Rüyada Mantar Görmek

Rüyada Mantar görmek rızık ve nimet olarak yorumlanmasının yanı sıra vefasız kişi olarak da tabir edilmektedir. Rüyada mantar çorbası gören, buna karşılık olarak vefalı kimse olarak da tabir edilmektedir.

İbni-i Sirin (r.a.) rüyada sürüsüne mantar görülmesini kötü özellikli kişi olarak tabir etmiştir. Ayrıca görülen mantarın çok olmasını sıkıntısız kazanılan mal ve rızık olduğunu buyurmuştur.

Rüyada Mantar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Kirmani (r.a.) rüyada beyaz büyük mantar görülmesini erkek çocuk sahibi olmaya, küçük mantar görülmesini de kız çocuk sahibi olmaya yorumlamıştır.

Rüyada Mantar Görmek İhya

Rüyasında büyük bir mantar gören kimse, kadını tarafından bir mala, bir rızka kavuşur veya kavuşacağına
işaretle tabir olunur.

• Rüyasında zehirsiz mantar görmek ve mantarı yediğini görmek, rüyayı gören kimsenin, ummadığı (beklemediği)
yerden mala ve rızka kavuşur veya kavuşacağına işarettir.

• Rüyada zehirli mantar görmek ise, zarar ve ziyana işarettir.

• Rüyasında mantar yediğini gören kimse, helalinden mal kazanır veya kazanacağına işaretle tabir olunur.

İmam Nablusi (r.a.)  kırmızı mantar rüyası ile ilgili rüyada zehirsiz mantarı mal ve menfaat, rüyada zehirli mantarı da zarar ve ziyan olarak tabir etmiştir.

Rüyada Mantar Toplamak

Rüyada mantar toplamak rüyayı gören kişinin hayırlı işlerle karşılaşacağı, bereketli bir döneme gireceği, sevinç verici haberler alacağı ve mutlu olacağı olayları peş peşe yaşayacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Mantar Yemek

Rüyada mantar yemek helal kazanca işaret etmektedir. Rüya sahibinin hastalığı var ise şifa bulmasına, uzun ömürlü olacağına, helal kazanç sağlayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada ev harici bir lokantada mantar yediğini görmek kısmet ve rızık olarak yorum bulmaktadır. Rüyada mantar yemeği gören, başkalarına iyilik yapmaya delalet etmektedir. Rüyasında kalabalık bir yerde mantar yediğini gören kişinin huzurlu bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Mantar Pişirmek

Rüyada mantar pişirmek sağlıklı günlere, şifa bulmaya, dertlerden kurtulamaya dikkat çekmektedir. Rüya sahibinin umursamaz bir kişiliğe sahip olduğu ve bu sebeple de iş konusunda büyük bir zarar alacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Mantar Temizlemek

Rüyada mantar temizlemek rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtularak büyük bir mutluluk içeren döneme gireceğine, dilek ve dualarının kabul olacağına, refah hayata sahip olacağına yorumlanır. Buna karşılık olarak da üzüntü duyacağı haberler alacağı, hak yolunu bırakacağı şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Mantar Yıkamak

Rüyada mantar yıkamak rüyayı gören kişinin iş hayatına gölge düşeceği, düzeninin bozulacağı, şansız olaylar yaşayacağı, olumsuz olaylar yaşayarak gelirinin azalacağı ve borçlarının artacağına dikkat çeker. Ayrıca kimseye muhtaçlık yaşamadan hayatını sürdüreceğini, iş alanında bir ortaklık kurarak kazanç elde edeceğini göstermektedir. Bekar olanların bu rüyayı görmesi hayırlı bir evlilik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Zehirli Mantar Görmek

Rüyada zehirli mantar görmek rızık bolluğu yaşanacak günlere, rahat bir hayat yaşamaya adım atılacağına, sorun ve sıkıntılardan kurtulacağına, güç sahibi olarak sözü geçen bir kişi olmaya ve başkaları tarafından önemsenen değer verilen bir kişi olmaya dikkat çekmektedir. Rüyada mantar hastalığı gören, zarar ve ziyan olarak tabir bulmaktadır.

Rüyada Mantar Almak

Rüyada mantar almak aile içerisinde eş ve çocuklar ile mutluluk ve huzur verici bir hayat yaşanacağına, gönülden geçenlere ulaşılacağına, duaların kabul olacağına, itibar makam kazanacağına, toplum içerisinde takdir edileceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu