüyormuyum demeye çalışıyor ve hadi annem diyip kelimeyi şahadet getiriyoruz ve o an uyandım

  3. Rüyamda annemle odada konuşuyoz faturaları yatırmamı söylüyor bende saatin erken olduğunu daha açılmadığını söylüyom oda bana kendisinin daha demin gittiğini söylüyor daha saat erken hiç bir yer açılmamış nereye gittin bu saatte diyom bi an sinirleniyor yüzünün yarısı mos mor oluyor dişini sıkıyır üstüme yürüyor o an uyanıyom

  4. Ruyada bir kadın hırsız oğlumun sırtına bıçak fırlatıp olduruyordur ben çok agliyordum

  5. Rüyada oğlum köyde arkadaşları koşarken yanlarından tıraktör geçiyor törektörle aynı yönde koşuyorlar koşuyorlar tıraktör yönünü çevirirken oğlumun üzerinden iki arka dekeri geçiyor ben uzaktan görüp feryat içinde bağırıyorum .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu