Rüyada Adam Görmek

Rüyada Adam Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada adam görmek , karşınıza güzel kısmetlerin çıkacağına , sağlıklı birisi olacağınıza , saygınlık kazanacağınıza, zengin bir hayata kavuşacağınıza , geniş bir çevrenizin olacağına ve hiç tanımadığınız yeni dostlar edineceğinize delalet eder.

Rüyada genç adam görmek

Rüyada genç bir adam gördüyseniz , yakın çevrenizde size düşman olan birisinin varlığına işaret eder. Bu kişiye çok dikkat etmenizde fayda vardır.

Rüyada görülen genç adam, kişinin düşmanına temsil olarak yorumlanır. Rüyada genç bir adam görmek, düşmanlığa işarettir. Yani rüyada görülen genç bir adam kişinin düşmanına işarettir.

• Rüyada görülen bu genç adam beyaz olursa, gizli düşmana işarettir. Esmer olursa, zengin bir düşmana işarettir. Kırmızı olursa, yaşlı bir düşmana işarettir. Gördüğü genç adam köylü olursa, kaba ve hoyrat bir düşman ile tabir edilir. Rüyada gördüğü genç adam, güçlü ve tanımadığı birisi ise, güçlü ve çetin düşmanlar olduğuna işarettir diye yorumlanır.

Rüyada tanıdığı bir adamı görmek

Rüyada tanımadığınız bir adam gördüyseniz , yakın zaman içinde mektup ya da hayırlı bir haber alacağınıza , kaybetmiş olduğunuz bir şeyi geri alacağınıza yorulur.

Rüyada çirkin adam görmek

Rüyada çirkin bir adam gördüyseniz , büyük bir umutla girmiş olduğunuz işte maddi olarak zarara uğrayacağınıza ve bu yüzden sıkıntılı bir döneme gireceğinize alamet eder.

Rüyada sakallı adam görmek ne demek?

Rüyada sakallı bir adam görmek , rüyayı gören kişinin büyük başarılar elde edeceğine yorulur. Eğer sakal kısaysa o zaman yakın zaman içinde güzel bir haber alacağınıza yorulur.

Rüyada adam dövmek anlamı

Rüyada adam dövdüğünüzü gördüyseniz , evinizde geçimsizliğin olacağına , hiç gereği olmadan bir sırrınızı paylaşıp ortalığı karıştıracağınıza ve dedikoduların yapılacağına delalet eder. Bunun için her konuda çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Rüyada adam bıçaklamak ne demek?

Rüyada adam bıçakladığınızı gördüyseniz , hayalini kurmuş olduğunuz kişi ile çok mutlu olacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Baykuş Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu