Rüyada Lamba Görmek Yakmak Ve Kapatmak Ne Demek

rüyada-lamba

Rüyada lamba görmek , genel olarak kişinin hayat çizgisi ile ilgilidir. Rüyayı gören kişinin hayatının hem aydınlık hem de hayat yolu çok uzun olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra kişi her zaman gerçek yaşam da hem şanslı hem de kısmetli olacağına , bilmediği kötü yollara hiçbir zaman girmeyeceğine , tehlikeli yollardan uzak duracağına yorulur.

Yani bu rüya genellikle çok hayırlı bir rüyadır. Kişi ümit etmiş olduğu şeylere kavuşacağına , müjdeli bir haber alarak çok mutlu olacağına , sıkıntılı ve zor günleri artık geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek

Rüyada lamba yaktığınızı görmek genel olarak hem hoşluk hem de esenlik olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin çok keyifli zamanlar geçireceğine ve bu zamanı arkadaşları ile geçireceğine delalet eder.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüyada lamba kapatmak , rüya sahibinin bir iş için avucundan harcayacağına , yastık altında saklamış olduğu altınları çıkarıp bozduracağına ve bismillah diyerek yeni bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada Lamba Takmak

Rüyada lamba taktığınızı gördüyseniz , hayatınızda hem güzel hem de olumlu gelişmeler yaşayacağınıza ve mutluluğa da başka insanlar tarafından gerçekleştireceğinize alamet eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürdüğünüzü gördüyseniz , küçük ama karlı bir işe gireceğinize , büyük bir işe girmeyeceğiniz için harcayacağınız masrafın üzerinde bir kar elde edeceğinize delalet eder.

  Rüyada limon görmek diyanet ve İslami yorumu
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Lamba Görmek Yakmak Ve Kapatmak Ne Demek

  1. Ruyamda bir sokakta yürürken bir dükkanın camında yeşil ve altınlarla suslü elbise gördüm ve iceri girdim kimse yokmu derken orta da mermerden havuz ve ici su altin vardi bir dede cikti buyur kizim dedi fiati nedir dedim elbisenin bana yarin gel senin olacak dedi sonra tekrar ertesi gun ruyamda babamla gittim ayni dukkan sadece iceriden ses geldi neden yanliz gelmedin denildi ve uyandım anlamı nedir …

  2. Rüyamda pet şlse ve tnk sıvı yağ satın alıyorum erkek kardeşime arabasıyla beni götür diyoum o da ne gerek var bu kadara lazım oluyor diyorum daha sonra kardeşi min mutfağna gidiyorum satınaldığım yağa pet kapağı almak için gelinin amcasının kızı prizden lambayı kapatıyor. Ben lambayı açıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.