Rüyada Abdest Aldığını Görmek Diyanet ( İslami)

Rüyada abdest aldığını görmek diyanetin İslami kaynaklarına göre , rüyayı gören kişinin her zaman hak yolunda ilerleyeceğine , günahlardan kurtulacağına , çevresinde yardıma muhtaç olan insanların elinden tutacağına , ibadetlerini doğru düzgün yerine getirmek için elinden geleni yapacağına ve iyi niyetli birisi olacağına işaret eder.

Bunun haricinde kısa zaman içerisinde hayırlı bir haber alacağınıza , gerçekte hastaysanız şifa bulacağınıza ve hayatınızda bulunan tüm olumsuzluklardan kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada temiz su ile abdest aldığınızı gördüyseniz , arzu ve isteklerinizin gerçekleşeceğine , hayallerinizin peşinden gideceğinize ve en sonunda mutluluğu yakalayıp Yüce Allah’a iyi bir kul olacağınıza delalet eder.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyada gusül abdesti aldığınızı gördüyseniz , malınızı çok gereksiz bir yere kaybedeceğinize fakat kısa süre içerisinde tekrardan kazanacağınıza yorulur.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyada camide abdest almak , Rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağına , iş konusunda başarılı olup herkes tarafından tanınan birisi olacağına ve sadaka vereceğine işaret eder.

Rüyada Abdest Almak ve Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kıldığınızı gördüyseniz , dünyada istemiş olduğunuz şeylerin gerçek olacağına ve böylelikle mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Abdest Alamamak

Rüyada abdest alamadığınızı gördüyseniz , zor bir duruma düşeceğinize , mutlu olamayacağınıza , üzücü olaylarla karşı karşıya kalacağınıza ve bazı durumlarda hayal kırıklığına uğrayıp moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

  Rüyada Akarsu Görmek Akarsuda Yüzmek Ne Anlama Gelir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Abdest Aldığını Görmek Diyanet ( İslami)

  1. Selamın aleyküm hocam rüyamda bilmediğim bir evde abdest alıyordum küvetin içinde sürekli yanlış alıyordum tekrarlitordum en son doğru alıyordum başımı mest ediyordum ve uyandım rüyamın anlamı nedir cevaplarsanız sevinirim saygılar hayırlı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.