Rüyada Fırtına Hortum Görmek Ve Evin Uçtuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hortum ve fırtına görmek düşünülenin aksine olumsuz bir şekilde yorumlanmaz. Fırtına ve hortum hayatınızda meydana gelecek olan birtakım değişikliklere delalet eder ve hayatımızın olumlu olarak kökünden değişmekte olduğuna yorumlanır.

Bir diğer tabiri ise iman etmeye, ahirete inanmaya, gam ve kederden Allah’a sığınmaya ve helal kazanç ile bir hayat yaşamak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Bir Hortum Çıktığını Görmek                                         

Rüyada çok büyük ve ortalığı kasıp kavuran bir hortum görmek sanılanın tam tersi kişinin kendine ne zamandır düşündüğü fakat bir türlü hayata geçiremediği yepyeni bir yol çizeceği ve hayatının tamamen değişeceği anlamına gelmektedir.

Bazı rüya yorumcularına göre ise bu rüya çok büyük ve çok olumlu bir değişiklik anlamındadır.

Ayrıca huzur bulacağınız yepyeni yerlere gitmeye, kısa süren bir yolculuk yapmaya ya da küçük bir hayvan evlat edinmeye de delalet eder.

Rüyada Fırtına Yüzünden Evinin Uçtuğunu Görmek

Kişi rüyasında çıkan çok büyük fırtına veya hortum yüzünden evinin ya da çatısının uçtuğunu görürse o kişi yaşadığı evden başka bir yere taşınır.

Yeni bir evde yepyeni bir hayat yaşamaya başlar. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada fırtınadan evinin çatısının uçtuğunu gören kişinin bir yakını vefat eder yada çok sevdiği bir yakınından ayrılmak zorunda kalır veya bir dostu ile arası açılarak ondan uzaklaşır. Fakat genel olarak fırtına büyük bir değişim ve yenilenmek demektir.

6 Comments

  1. Anonim 27 Mart 2017
  2. İslami Rüyalar 31 Mart 2017
  3. Anonim 10 Ocak 2018
  4. Anonim 31 Ocak 2018
  5. Anonim 8 Mart 2018
  6. Doğangüneş 12 Nisan 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!