Rüyada Macera Görmek ve Yaşamak Ne Demektir?

Rüyada macera görmek , imkansız olarak görülen bir işi hakkınızla yapacağınıza ve insanların size şaşkınlıkla bakacağına , başarılardan başarılara koşacağınıza , herkes tarafından alkışlanacağınıza işaret eder.

Genç olan kişiler böyle bir rüya gördüyse , aileleri tarafından motive edileceklerine , yurt dışında eğitim alacaklarına ve sıkıntılarla baş edebilecek tecrübeye sahip olacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişinin gözü kara , korkmadan ilerleyen ve başka kişilerin sözünü hiç dinlemeyen birisi olduğu için hayatını riske atacağına , karışık duygular içerisinde olacağına ve bir türlü aramış olduğu aşkı bulamayacağına delalet eder.

Yani kişi geç yaşta evleneceğine , ruhen kendilerine uygun bir eş bulmasalar bile mantık evliliği yapacaklarına yorulur.

Rüyada Macera Filmi İzlemek

Rüyada macera filmi izlediğinizi gördüyseniz , bir karar vermek durumunda kalacağınıza , iş konusunda büyük sorumluluklarınızın olacağına ve hayatınızı baştan aşağıya değiştireceğinize alamet eder.

Bunun haricinde işte çalışamamak veya sebat edememek yüzünden sürekli olarak iş değişikliği yapacağınıza işaret eder.

Kişinin ilgi alanlarının çok fazla olacağına , meslek edinme konusunda ayran gönüllü olacağına ve her işte uzmanlaşacağına alamet eder.

Rüyada Macera Yaşamak

Rüyada macera yaşamak , farklı hayat deneyimlerinde bulunacağınıza , değişik ortamlara gireceğinize , hayat görüşünüzün değişeceğine ve hayatın zorluklarına karşı mücadele edeceğinize delalet eder.

Acı ve zorlu olan günlerde bile hayata karşı her zaman pozitif olarak bakacağınıza , başınıza gelen her türlü belaya sabredeceğinize yorulur.

Rüyada Düşük Yapmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu