Rüyada adam görmek Ne Demek? Ne Anlama Gelir? Öğren!

rüyada-adam

Rüyada adam görmek , karşınıza güzel kısmetlerin çıkacağına , sağlıklı birisi olacağınıza , saygınlık kazanacağınıza , zengin bir hayata kavuşacağınıza , geniş bir çevrenizin olacağına ve hiç tanımadığınız yeni dostlar edineceğinize delalet eder.

Rüyada genç adam görmek

Rüyada genç bir adam gördüyseniz , yakın çevrenizde size düşman olan birisinin varlığına işaret eder. Bu kişiye çok dikkat etmenizde fayda vardır.

Rüyada tanıdığı bir adamı görmek

Rüyada tanımadığınız bir adam gördüyseniz , yakın zaman içinde mektup ya da hayırlı bir haber alacağınıza , kaybetmiş olduğunuz bir şeyi geri alacağınıza yorulur.

Rüyada çirkin adam görmek

Rüyada çirkin bir adam gördüyseniz , büyük bir umutla girmiş olduğunuz işte maddi olarak zarara uğrayacağınıza ve bu yüzden sıkıntılı bir döneme gireceğinize alamet eder.

Rüyada sakallı adam görmek ne demek?

Rüyada sakallı bir adam görmek , rüyayı gören kişinin büyük başarılar elde edeceğine yorulur. Eğer sakal kısaysa o zaman yakın zaman içinde güzel bir haber alacağınıza yorulur.

Rüyada adam dövmek anlamı

Rüyada adam dövdüğünüzü gördüyseniz , evinizde geçimsizliğin olacağına , hiç gereği olmadan bir sırrınızı paylaşıp ortalığı karıştıracağınıza ve dedikoduların yapılacağına delalet eder.

Bunun için her konuda çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Rüyada adam bıçaklamak ne demek?

Rüyada adam bıçakladığınızı gördüyseniz , hayalini kurmuş olduğunuz kişi ile çok mutlu olacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza işaret eder.

  Rüyada ağaç görmek ve dikmek ne anlama gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.