Rüyada Mekke veya Medineyi Görmek

Rüyada Mekke’yi görmek, hayırla yorumlanır. Rüyasında Mekke-i Mükerreme’yi gören kimse, hayra ve nimete kavuşur ve malı artar, zenginleşir, şeklinde tabir olunur.

Rüyada Mekke'yi Görmek

Rüyada Mekke’yi Görmek

• Rüyasında Mekke-i Mükerreme’yi harap bir şekilde gören kimsenin, mal ve nimeti azalır veya azalıp noksanlaşacağına ve sıkıntı içine düşeceğine işaretle tabir olunur.

• Rüyasında Mekke’nin yıkıldığını görmek, bu rüyası, rüyayı gören kimsenin namaz kılmadığına veya az namaz kıldığına işaretle tabir olunur. Rüyasında Mekke’yi gören kimsenin, iman ve itikadının artacağına işarettir.

Rüyada Medine’yi Görmek

Rüyada Medine'yi Görmek

Rüyada Medine-i Münevvereyi görmek, hayra ve iyiliğe işarettir. Rüyasında Medine-i Münevvereyi gören kimsenin, dünya ve ahiret işlerinin çok iyi bir şekilde yolunda gideceğine işarettir.

• Bazı rüya tabircilerinin yorumuna göre, rüyasında, Medine’yi gören kimse, emniyete ve mağfirete erer, Cenab-ı Allah’ın rahmetine mazhar olur, kurtuluşa nail olur, üzüntülerden kurtulur, güzel ve geniş bir maişete kavuşur, şeklinde yedi nimetle tabir olunur, demişlerdir.

Konuşmayı Kolaylaştıran Dua

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu