Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek ve Açmak Ne Demek?

Rüyada ayakkabı dükkanı görmek , genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin sorunlu bir işlerin içerisine gireceğine , içsel sorunlarla karşılaşacağına delalet eder.

Kişi yaşayacağı en ufak bir sorunda hemen anormal tepkiler vereceğine yorulur.

Bu dönem içerisinde sakinliğinizi korumanız gerekiyor ve öfkelendiğiniz zaman ani kararlar vermekten kaçının.

Her zaman sağlıklı ve doğru kararlar vermeye çalışın.

Bu süreç içerisinde sağlıklı düşünüp kararlar verirseniz üzülmezsiniz ama öfkelenip bir anda doğru kararlar vermeyip yanlış kararlar verirseniz o zaman üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada Ayakkabı Dükkanına Gitmek

Rüyada ayakkabı dükkanına gittiğinizi gördüyseniz , içerisinde bulunmuş olduğunuz durumda aceleci tavırlarınız yüzünden sorunların çıkacağına , üzerine düşmeden alacağınız kararlar yüzünden canınızın çok sıkkın olacağına işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Açmak

Rüyada ayakkabı dükkanı açtığınızı gördüyseniz , maddi olarak yapacağınız planların sağlıklı olmadığından hayallerinizin bir türlü gerçek olmayacağına  alamet eder.

Bu süreç içerisinde elde etmiş olduğunuz başarılar ile planlarınızın üzerine iyi çalışmalısınız ve kritik olan noktaları çok iyi bilip ona göre hareket etmeniz gerekmekte.

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek Neye İşarettir?

Rüyada yeni ayakkabı görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlayacağına , temiz niyetli insanlarla karşılaşacağına , hane içerisinde mutluluk ve huzur olacağına , kişinin sağlıklı ve mutlu bir ilişkide bulunacağına yorulur.

  Rüyada Ağrı Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları
1 yorum

One thought on “Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek ve Açmak Ne Demek?

  1. Oğlum ayakkabı dükkanı açmış bende çıplak ayaklayırtık çorapla dükkana giriyorum kayınvalidemde bsş köşede oturmuş o aradaki çingen çocuğu beni rahatsız ediyor p sonra iki polisle karanlık pis bir yerden devlet binasına giriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.