Rüyada Hortum ve Fırtına görmek

Rüyada hortum ve fırtına görmek düşünülenin aksine olumsuz bir şekilde yorumlanmaz. Fırtına ve hortum hayatınızda meydana gelecek olan birtakım değişikliklere delalet eder ve hayatımızın olumlu olarak kökünden değişmekte olduğuna yorumlanır.

Bir diğer tabiri ise iman etmeye, ahirete inanmaya, gam ve kederden Allah’a sığınmaya ve helal kazanç ile bir hayat yaşamak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Fırtına Hortum Görmek Ve Evin Uçtuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada  görülen şiddetli bora ve fırtına, Rüya   sâhibinin başında büyük bir tehlikenin dolaşmakta olduğuna işarettir.

  • Rüyasında boranın şiddetli esintisi ile boşluğa sürüklendiğini gören kimsenin işinden uzaklaştırılacağına işarettir.
  • Boranın tesiriyle (etkisiyle) evinin kiremit veya herhangi bir şeyinin koparak düştüğünü gören kimsenin sıkıntıya düşeceğine işaretle yorumlanır.
  • Bir kimse, Rüyasında boradan kaçıp bir duvar kenarına saklandığını görse, başına gelecek bir belâ ve musibetten kurtulacağına işaret eder şeklinde tabir olunur.

Rüyada Büyük Bir Hortum Çıktığını Görmek                                         

Rüyada çok büyük ve ortalığı kasıp kavuran bir hortum görmek sanılanın tam tersi kişinin kendine ne zamandır düşündüğü fakat bir türlü hayata geçiremediği yepyeni bir yol çizeceği ve hayatının tamamen değişeceği anlamına gelmektedir.

Bazı rüya yorumcularına göre ise bu rüya çok büyük ve çok olumlu bir değişiklik anlamındadır.

Ayrıca huzur bulacağınız yepyeni yerlere gitmeye, kısa süren bir yolculuk yapmaya ya da küçük bir hayvan evlat edinmeye de delalet eder.

Rüyada Fırtına Yüzünden Evinin Uçtuğunu Görmek

Kişi rüyasında çıkan çok büyük fırtına veya hortum yüzünden evinin ya da çatısının uçtuğunu görürse o kişi yaşadığı evden başka bir yere taşınır.

Yeni bir evde yepyeni bir hayat yaşamaya başlar. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada fırtınadan evinin çatısının uçtuğunu gören kişinin bir yakını vefat eder yada çok sevdiği bir yakınından ayrılmak zorunda kalır veya bir dostu ile arası açılarak ondan uzaklaşır. Fakat genel olarak fırtına büyük bir değişim ve yenilenmek demektir.

Rüyada Fırtına Çıktığını Görmek

Rüyada fırtına çıktığını görmek, pek iyi değildir. Fırtına Rüyası iyiye ve hayra yorulmaz.

• Rüyasında bulunduğu bir yerde fırtına koptuğunu, fırtına çıktığını gören kimsenin evinde veya işinde (iş yerinde) bir tatsızlık, bir yaramazlık çıkacağına işaretle tabir edilir. Fırtınadan çok zarar olduğunu görmek ise, bu tatsızlığın kötü sonuçlanacağına işaret ile tabir olunur.

Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada her tarafı yakıp yıkan bir kasırganın çıktığını görmek, iyi sayılmaz. Keder ve üzüntüye, zarar ve ziyana işarettir demişlerdir. Bazı yorumcular, Rüyada kasırga görmeyi, Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek bazı
değişikliklere işarettir demişlerdir.

 

Rüyada Sigara İçmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Rüyam da hortum çıktı evim harabe oldu camlar kırıldı benim elbiselerim bile üzerimden çıktı eşime ve bana hiç birşey olmadı bu rüyayı rorumlar mısınız şimdiden çok teşekkür ederim

  2. Rüyamda rüzgar hortumu kocaman binayı yerinden söküğünü ve arabalara zarar verdiğini gördüm

  3. Rüyamda evimin çatısı uçtu ev kağıt gibi savruldu yantarafta ki evi de bi alta bi üstü çeviri yorlar dı

  4. Rüyamda evlerin çatıları birer birer ucuyordu üstünde isciler çalışıyor ben onlar icin agliyor dua ediyordum

  5. Hortum evimin catisini yikiyordu icindeyim evin hic bir zarar gormuyom kizim da oluyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu