Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek, Almak ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çikolata görmek anlamı, rüya tabircilerine göre refaha ermeye ve mutluluğa yorulmaktadır. Rüyada çikolata gören bir kişinin mal varlığının artacağına işaret edilmektedir. Rüyada çikolata görmek, rüya sahibinin yakın çevresinin güvenlerini kazanacağına işaret etmektedir. Rüyada çikolata görmek yeni insanlar ile ilişkiler kurulacağına, yeni dostlar edinerek mutlu olunacağına delalet etmektedir. Rüyada çikolata aldığını gören bir kişi için bu rüya, hayırlı ve güzel habere yorulmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına da delalettir. Eğer ki rüya sahibi dini günlerde çikolata gördüyse refaha ereceğine ve ibadet edeceğine delalet eder. Rüyada bir kişiye çikolata vermek, hayırlı ve büyük bir işe girileceğine işaret etmektedir. Birine rüyada çikolata ikram etmek, çevrenizdeki insanların güvenini kazandığınıza yorulmaktadır. Aynı zamanda pek çok yeni kişi ile karşılaşmanıza ve yeni ilişkiler kurmanıza delalet etmektedir.

Rüyada Çikolata Görmek Diyanet

Diyanete göre rüyada çikolata görmenin anlamı, rüya tabircileri tarafından olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada çikolata yediğini görmek, rüya sahibinin refaha ereceğine, sağlığına kavuşacağına ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Rüyada çikolata yemenin diğer anlamları da mevcuttur. Bunlar ise kişinin karşısına hayırlı işler çıkmayacağına delalet etmektedir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada çikolata yediğini gören birinin yaşamını huzur içinde sürdüreceğine ve kişinin güzel haberler alacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda kişinin kısmetinin de açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada Çikolata Görmek İhya

Dini günlerde çikolata görülmesi takva ve refaha, hoş akıbete ve hacca gitmenin işaretidir. Rüyalarda çikolata görülmesi pekçok insanla yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurmak anlamındadır. Rüyada çikolata görmek, dostlarınızın ve komşularınızın güvenini kazanacağınız manasına gelir.

Rüyanızda bir çok çikolata gördüyseniz, reel hayattaki isteklerinizde abartıya kaçtığınızı, azıcık durulmanız gerekliliğini işaret eder. Rüyada eski sevgiliden çikolata armağan alabilmek, unutulmayan eski anılardır. Rüyada sepet sepet çikolata armağan alabilmek, bir insanın düş sahibinin kendi gözünde ne kadar değerli ve vazgeçilmez olduğunu ona ispatlamak için gerçekleştireceği bir jest demektir. Bu letafet ana, baba, kardaş, eş, sevgili yahut iyi geçim halinde olunan bir arkadaş, komşu yahut arkadaş yönünden gerçekleştirilebilir. Rüyayı gören bireyin yürekten, paylaşımcı, gönlü varlıklı, insanlarla iyi geçinen bir ademoğlu olduğu manasına gelir.

Rüyada Çikolata Paketi Görmek

Rüyada çikolata paketi görmenin anlamı; bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin tecrübelerine dayanarak becerisinin olmadığı işlere girmeyeceğine, iş hayatında başarılara imza atacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, mutlu olacağına, mal varlığının artacağına, hayatını beladan uzak bir şekilde idame ettireceğine ve ticari ilişkilerin azalacağına delalet etmektedir. Rüyada çikolata paketi aldığını gören bir kişinin yolunda gitmeyen işlerinin düzeleceğine, refaha ereceğine, helal kazanç elde ederek doğru yoldan ayrılmadan hayatını devam ettireceğine, azimli ve sabırlı adımlar atarak güzel başarılara imza atacağına, parasını dikkatli bir şekilde harcayacağına, zenginlik ve saygınlık kazanacağına, bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine ve bütün isteklerinin er ya da geç olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çikolata paketi açmak rüya sahibinin düzgün bir şekilde devam eden hayatında huzurlu günlerin son bulacağına, gerçekleştirdiği işlerde başarılara imza atacağına, çok istediği şeylere ulaşarak mutlu olacağına, maddi açıdan oldukça iyi bir konumda olacağına, mal varlığının artacağına, refah içerisinde yaşayacağına, yapacağı girişimler sayesinde hedeflerine ulaşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine ve gördüğü maddi zararların bir gün son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Birinden Çikolata Aldığını Görmek

Rüyada bir başkasından çikolata aldığını görmek, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği ve güzel bir haber alacağına delalet etmektedir. Bu güzel haberle birlikte rüya sahibinin yola gideceği de söylenmektedir. Aynı zamanda kişinin hayatındaki problemlerin biterek hayatında güzel bir döneme gireceğine delalet etmektedir. Rüyada birinden çikolata aldığını görmek aynı zamanda kişinin maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve mutlu olacağına işaret etmektedir. Rüyada bir kişiden çikolata aldığını görmek, hayırlı haberler alacağına, bu müjdeli haber ile beraber kişinin mutlu olacağına işarettir. Rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili güzel bir haber alması ile kişinin başarılar kazanarak önüne güzel fırsatların geleceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda kişinin seyahate çıkacağına ve toplantılar yapacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Birinin Çikolata Vermesi

Rüyada başka bir kişinin çikolata vermesi, rüya tabircilerine göre rüya sahibinin uzun sürecek bir aşk hayatına delalet etmektedir. Rüyada birinin çikolata vermesi aynı zamanda kişinin zor anlarında ona destek verecek kişilerin var olması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çikolata Görmek ama Yememek

Rüyada çikolata görüp yememenin anlamı; genel olarak kişinin mutlu olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Rüyada çikolata gören bir kişi hayatındaki zor zamanları aşacağına ve tekrardan mutlu olup hayata döneceğine işaret etmektedir. Rüyada çikolata görmek bazı rüya alimlerine göre ise kişinin helal kazanç elde ederek mal ve mülk sahibi olacağına delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin bir hastalığı olacağına da yorulmaktadır. Rüyasında çikolata gören bir kimse iyi kalpli olması ve dürüst davranışları ile yakın çevresince güvenilir olarak nitelendirilen bir kişi olacaktır. Rüya sahibi aynı zamanda pek çok kişinin sevdiği ve kolay bir şekilde iletişime geçebildiği kişi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Çikolata Yemek

Bir insanın rüyasında çikolata yemesi olumlu bir rüya olarak değerlendirilmektedir. Rüyada çikolata yemek görmek rüyayı gören kişinin rahat ve sağlıklı bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kişinin bir rahatsızlığı varsa kişinin şifa bulacağı ve bu rahatsızlığın izlerinden kurtulacağı anlamı çıkarılmaktadır. Aynı zamanda rüyada çikolata yemenin olumsuz değerlendirilen rüya olduğu düşüncesi de bulunmaktadır. Eğer bir kişi rüyasında çikolata yemişse bu kişinin başına pek de hayırlısıyla olmayacak işler açılacağı rivayet edilmektedir. İmamı Nablusi (r.a) tabirine göre ise; rüyasında çikolata yediğini gören bir kişinin ağız tadı ömür boyu bozulmaz ve bu kişiye yeni hayırlı haberler ulaşır. Böylece kişinin kısmetinin açılacağı rivayet edilir.

Rüyada Çikolata Almak Ne Demek?

ruyada cikolata almak ne demek

Eğer bir kişi rüyasında çikolata aldığını görmüşse bu rüyanın anlamı kişinin sevinç ve heyecan duyacağı yeni haberler alacağı, yeni gelişmelerden dolayı mutluluk duyacağıdır. Rüyada çikolata almak aynı zamanda rüya sahibinin ticaret hayatına atılabileceği, eğer rüya sahibi halihazırda ticaret erbabı ise ticaret hayatının hızlanacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Çikolata Almak Diyanet

Diyanete göre rüyada çikolata almanın anlamı genel olarak hayra, iyiliğe ve sevince yorulmaktadır. Rüyada çikolata aldığını görmek, kişinin iyi haberler alacağına ve bu haberler ile de mutlu olacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda kişinin hayatında var olan sorunların sona ererek huzura kavuşacağına işarettir. Rüyada çikolata alan rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olacağına, uzun ve hayırlı bir ömür yaşayacağına, güzel olaylar ile karşılaşacağına delalet etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüya sahibinin mal varlığının artacağına, zengin olacağına ve birikim yapacağına işarettir. Rüyada çikolata yemek ise rüya sahibinin mutlu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Rüyada çikolata yiyen bir kişi eğer ki evli ise eşi ile arasının iyi olmasına delalettir. Çikolata yemek aynı zamanda hayırlı ve helal kazanca yorulur. Kişinin mutlu bir yaşam süreceğine ve isteklerinin gerçekleşeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Çikolata Vermek Ne Demek?

Rüyada çikolata vermek görmek oldukça gönlü zengin ve bonkör bir insan olduğunuza, büyük bir sevinç içinde olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda sadakat ve muhabbet demektir. Bu rüyayı gören evli ise eşiyle çok hoş ve muhabbet dolu bir döneme girecek oldukça keyifli ve güzel zamanlar geçirecektir. Rüyayı gören eşinden çok güzel çok değerli hediyeler alabilir veya geçmişte kalmış unutulmayan anılar yeniden canlanabilir.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyasında çikolata ikram ettiğini gören bir kişi için kişinin kendi öz duygularını bastırmaya ve gizlemeye çalıştığı yorumu yapılmaktadır. Eğer bir kişi rüyasında çikolata ikram etmişse bu kişi hakkında öne sürülen görüşler kişinin zamanla içine kapanmaya başlayacağı ya da başladığı yönündedir. Rüyada çikolata ikram etmenin ya da bir kimseye çikolata vermenin manası çikolata veren kişinin sahip olduğu duyguları paylaşmak konusunda çekinceler duyduğu ve bu çekincelerden kaynaklı olarak içe kapanmaya başladığıdır.

Rüyada kutu içerisinde çikolata dağıtmak, insanları memnun ve mesut edecek bir davranışta bulunmak demektir. Rüyada tepside çikolata dağıtmak, gönüllü olarak bir organizasyon, çağrı yahut etkinlikte katılımcılara severek ve bilerek hizmet etmektir. Rüyada marketten çikolata çalmak, kimseye zararı olmamasına karşın cemiyet yasaklarına uyumsuz bir davranışta bulunmaya bu nedenle cümle alem yönünden iyi bilindik imajın zedelenmesine ve itibarın sarsılmasına delalet eder. Rüyada birinin çantasından çikolata çalmak, bir insanın menfaatine yani onu düşünerek onu bir hususta uyarmaya yahut bir alışkanlığını abartması halinde yaşayabileceği sıkıntıları ona anlatabilmek için bir davranışta bulunmaya yorulur. Rüyada buzdolabından çikolata çalmak, bir işi kimseye sezdirmeden saklayarak yönetim etmeye ve ilerletmeye çalışmak demektir. Bir tövbe, karar yahut yemin konusu ile ilgili çok kararlı davranmaya belirti eder.

Ayrıca rüyada çöp görmek hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Rüyada Çikolata Yemek İhya

İhya yorumuna göre rüyada çikolata yemek mal anlamına gelmektedir. Rüyasında çikolata yediğini gören bir kimse için yapılan yorum ise söz konusu olan malın harama el uzatmadan elde edileceği yönündedir. Bu hususta rüyada çikolata yemek ferahlığa ve mutluluğa delalet etmektedir.

Rüyada Bayram Çikolatası Yediğini Görmek

Bir kimsenin rüyasında bayram çikolatası yediğini görmesi bu kimse için kısa bir zaman içerisinde müjdeli haberler alacağı ve bu haberlerin bu kimseye mutluluk vereceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin aldığı bu haberler akabinde hayatında değişiklikler yapabileceği ya da çeşitli seyahatleri çıkabileceği rivayet edilmektedir. Câferi Sâdık (r.a) tabirine göre; rüyasında bayram çikolatası yediğini gören bir kişi bir yaşadığı sağlık sorunlarının üstesinden gelecek ve bu sağlık sorunlarını geride bırakarak sıhhatli bir hayat yaşayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi kişilerin arasında kırgınlık bulunan akrabalarıyla ya da dostlarıyla barışacağı da rivayet edilir.

Rüyada Sütlü Çikolata Yemek

ruyada sutlu cikolata yemek

Rüyada sütlü çikolata yediğini görmek kişinin hayatına yeni bir yön vereceği ve yeni bir yaşantı kuracağı rivayet edilir. Rüyada sütlü çikolata yediğini gören rüya sahibinin hayatını değiştirmesi üzerine yeni kazançlar elde edeceği ve bu kazançların yüksek meblağlar olacağı yönünde görüşler bulunur.

Rüyada Fındıklı Çikolata Yemek

Eğer bir kimse rüyasında fındıklı çikolata yediğini görmüşse bu rüyadan kişinin sağlıklı ve sıhhatli vakitler geçireceği anlamı çıkmaktadır. Kişinin rüyasında fındıklı çikolata yediğini görmesi rüya sahibinin yaşantısı boyunca sağlıklı ve ferah bir hayat yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyada Kalabalık Bir Yerde Çikolata Yemek

Bir kişinin rüyasında kalabalık bir alanda çikolata yediğini görmesi bu kişinin kısa vakitler içerisinde şan ve şöhret sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüyada çikolata yemek görmek kalabalık bir yerde gerçekleştirdiği takdirde rüyayı gören kişinin halk arasında sözü geçen ve fikrine değer verilen birisi olarak var olacağı anlamına gelmektedir. İmam Gazali (r.a) yorumuna göre; rüyasında kalabalık bir yerde çikolata yediğini gören kişinin hayatındaki sıkıntıların zahmetli günlerin aşılacağı ve geçmişte kalacağı, rüya sahibinin kendisini ispatlayacağı aşikârdır.

Rüyada Çikolata Sosu

Rüyada çikolata sosu uygulamak, her yerde geçerli olacak bir kabiliyet geliştirmeye ve dünyanın neresinde olursa olsun alaka ve kabul görmesi yardımıyla bunun avantajını yaşamaya işaret eder. Rüyada çikolata sosu yemek, kazanılanın ve rızkın caiz ve pak olması yardımıyla onu tatlı tatlı harcamaya ve yemeye yorulur. Rüyada çikolata sosu alabilmek, bir eğlenceye katılmak için hazırlık uygulamak demektir. Rüyada çikolata toplamak, bireyin yaşamı önemsemediğine, gelip geçici olduğuna, bu nedenden de mal yahut varlık sahibi olmaya çalışmadığına, eline geçen parayı bilinçsizce harcadığına işarettir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. ruyada yengemi gördum bana bitane iri yapili top şeklinde cikolata veriyodu ve bende yiyodum anlami ne saygilar

  2. euyada tanimadigim bir kisinin komsumuz oldugunu gordum ve bana para verdiki ona cikolata alayim bende bakkaldan cikolata aldim ona

    1. Ruyada kucuk bir cocuk 500 tane cikolatami caliyordu ben çocuğu yakaliyordum cocuktan cikolatalarimi istiyordum

  3. Rüyamda staj yaptığım okuldaki öğretmen bana bir tane çikolata hediye ediyordu.

  4. Rüyamda küçük bir bakkaldan çikolata aldım. Ablama uzatacakken bir yabancı çocuk aldı elimden.ablama uzatacak sandim; fakat kendisi yedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu