Rüyada El Feneri Görmek ( İslami)

Rüyada El Feneri Görmek

Rüyada el feneri görmek , büyük bir emek vermeden yükseleceğinize , yakın zaman içerisinde meslek sahibi olup yüksek miktarlarda paralar kazanacağınıza , kendinize parlak bir gelecek kuracağınıza ve mal varlığınızın çok olacağına işaret eder.

Kişi hiç emek vermeden ve kendisini yormadan adını her yere duyuracağına , çok paralar kazanarak çok mal varlığına sahip olacağına yorulur.

Bunların yanı sıra şöhret sahibi olacağına , adını her yerde duyuracağına ve her zaman helal para kazanacağına delalet eder.

Rüyada Fener Tutmak 

Rüyada elinde fener tuttuğunuzu gördüyseniz , hiçbir şekilde emek vermeden para kazanacağınıza , karşınıza birden fazla fırsatların geçeceğine , karşınıza çıkacak olan kısmeti ise kaçırmayacağınıza ve sürekli olarak doğru yola gideceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin iyi birisi olacağına , daima çalışıp kazanacağına , mesleğinde başarılı olup kısa süre içerisinde zengin olacağına yorarlar.

Rüyada Karanlıkta Fener Yakmak 

Rüyada karanlıkta fener yakmak , rüyayı gören kişi sıkıntılarından kurtulup feraha kavuşacağına , yolunu aydınlatacağına ,

mutsuz iken mutlu olacağına ve sorunlarını çözmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra feraha kavuşup mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Elinde Fener ile Yürümek Görmek 

Rüyada elinizde fener ile yürüdüğünüzü gördüyseniz , geçmiş zamanda olan sıkıntılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulacağınıza ve yeni bir hayata başlayacağınıza delalet eder.

  Rüyada Evlatlık Görmek İslami Açıklaması
5 yorum

5 thoughts on “Rüyada El Feneri Görmek ( İslami)

  1. Ben ruyamda sevdiğim adamın karanlık bir okul binasında yoluma fener ışığı verdiğini gördüm hiç görmediğim ölmüş dedemin sesinden busenin kaderin olacak onu bekle lütfen bir cevap verin

  2. Ben rüyamda fener hediyesi aldım ve fener yanıyordu.bende onu oğluma verdim.ama gündüz gibiydi olduğumuz yer.gerek yok ama al dedim oğluma.

  3. Rüyamda annem ile babaanne gittik ve eve geri dondugumuzde eve hırsız girmiş o hırsı annemin kafasına el feneri ile vurup kaçtı

  4. Rüyamda eve giren hırsız el feneri ile annemin kafasina vurdu ve annem öylece yere düştü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.