Rüyada Sabah Görmek

Rüyada sabah görmek, rüyayı gören kişi hayatınızla ilgili değişiklikler yapacağına , kendisini hayata küstüren ve olumsuz bakmasını sağlayan olumsuz şeylerin artık sona ereceğine , eğer hasta iseniz kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza , dertlerinizden kurtulacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra içerisinde bulunmuş olduğunuz karanlık ve kasvetli günlerin son bulacağına , güzel haberler alıp mutlu olacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak ailenizden her türlü desteği alacağınıza ve borçlarınızı kapatıp mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Sabah Görmek Ne Anlama Gelir?

Bazı rüya tabircilerine göre , rüya sahibinin yaşamış olduğu karanlık günlerin ve zor dönemlerin artık biteceğine , huzurlu bir yaşam süreceğine yorarlar.

Rüyada Sabah Olduğunu Görmek

Rüyada sabah olduğunu gördüyseniz , gerçek yaşam da etmiş olduğunuz duaların hepsi Yüce Allah tarafından kabul edileceğine , İslami açıdan bakacak olursak kişinin mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişi eğer hastaysa kısa zaman içerisinde iyileşeceğine , yakınlarından birisi hasta ise onun iyileşme haberini alacağına yorulur.

Bunların yanı sıra kişinin işlerinin açılacağına ve borcu varsa o borçlardan kurtulup rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Bir kimsenin rüyada sabah olmuş olduğunu görmesi, kendisine hayır kapılarının açılacağı işareti müjdesini almış
olarak sabaha, yeni gününe kavuşmuş olur şeklinde yorumlanır denmiştir.

• Rüyasında sabahın olduğunu ve ortalığın aydınlanmış olduğunu gören kimse, bütün gam ve kederlerinden, içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulur veya kurtulacağına işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında sabahın erken saatlerinde horozların sesiyle sabaha kavuşmuş, yeni gününe çıkmış olduğunu gören kişi, mutluluğun ve sevincin habercisini görmüş demek olur şeklinde yorumlanmıştır. Bu rüyası onun, sabah güneşiyle afiyete erdiğine, her derdinin bittiğine, sevinç ve ferahlıkla mutluluğunun başlayacağı haberini aldığına işaret eder şeklinde tabir olunur denmiştir.

Rüyada Sabah Olduğunu Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada sabah olduğunu görmek, hayırla yorumlanır. Sabah genişlik, rahatlık ve ferahlıkla nefes alma, hatta
hasta olan kimse görse şifa bulacağına işaretle tabir edilir.

Rüyada Sabah Olması

Rüyada sabah olduğunu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir mucize ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Yani ki hiç düşünmediği ya da inanması çok zor olan bir olayla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Sabah Kahvaltısı

Rüyasında kuşluk vaktinde sabah kahvaltısı yaptığını kuşluk yemeği yediğini görmek, yorgunluğa işarettir. Çünkü Cenab-ı Hak “Kuşluk yemeğimizi getir. Bu yolculuğumuzdan, ant olsun yorgun düştük.” (Kehif, 62) buyurmuştur şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Şafak Söktüğünü Görmek

Rüyada sabah şafak söktüğünü görmek, ferahlığa işaret olarak deyim olunur. Çünkü şafak, sabah aydınlığının
öncüsü ve habercisidir.

Bir kimsenin Rüyasında şafak söktüğünü ve şafak vaktinin girmiş olduğunu görmesi nura, feyz-ü berekete ve hidayete ermeye işarettir biçiminde yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören şahıs, sevince erer, rızkı bollaşır, sorunu varsa, gider, hastası varsa, deva bulur denmiştir.

Rüyada Omuz Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu