R Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Rahatlamak İslami

Rüyada rahatlamak , rüya sahibinin yapmış olduğu iyiliklerden dolayı Yüce Allah tarafından gelecek olan iyiliğe , yardıma ve aynı zaman da hayra işaret eder.

Kişi hem güzel hem de sürpriz olan gelişmeler ile karşı karşıya geleceğine , ferahlayacağına , sıkıntılardan kurtulup iyileşeceğine ,

psikolojik olarak kendisini toparlayacağına , hem ailesine hem de işine vereceği moral ile daha mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Tuvalette Rahatlamak

Rüyada tuvalette rahatladığınızı gördüyseniz , içerisinde bulunmuş olduğunuz mal krizini en sonunda başarılı bir şekilde atlatacağınıza ve bu sayede hayatınızda bulunan önemli sorunları kolayca aşacağınıza delalet eder.

Rüyada Ağlayarak Rahatlamak

Rüyada ağlayarak rahatladığınızı gördüyseniz , çekmiş olduğunuz hastalığın , özlemin ve fakirliğin artık biteceğine , artık sevinç göz yaşları dökeceğinize yorulur.

Rüyayı gören kişi sıkıntılarından kurtulup feraha kavuşacağına , hiçbir derdinin kalmayacağına ve hayatını mükemmel bir şekilde yaşayacağına işaret eder.

Yani kısacası rüya sahibi gerçek yaşam da mutluluk kahkahaları atacak , şen şakrak olacaktır.

Rüyada Kusarak Rahatlamak

Rüyada kusarak rahatladığınızı gördüyseniz , hayatın getirmiş olduğu günlük sorunlar dışında aşılamaz problemler yaşamayacağınıza ,

Yüce Allah’ın size can kaybı yaşatmayacağına , ince hastalık vermeyeceğine ve mutlu mesut yaşatmayı nasip edeceğine alamet eder.

Rüyada büyük abdest yapıp rahatlamak

Rüyada büyük abdest yapıp rahatladığınızı gördüyseniz , hem uğursuzluktan hem de şansızlıktan kurtulacağınıza , kendinize değer vermeye başlayacağınıza ve hayatınızı fark ederek kıymetini bilerek yaşayacağınıza delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu