Rüyada Ofis Dükkan Ve İş Yeri Görmek Ne Demek?

Rüyada ofis görmek , rüyayı gören kişinin hayatında bulunan hem kötü hem de art niyetli insanların var olduğuna işaret eder. Yani düşmanlarınızın ve rakiplerinizin olduğuna yorulur. Her konuda çok başarılı olduğunuzdan bu kişiler sizin önünüze geçmek için her şeyi yapacaklardır. Bunun için çevrenizde bulunan insanlara karşı her konuda tedbir almanız gerekiyor.

Rüyada İş Yeri Görmek Ne Demek?

Rüyada iş yeri gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yaşamış olduğunuz büyük sıkıntılardan kurtulup artık feraha kavuşacağınıza , hem iş hem de aşk hayatınızda aramış olduğunuz her şeyi bulacağınıza , yüzünüzün güleceğine ve keyfinizin tekrardan yerine geleceğine yorulur.

Rüyada Dükkan Görmek Ne anlama Gelir?

Rüyada dükkan görmek yukarıdaki iş yeri görmek ile neredeyse aynıdır. Kişinin iş hayatında çok şanslı olacağına , yüzünün her zaman güleceğine , kaderinin hem hayırlı hem de güzel olacağına alamet eder. Bunların yanı sıra hayalinizin gerçek olacağına ve dünya hayatında hiçbir şeyde gözünüzün kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Ofiste Çalışmak

Rüyada bir ofiste çalıştığınızı gördüyseniz , kısa süre içerisinde kendi işinizi kuracağınıza , başka insanlara değil de kendinize çalışıp kazanç elde edeceğinize ve büyük hedeflerinize ulaşmak için elinizden geleni yapacağınıza , en sonunda başarıya ulaşıp mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Ofis Temizlemek

Rüyada ofis temizlediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde birisinden müjdeli bir haber alarak mutlu olacağınıza , beklemediğiniz bir an da hayırlı olan bir olay ile karşı karşıya geleceğinize delalet eder.

Rüyada Eski İşyerini Görmek

Rüyada eski iş konumunu görmek, rüyayı gören bireyin geçmişinde yaşadığı yaşamda karşı hasret duymaya başladığına, kötü bir devir geçirdiğine ve hatalarından ders çıkardığına delalet eder. Rüya sahibinin düşmüş olduğu parasal ve ruhani zorluklar nedeni ile geçmişini daha çok anımsadığına ve hatalarını bir bir anlayarak bunlara pişman olduğuna deyim olunuyor. Aynı vakitte birtakım âlimlere göre rüyada işyerini görmek rüyayı gören bireyin geçmişinde kalmış olan ve bundan sonra pek görüşemediği bir kimsenin kötü haberini alabilmek biçiminde de yorumlanıyor.

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek

Rüyada eski iş arkadaşını görmek, rüyayı gören bireyin oldukça vakittir görmediği yahut haber alamadığı bir arkadaşından haber alacağına delalet eder. Aynı vakitte yeni iş tekliflerine, müjdeli haber almaya dahi yorumlanıyor. Bunun beraberinde birtakım âlimlere göre düş sahibinin geçmişte yarım bıraktığı birtakım vaka yahut işleri tamamlamak halinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Mısır Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyadamda eski çalıştığım yerde müdürün odasını temizliyordum ve odada bir yer yatağı serili birde kuzine var ama yanmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu