Rüyada Ofis Değiştirmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada Ofis Değiştirmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada ofis değiştirmek, bu rüyayı gören kişinin çevresinde art niyetli ve kötü kimselerin bulunduğuna işaret eder. Bunun dışında rüya sahibinin başarısını kıskanan ve bu başarının önüne geçmeye çalışan kişilerin varlığını gösterir. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Bu kişiler rüya sahibinin kötülüğünü istemekte ve ayağını kaydırmaya çalışmaktadır.

Bunun dışında  rüyada ofis sandalyesi görmek kişinin geleceğinin açık olduğu manasına da gelir. Bu kişi gelecekte maddi ve manevi anlamda onu doyuracak işlere imza atar. Ayrıca rüyada ofis açtığını görmek psikolojik anlamda, kişinin yoğun mesai saatlerinde sıkıntılı zamanlar geçirdiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ofis Kurmak

Rüyada ofis kurmak rüya sahibinin yaşayacağı güzel sürprizlere ve alacağı sevindirici bir habere işaret eder. Bunun yanında kişi eğer rüyasında kendi ofisini kurduğunu görürse hayatında mutlu bir döneme girer. Bekar ise yakın zamanda biriyle tanışır ve evlenir. Kirmâni (r.a) Buyurmuştur’ ki; Ancak kimilerine göre rüyasına ofis kurduğunu gören kişi evlilik fikirlerini bir süre daha erteler.

Rüyada Ofis Temizlemek

Rüyada ofis temizlemek rüya sahibinin yakın gelecekte mutlu olacağı bir haber almasına işaret eder. Bunun dışında verdiği emeklerin karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacağını gösterir. Rüyasında ofis temizlediğini gören kişi maddi açıdan kendisine yük olan bir şeyden kurtulur.

Rüyada Ofis Açmak

Rüyada ofis açmak rüyayı görenin yakın gelecekte güzel paralar kazanacağına, hem aile hem iş hayatındaki sıkıntıların ortadan kalkacağına, yakın görülen kişiler ile kurulacak ortaklık neticesinde takdir görecek işler yapılacağına işaret eder. İbni Kesir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Ancak kimi zaman rüyada ofis açmak sıkıntılı zamanlar geçirileceği, sahip olunanın kıymetini bilmeyiş neticesinde eldekinden de olunacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yeni Ofise Taşınmak

Rüyada yeni ofise taşınmak, rüya sahibinin kariyerinde yapmayı planladığı değişikliklere işaret eder. Aynı zamanda rızkın hayırlı yoldan kazanıldığı şeklinde de yorumlanır. Rüyasında ofis değiştirdiğini gören kişi hayatında bazı değişiklikler yaşar. Bu değişiklikler onun hayatına iyilik, güzellik ve bol rızk getirir.

Rüyada Ofis Mobilyası Görmek

Rüyada ofis mobilyası görmek kişinin sağlık konusunda yaşayacağı bazı olumsuzluklara delalet eder. Bu olumsuzluk kişinin doktor kontrolleri ihmal etmesi sonucunda gerçekleşecektir. Dolayısıyla kişinin gerekli tedaviyi aksatmadan uygulaması sayesinde sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Bunun dışında rüyada ofis koltuğu görmek kişinin makam, mevki hırsına işaret eder.

Rüyada Ofis Masası Görmek

Rüyada ofis masası görmek rüya sahibinin parasını kazanma şekline işaret eder. Bu yüzden rüyayı gören kişinin masa başı bir işte çalıştığı veya çalışacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ofiste Çalışmak

Rüyada ofiste çalışmak rüyayı gören kişi, eğer başkası için çalışıyorsa, o işi bırakıp kendi işini kuracağına alamet eder. Dolayısıyla rüyayı gören kişi maddi açıdan başlangıçta bir yük altına girse de zamanla eli rahatlar.

Rüyada Yeni Ofis Görmek

Rüyada yeni ofis görmek rüya sahibinin kendinden daha tecrübeli bir kişiden devamlı suretle telkin ve nasihat alacağı manasına gelir.

Rüyada Geyik Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu