Rüyada Sigara İçmek Almak ve İkram Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda sigara içtiğinizi görmek genel anlamda iyiye işarettir. Bu durum sizin hedeflerinize ulaşacağınızı ve hayalinizdeki hayata kavuşacağınıza işarettir. Aynı zamanda özel hayatınızda psikolojik sorunlarınızın en kısa sürede geçeceğine ve ferah bir hayat sürdüreceğinize işarettir.

Rüyanızda Sigara Almak

Sigara aldığını gören bireyin daha iyi bir hayata adım atacağı söylenir. Yani geleceğinin parlak olacağı sıkıntıya düşmeyeceği ve psikolojik anlamda rahat bir hayat süreceği söylenir.

Rüyada Sigara İkram Etmek

Bu durumda sigara ikram edilen kişi sigarayı kabul ederse ve yakarsa geleceğe dair kurduğu hayaller gerçekleşmez.

Fakat ikram edilen sigarayı almaz yada yakmaz ise bu durumda geleceğe dair kurduğu hayaller gerçekleşir ve ideallerine ulaşır.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Günlük hayatta sıkıntı çeken kişi bu rüyadan sonra en kısa sürede çektiği sıkıntılardan kurtulur ve ferah bir hayat sürmeye başlar.

Bazı durumlarda ise sigara dumanı görmek pek de hoş karşılanmaz. Boş işler ile uğraşacağına işarettir. Tembellik ve işsizliğe karşı da işarettir.

Rüyada Paket Görmek

Sigara paketi görmek ise maddi açıdan sıkıntılarınızın sona ereceğini hatta zengin bir hayata kavuşacağınızın göstergesidir. Anı zamanda sigara paketi güce de işarettir.

Rüyada Çok Sayıda Sigara İçmek

Bu rüya günlük yaşantınızda dini ibadetlerinizi yerine getirmediğinizi veya yerine getirmeyeceğiniz anlamı taşır.

Bu rüya farz veya sünnetleri terk ettiğinizi hatta çok sayıda da günah işlediğinizi veya işleyeceğinize işarettir. Bu yüzden bu rüyadan sonra yaşamınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.

4 Comments

  1. gülo 22 Eylül 2018
  2. Anonim 23 Eylül 2018
  3. Anonim 20 Kasım 2018
  4. Anonim 3 Aralık 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!