Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek, Sigara Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sigara İçmek, genel anlamda iyiye işarettir. Bu durum sizin hedeflerinize ulaşacağınızı ve hayalinizdeki hayata kavuşacağınıza işarettir. Rüyanızda sigara içtiğinizi görmek, özel hayatınızda psikolojik sorunlarınızın en kısa sürede geçeceğine ve ferah bir hayat sürdüreceğinize işarettir.

Bazı yorumcular rüyada sigara içtiğini görmeyi, sıkıntılı günler geçirmeye işaretle veya sünnet-i seniyyeyi terk etmeye işaretle yorumlamışlardır. Bazıları da, rüyada birilerine sigara ikram etmek veya sigara aldığını görmeyi, onun (rüya sahibinin) yeni bir işe başlamaya veya evini başka bir yere taşımaya işarettir demişlerdir.

Rüyada Sigara İçmek İhya

Rüyada sigara içmek hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin feraha kavuşacağına ve yakın zaman içerisinde müjdeli haber alarak mutlu birisi olacağına yorulur.

Rüyada Sigara İçmek Diyanet

Rüyada sigara içtiğinizi görmek her ne kadar hoş karşılanmasa da, uyku anında sigara içmek hayırla yorumlanır. Stresli günleri geride bırakacağınıza, kendi başınıza güzel zaman geçirerek tüm sıkıntılardan uzak duracaksınız demektir. Kısa sürede şifalı zamanları işaret eder.

Rüyada Sigara Almak

Sigara aldığını gören bireyin daha iyi bir hayata adım atacağı söylenir. Yani geleceğinin parlak olacağı sıkıntıya düşmeyeceği ve psikolojik anlamda rahat bir hayat süreceği söylenir. Rüyada sigara aldığınızı gördüyseniz , hayatınızın güzelleşeceğine , yeni adımlar atacağınıza ve ideallerinize kavuşup mutlu olacağınıza işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre , maddi kayıplar yasacağınıza ve sıkıntılı günler geçireceğinize yorarlar.

Rüyasında sigara aldığını gören şahıs yeni girişimler için birtakım adımlar atmaya karar verecektir. Kişi bundan sonra içinde olduğu durumdan tam manasıyla memnun olmadığı için daha iyi şartlarda yaşam sürdürmek isteyecektir ve bu nedenden yeni bir karar alıp planlarını yapmak için adım atacaktır. Bu kararlar hayatın rastgele bir kısmı ile ilgili alınabilir. Kariyer farklılığı, sevda yaşamı, diğer bir şehre taşınma gibi haller söz hususu olur.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada Sigara İkram Etmek

Bu durumda sigara ikram edilen kişi sigarayı kabul ederse ve yakarsa geleceğe dair kurduğu hayaller gerçekleşmez. Fakat ikram edilen sigarayı almaz yada yakmaz ise bu durumda geleceğe dair kurduğu hayaller gerçekleşir ve ideallerine ulaşır.

Rüyada Birinin Sigara Vermesi

Rüya sahibinin iş hayatıyla alakalı yenilikler gerçekleştireceğini gösterir. Mesleki açıdan değişik bir pozisyona girilebilir. Eğer düş sahibinin bir şirketi varsa yeni ortaklıklar söz hususu olur ve değişik alanlara yatırım yapılabilir. Eğer düş sahibi verilen sigarayı alırsa bu vaziyet sağlığın kötüye gideceğine yönelik bir ulak olarak kabul edilir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Günlük hayatta sıkıntı çeken kişi bu rüyadan sonra en kısa sürede çektiği sıkıntılardan kurtulur ve ferah bir hayat sürmeye başlar. Bazı durumlarda ise sigara dumanı görmek pek de hoş karşılanmaz. Boş işler ile uğraşacağına işarettir. Tembellik ve işsizliğe karşı da işarettir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek İhya

Rüyada sigara dumanı görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz. Kişinin huzurunun kaçacağına , zor bir durumda kalıp moralinin çok bozuk olacağına delalet eder. Rüyada sadece sigaranın dumanını gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şanslı birisi olacağınıza , kısmetinizin açılacağına ve bazı durumlarda ise boş işlere gireceğinize alamet eder.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Sigara paketi görmek ise maddi açıdan sıkıntılarınızın sona ereceğini hatta zengin bir hayata kavuşacağınızın göstergesidir. Anı zamanda sigara paketi güce de işarettir.

Rüyada Çok Sayıda Sigara İçmek

Bu rüya günlük yaşantınızda dini ibadetlerinizi yerine getirmediğinizi veya yerine getirmeyeceğiniz anlamı taşır. Bu rüya farz veya sünnetleri terk ettiğinizi hatta çok sayıda da günah işlediğinizi veya işleyeceğinize işarettir. Bu yüzden bu rüyadan sonra yaşamınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek , gerçek yaşam da yeni planlar yapacağınıza , yeni yollar ile çözümler bulacağınıza , karşınıza yeni fırsatlar çıkıp onları değerlendireceğinize , yakın zaman içerisinde işinizi yoluna sokacağınıza ve hayallerinizin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada sigara gördüyseniz iyilik ve hayırla karşı karşıya kalacaksınız demek oluyor. Sırtınızdaki ağır yükü atacak, sevdikleriniz ile bir araya gelerek doyasıya hasret giderecek, içinde bulunduğunuz tüm dert ve tasadan kurtularak feraha ereceksiniz demektir. Sağlık, sıhhat ve bol muhabbet ederek rahat edeceğinizi işaret eder.

Rüyada Sigara Görmek İhya

Rüyada sigara görmek, çeşitli şekilde yorumlanır. Boş ümit ve hayaller ve sevdalanma gibi şeylerle yorumlanır.
Fikirlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmek gibi faydasız hareketlerle de yorumlanır.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüyasında sigara külü gören şahıs için yakın ileride yeni başlangıçlar söz hususu olacaktır. Rüya sahibi son dönemde canını sıkan her ne varsa bunlardan teker teker kurtulup yeni başlangıçlar yaparak kendine huzurlu bir ortam oluşturmaya çalışacaktır.

Eğer şahıs işiyle ilgili bir huzursuzluk yaşıyorsa iş ortamındaki huzursuzluğu bitirmeye çalışacak yahut iş değiştirip değişik bir ortama gittikçe kendine yeni bir sayfa açacaktır. Aynı vaziyet çift temaslar için de geçerlidir. Rüya sahibi canını sıkan insanlarla olan sorununu çözdüğü takdirde ak bir sayfa açıp yeni ilişkilere yelken açacaktır.

Rüyada Yanmamış Sigara Görmek

Rüyada yanmamış bir sigara gördüyseniz , can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza ve bu yüzden çok dikkatli olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Sigara Atmak

Rüyada sigara attığını gören şahıs, kısa bir vakit sonra sorunlu bir olayla karşılaşabilir. Bu sorun hayatın rastgele bir noktası ile ilgili olur. Rüya sahibinin iş yaşantısında, eğitim hayatında işler ters gidebileceği gibi sevda yahut aile yaşantısıyla ilgili dahi bazı sorunlar yaşanabilir. Rüya sahibi bu süreçten asgari zararla ayrılmak için soğukkanlı davranmalı ve olaylara çözüm keşfetmek için makul bir bakış yönüyle yaklaşmalıdır.

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüyada sigara içen birini görmek sürdürdüğünüz hayat kalitesinde kaliteli ve görselliğe önem veren, kötülüğü sevmeyen, hayatını rahatlık içerisinde geçiren bir kişinin varlığını işaret eder. Kendi ihtiyaçlarınızı asla başka zamana bırakmadan, kendinden asla ödün vermeden güzelliğe, kişiliğe bakan bir kişi anlamına gelir. Rüyada başka insanı sigara içerken gördüyseniz , hem isteklerinizin hem de arzularınızın kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyasında başka birisinin sigara içtiğini gören bireyin karakteri ile ilgili birtakım yorumlar yer alır. Rüya sahibi konfora düşkün, nitelikli hayat talip, estetik takıntıları olan ve her şeyin en iyisini elde etmek için çalışan, eğlence ve rahat isteğine sahip birisidir. Kişisel ihtiyaçlarının karşılanmasını ister ve kendine reel anlamda saygı duyar. Dış görünüşünün düzenli olması için lazım olan çabayı gösterip insanlar tarafından beğenilmeyi önemser.

Rüyada Kardeşinin Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek şayet düş sahibinin vatan dışına giden bir akrabasından yahut dostundan epey hoş haberler alacağına işaret eder. Kişi bu haberler ile beraber başarılarla dolu bir sürece girecektir ve bol kazanç elde etmeye başlayacaktır. Kazanç ve başarı yardımıyla düş sahibi çevresindeki başka insanlara iş olanağı tanımaya başlayacak, etrafındaki insanların istihdamını sağlayacaktır.

Rüyada Sevgiliyi Sigara İçerken Görmek

Rüyada sevgiliyi sigara içerken görmek de değişik bir kavrama sahiptir. Rüya sahibi, beraber olduğu kişiyle arasındaki güveni tam manasıyla sağlayacaktır. Bu şahıs ile düş sahibi arasında rastgele bir sır kalmayacak ve bu dahi bağların güçlenmesine, temasta sevginin tamamıyla hakim olmasına imkan tanıyacaktır. İki eş de bundan sonra daha mesut hissedecek ve bağlantı yolunda önemli adımların atılmasıyla beraber hayırlı ve iyi karakterli bir çocuk sahibi olunacaktır.

Rüyada Sigara İçen Erkek Görmek

Rüyada sigara içen erkek görmek bayan ve bekarsanız ileride mutlu bir yuva kurmaya, yüksek eğitim görmüş, giyim ve kuşamına önem veren, kariyerini tamamlamış bir bey ile evliliğe adım atacaksınız demektir. Ancak rüya sahibi erkek ise bu özellikleri taşıyan bir bayan ile tanışacaktır.

Rüyasında başka birisinin sigara içtiğini görmek

Rüyada Sigara İçen Kadın Görmek

Rüyada sigara içen kadın görmek pek de iyi olduğu söylenemez. Şansızlık olarak kabul edilir, kısmeti kapanır, zorluk ve her türlü aksaklıklar ile karşılaşmaya neden olacak kötü günler geçireceksiniz anlamına gelir.

Rüyada Sigara Ağızlığı Görmek

Rüyasında sigara ağızlığı görmek veya kullandığını görmek, rüya sahibinin dedikodu yapacağına veya yaptığına ve bir meclis de bulunup boş, faydasız şeylerle meşgul olup vakitlerini öldürmeye işaretle yorumlanır.

Rüyada Sigara Çalmak

Rüyasında sigara çaldığını gören şahıs, iş yaşantısında birtakım sıkıntılarla karşılaşabilir. Rakipler yüzünden düş sahibinin işleri aksayabilir, üstünde oldukça vakittir çalışılan birtakım projeler bu aksaklıklara tabi olarak askıya alınabilir ve bu vaziyet düş sahibinin işsiz kalmasına, bir geliri olmadığı için cepten yemesine neden olabilir.

Eğer rüyada çalınan sigara anneden temin ediliyorsa bu vaziyet sevilen bir akrabanın isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Bu isteğin gerçekleşmesiyle beraber aile ortamında sevinç hakim olacaktır.

Rüyada Sigara Yemek

Rüyada Sigara Yemek, Rüya sahibinin işlerdeki yoğunluk yüzünden oldukça vakittir kendisini bezgin hissettiğine ve bu bezginlik yüzünden kendisinden beklenmeyen hareketler sergilediğine işaret eder. Rüya sahibi işin verdiği gerilim ve yorgunluğa tabi olarak karakterini yansıtmayan hareketler içerisine girebilir ve etrafını şaşırtabilir. Bu noktada kendini toparlaması ve çevresinden gelen uyarıları dinlemesi lazım olur. Ayrıca gerek görülürse başını toplamak için işe bir süre ara verip tatile çıkmak dahi onun için iyi bir çözüm olacaktır.

Eğer şahıs rüyasında diğer birinin sigara yediğini görüyorsa yakın arkadaşına işle ilgili konularda yardımda bulunabilir. Arkadaşı düş sahibinin takviyeleri yardımıyla iş hayatında mühim adımlar atabilir ve sorunlarından kurtulabilir.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Rüyasında sigara içerken yakalandığını gören şahıs, çok sevdiği bir bireyin ihanetine uğrayabilir ve bu sebeple büyük bir üzüntü yaşayabilir. Ayrıca eğitim yahut işle ilgili bir tartışmanın ortasında kaldığı için kendisini kararsız ve mutsuz hissedebilir. Eğer şahıs iş arayan biriyse istek ettiği işe girmek için büyük bir alın teri gösterecektir ama rastgele bir neden yüzünden bu arzusunu gerçekleştiremeyecektir. Bu yüzden düş sahibini keyifsiz günler bekliyor.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüyada Sigara Yakmak

Rüya sahibi kendisini birtakım sıkıntıların içerisine sokabilir. Bu yüzden parasal açıdan birtakım zorluklar yaşanabilir. Rüya sahibi kendi kaynaklarıyla beraber aileden gelecek takviyeleri de kullanarak işin içerisinden çıkıp düzlüğe kavuşmak isteyecektir. Fakat bu gayret pozitif bir netice getirmeyecektir. Arzu edilen geri dönüş gene alınamayacaktır. Dolayısıyla düş sahibi için talihsizliklerin olduğu, istek edilen şeylerin gerçekleşmediği bir sürecin kapıda olduğunu ifade etmek mümkün.

Rüyada Sigara İzmariti Görmek

Rüya sahibinin sorunlu hallere düşeceğini gösterir. Kişi sağlıcakla ilgili problemlerle uğraşmak mecburiyetinde kalabilir, doğru vakitte doğru hamleleri yapamadığı için iş yahut eğitim hayatında birtakım sıkıntılar yaşayabilir, ekonomik anlamda gücünü kaybedebilir. Bu sıkıntılarla dolu süreçte düş sahibi hayatın her şeye karşın devam ettiğini anlamalı ve enerjisini çok düşürmeden yoluna devam edip bir çözüm keşfetmek için çalışmalıdır. Aksi durumda daha kötü şeylerle karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Sigara Söndürmek

Rüya sahibinin kötü başlayan bir işte pes edip havlu atacağına işaret eder. Kişi bu iş yüzünden lüzumsuz yere kaynaklarını harcayacak, hatalı bir yola girmiş olacak ve bu nedenden negatif hallerle karşı karşıya kalacaktır. Şanssız bir devreye girecek olan düş sahibi verdiği sözleri tutmak istese de tutamayacak, birtakım hastalıklarla karşılaşacak, sevdiklerinden kötü sözler işitecek ve vefasızlıklarla karşı karşıya kalacaktır.

Ayrıca bu düş, düş sahibinin sevdiği insanla farklı düşeceğinin de habercisi niteliğindedir. Kimi yorumculara göre şayet düş sahibi sevmediği bir işte çalışmak mecburiyetinde kalabilir.

Rüyada Birinin Sigara İstemesi

Rüya sahibinin ailesindeki bir ferdin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Bununla birlikte verilen sözlerin gerçekleşmesi, hayırlı iş kapılarının açılması dahi muhtemel olacaktır. Bu sayede düş sahibi ve ailesi hayırlı ve bol kazanç elde edecek ve rahat bir soluk alacaklar. Parasal açıdan bütün sıkıntılar sona erecek ve iş hayatında düş sahibi kendisini daha mesut hissedecektir.

Rüyada Sigara Tabakası Görmek

Rüyada sigara tabakası görmek, neşeli sürprizlerle karşılaşıp memnun ve hoşnut olacağınıza işarettir.

Bazen dahi sigara tabakası görmek, düş sahibinin katıldığı bir toplantıda kendisini ilgilendiren meselelerin meydana çıkacağına ve bu sürprizden kendisinin büyük avantajlar elde edeceğine işarettir biçiminde yorumlanmıştır.

Rüyada Yangın Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. rüyamda küs olduğum akrabam bana sigara uzatıyor ben almıyorum çantamdan kendi sigara paketimi çıkarıp içmek istiyorum ama paketteki sigaralar hepsi ıslanmış olarak görüyorum

  2. Ben kızımın benden sigara sakladığını gördüm bu ne anlama gelir teşekkür ederım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu