Rüyada Lamba Görmek

Rüyada Lamba Görmek Yakmak Ve Kapatmak Ne Demek

Rüyada lamba görmek , genel olarak kişinin hayat çizgisi ile ilgilidir. Rüyayı gören kişinin hayatının hem aydınlık hem de hayat yolu çok uzun olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra kişi her zaman gerçek yaşam da hem şanslı hem de kısmetli olacağına , bilmediği kötü yollara hiçbir zaman girmeyeceğine , tehlikeli yollardan uzak duracağına yorulur. Yani bu rüya genellikle çok hayırlı bir rüyadır. Kişi ümit etmiş olduğu şeylere kavuşacağına , müjdeli bir haber alarak çok mutlu olacağına , sıkıntılı ve zor günleri artık geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lamba görmek, hayatta başkan ve devlet ve şeref ile tabir olunur. Rüyada küçük lamba görmek, çocuk ve hizmetçi ile tabir olunur. Bu lamba yakılır ise, bahtın açılacağı ve gurbette bulunan kimsenin gelmesiyle yorumlanır. Rüyada elinde yanmış lamba görmek, hayır ve iyiliğe servet ve zenginliğe ve murada ermekle yorumlanır.

• Rüyasında lambanın elinde sönmüş olduğunu görmek, işlerin bozulacağına, işten ayrılmak veya atılmak ile veya evladının ölümüne işaret olarak yorumlanır. Rüyasında lambanın söndüğünü görmek, iyi sayılmaz.

Lambanın sönmesi, şu şekillerde yorumlanır. Rüyasında yanan lambayı kendi eliyle söndürdüğünü gören kimse,
sahip olduğu şeref ve makamına kendi eliyle zarar vereceğine işarettir demişlerdir. Rüyasında elindeki lambanın
kendiliğinden sönmüş olduğunu görmek, esnaf ve ticaret erbabı bir kişi için zarar ve ziyana işarettir. Hasta olan biri için ise, vefatının (ölümünün ve öleceğinin) işaretidir.

• Rüyada iki tane fitilli lambanın yandığını gören kimsenin ikiz evladı doğar veya binlerinden çift, iki tane menfaat
elde edeceği ile tabir olunur.

• Rüyasında elinde yanan lambayı üfleyerek söndürdüğünü gören kimse, binlerinin hakkını gasp edip yemek, hakkını vermemek şeklinde tabir olunur.

• Bir kimsenin rüyada lambanın veya lamba makinesinin bozulmuş olduğunu görmesi, rüya sahibinin işlerinin bozulacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında lambanın cam şişesinin kırık veya çatlak olduğunu görmek, rüya sahibinin itibarını ve saygınlığını kaybedeceğine işarettir.

• Rüyasında elindeki lambanın fitilinin uzun olduğunu görmek, rüya sahibinin elde edeceği hayrın ve menfaatin büyük olduğuna veya büyük olacağına işaret eder.

• Rüyasında başka birinin kendisine yanmakta olan bir lamba verdiğini görmek, o lamba veren kişiden hayır ve
menfaat göreceğine işaret eder. Yine kendisinin başka bir şahsa lamba verdiğini görmek ise, rüya sahibi o şahsa bir fayda ve yarar sağlayacağına işaret eder demişlerdir.

• Rüyasında lambanın kırıldığını görmek, şeref ve itibarını, saygınlığını kaybetmeye veya onun (rüya sahibinin) ölümüne işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek

Rüyada lamba yaktığınızı görmek genel olarak hem hoşluk hem de esenlik olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok keyifli zamanlar geçireceğine ve bu zamanı arkadaşları ile geçireceğine delalet eder.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüyada lamba kapatmak , rüya sahibinin bir iş için avucundan harcayacağına , yastık altında saklamış olduğu altınları çıkarıp bozduracağına ve bismillah diyerek yeni bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada Lamba Takmak

Rüyada lamba taktığınızı gördüyseniz , hayatınızda hem güzel hem de olumlu gelişmeler yaşayacağınıza ve mutluluğa da başka insanlar tarafından gerçekleştireceğinize alamet eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürdüğünüzü gördüyseniz , küçük ama karlı bir işe gireceğinize , büyük bir işe girmeyeceğiniz için harcayacağınız masrafın üzerinde bir kar elde edeceğinize delalet eder. Rüyada lambanın söndüğünü görmek, fakirlik, çaresizlik içine düşmesine veya evine hırsız girmesine işaret eder.

Rüyada Kureyş Suresi

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Rüyamda pet şlse ve tnk sıvı yağ satın alıyorum erkek kardeşime arabasıyla beni götür diyoum o da ne gerek var bu kadara lazım oluyor diyorum daha sonra kardeşi min mutfağna gidiyorum satınaldığım yağa pet kapağı almak için gelinin amcasının kızı prizden lambayı kapatıyor. Ben lambayı açıyorum

  2. Ruyamda bir sokakta yürürken bir dükkanın camında yeşil ve altınlarla suslü elbise gördüm ve iceri girdim kimse yokmu derken orta da mermerden havuz ve ici su altin vardi bir dede cikti buyur kizim dedi fiati nedir dedim elbisenin bana yarin gel senin olacak dedi sonra tekrar ertesi gun ruyamda babamla gittim ayni dukkan sadece iceriden ses geldi neden yanliz gelmedin denildi ve uyandım anlamı nedir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu