Rüyada Namazlık Görmek ( İslami)

Rüyada namazlık görmek , rüya sahibinin çok iyilik yapan , herkese yardımcı olan ve böylelikle Allah katında çok sevilen birisi olacağına işaret eder. Aynı zaman da kişinin hayatının değişeceğine , büyük bir mutluluk içerisine gireceğine ve uzun süre boyunca tatmadığınız duyguları tadacağınıza , namuslu ve iyi birisi ile tanışıp dünya evine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Namazlık ve Tesbih Görmek

Rüyada hem namazlık hem de tesbih gördüyseniz , başınıza gelecek olan kötü ve sıkıntı olaylara karşı her zaman sessiz kalacağınıza , sürekli olarak her şeye sabır göstereceğinize , büyük arzu ile istemiş olduğunuz kısmete yakın zaman içinde kavuşacağınıza ve böylelikle mutlu olacağınıza yorulur.

 Rüyada Namazlık Satın Almak

Rüyada namaz satın aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da karşınıza çıkacak olan hayırlı ve güzel birisi ile evleneceğinize , başarılı projelere imza atıp kazancınızı arttıracağınıza ve bu kazandığınız paralar ile hayalini kurmuş olduğunuz şeyleri gerçekleştireceğinize ve uzun süre boyunca hem mutlu hem de sağlıklı yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Namazlık Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada namaz almak , hem aile hem de iş hayatınızda sürekli olarak güzel ve hayırlı gelişmelerin olacağına , uzun yıllar boyunca her zaman hayalini etmiş olduğunuz hayırlı kısmete en sonunda kavuşacağınıza ve mutlu bir evlilik yapacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra maddi ve manevi olarak birilerinden yardım alacağınıza , böylelikle olgunlaşma yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada El Feneri Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu