Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek, genel anlamda iyiye işarettir. Bu durum sizin hedeflerinize ulaşacağınızı ve hayalinizdeki hayata kavuşacağınıza işarettir. Rüyanızda sigara içtiğinizi görmek, özel hayatınızda psikolojik sorunlarınızın en kısa sürede geçeceğine ve ferah bir hayat sürdüreceğinize işarettir.

Bazı yorumcular rüyada sigara içtiğini görmeyi, sıkıntılı günler geçirmeye işaretle veya sünnet-i seniyyeyi terk etmeye işaretle yorumlamışlardır.

Bazıları da, rüyada birilerine sigara ikram etmek veya sigara aldığını görmeyi, onun (rüya sahibinin) yeni bir işe
başlamaya veya evini başka bir yere taşımaya işarettir demişlerdir.

Rüyada Sigara İçmek İhya

Rüyada sigara içmek hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin feraha kavuşacağına ve yakın zaman içerisinde müjdeli haber alarak mutlu birisi olacağına yorulur.

Rüyada Sigara İçmek Diyanet

Rüyada sigara içtiğinizi görmek her ne kadar hoş karşılanmasa da, uyku anında sigara içmek hayırla yorumlanır. Stresli günleri geride bırakacağınıza, kendi başınıza güzel zaman geçirerek tüm sıkıntılardan uzak duracaksınız demektir. Kısa sürede şifalı zamanları işaret eder.

Rüyada Sigara Almak

Sigara aldığını gören bireyin daha iyi bir hayata adım atacağı söylenir. Yani geleceğinin parlak olacağı sıkıntıya düşmeyeceği ve psikolojik anlamda rahat bir hayat süreceği söylenir.

Rüyada sigara aldığınızı gördüyseniz , hayatınızın güzelleşeceğine , yeni adımlar atacağınıza ve ideallerinize kavuşup mutlu olacağınıza işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre , maddi kayıplar yasacağınıza ve sıkıntılı günler geçireceğinize yorarlar.

Rüyada Sigara İkram Etmek

Bu durumda sigara ikram edilen kişi sigarayı kabul ederse ve yakarsa geleceğe dair kurduğu hayaller gerçekleşmez. Fakat ikram edilen sigarayı almaz yada yakmaz ise bu durumda geleceğe dair kurduğu hayaller gerçekleşir ve ideallerine ulaşır.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Günlük hayatta sıkıntı çeken kişi bu rüyadan sonra en kısa sürede çektiği sıkıntılardan kurtulur ve ferah bir hayat sürmeye başlar. Bazı durumlarda ise sigara dumanı görmek pek de hoş karşılanmaz. Boş işler ile uğraşacağına işarettir. Tembellik ve işsizliğe karşı da işarettir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek İhya

Rüyada sigara dumanı görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz. Kişinin huzurunun kaçacağına , zor bir durumda kalıp moralinin çok bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada sadece sigaranın dumanını gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şanslı birisi olacağınıza , kısmetinizin açılacağına ve bazı durumlarda ise boş işlere gireceğinize alamet eder.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Sigara paketi görmek ise maddi açıdan sıkıntılarınızın sona ereceğini hatta zengin bir hayata kavuşacağınızın göstergesidir. Anı zamanda sigara paketi güce de işarettir.

Rüyada Çok Sayıda Sigara İçmek

Bu rüya günlük yaşantınızda dini ibadetlerinizi yerine getirmediğinizi veya yerine getirmeyeceğiniz anlamı taşır.

Bu rüya farz veya sünnetleri terk ettiğinizi hatta çok sayıda da günah işlediğinizi veya işleyeceğinize işarettir. Bu yüzden bu rüyadan sonra yaşamınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek , gerçek yaşam da yeni planlar yapacağınıza , yeni yollar ile çözümler bulacağınıza , karşınıza yeni fırsatlar çıkıp onları değerlendireceğinize , yakın zaman içerisinde işinizi yoluna sokacağınıza ve hayallerinizin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada sigara gördüyseniz iyilik ve hayırla karşı karşıya kalacaksınız demek oluyor. Sırtınızdaki ağır yükü atacak, sevdikleriniz ile bir araya gelerek doyasıya hasret giderecek, içinde bulunduğunuz tüm dert ve tasadan kurtularak feraha ereceksiniz demektir. Sağlık, sıhhat ve bol muhabbet ederek rahat edeceğinizi işaret eder.

Rüyada Sigara Görmek İhya

Rüyada sigara görmek, çeşitli şekilde yorumlanır. Boş ümit ve hayaller ve sevdalanma gibi şeylerle yorumlanır.
Fikirlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmek gibi faydasız hareketlerle de yorumlanır.

Rüyada Yanmamış Sigara Görmek

Rüyada yanmamış bir sigara gördüyseniz , can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza ve bu yüzden çok dikkatli olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüyada sigara içen birini görmek sürdürdüğünüz hayat kalitesinde kaliteli ve görselliğe önem veren, kötülüğü sevmeyen, hayatını rahatlık içerisinde geçiren bir kişinin varlığını işaret eder. Kendi ihtiyaçlarınızı asla başka zamana bırakmadan, kendinden asla ödün vermeden güzelliğe, kişiliğe bakan bir kişi anlamına gelir.

Rüyada başka insanı sigara içerken gördüyseniz , hem isteklerinizin hem de arzularınızın kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Sigara İçen Erkek Görmek

Rüyada sigara içen erkek görmek bayan ve bekarsanız ileride mutlu bir yuva kurmaya, yüksek eğitim görmüş, giyim ve kuşamına önem veren, kariyerini tamamlamış bir bey ile evliliğe adım atacaksınız demektir.

Ancak rüya sahibi erkek ise bu özellikleri taşıyan bir bayan ile tanışacaktır.

Rüyada Sigara İçen Kadın Görmek

Rüyada sigara içen kadın görmek pek de iyi olduğu söylenemez. Şansızlık olarak kabul edilir, kısmeti kapanır, zorluk ve her türlü aksaklıklar ile karşılaşmaya neden olacak kötü günler geçireceksiniz anlamına gelir.

Rüyada Sigara Ağızlığı Görmek

Rüyasında sigara ağızlığı görmek veya kullandığını görmek, rüya sahibinin dedikodu yapacağına veya yaptığına ve bir meclis de bulunup boş, faydasız şeylerle meşgul olup vakitlerini öldürmeye işaretle yorumlanır.

Rüyada Sigara Tabakası Görmek

Rüyada sigara tabakası görmek, neşeli sürprizlerle karşılaşıp memnun ve hoşnut olacağınıza işarettir.

Bazen dahi sigara tabakası görmek, düş sahibinin katıldığı bir toplantıda kendisini ilgilendiren meselelerin meydana çıkacağına ve bu sürprizden kendisinin büyük avantajlar elde edeceğine işarettir biçiminde yorumlanmıştır.

Rüyada Yangın Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu