Rüyada Çikolata Görmek Ve Almak Ne Demek?

Bir insanın rüyasında çikolata yemesi olumlu bir rüya olarak değerlendirilmektedir. Rüyada çikolata yemek görmek rüyayı gören kişinin rahat ve sağlıklı bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kişinin bir rahatsızlığı varsa kişinin şifa bulacağı ve bu rahatsızlığın izlerinden kurtulacağı anlamı çıkarılmaktadır. Aynı zamanda rüyada çikolata yemenin olumsuz değerlendirilen rüya olduğu düşüncesi de bulunmaktadır. Eğer bir kişi rüyasında çikolata yemişse bu kişinin başına pek de hayırlısıyla olmayacak işler açılacağı rivayet edilmektedir. İmamı Nablusi (r.a) tabirine göre ise; rüyasında çikolata yediğini gören bir kişinin ağız tadı ömür boyu bozulmaz ve bu kişiye yeni hayırlı haberler ulaşır. Böylece kişinin kısmetinin açılacağı rivayet edilir.

Rüyada Çikolata Almak Ne Demek

ruyada cikolata almak ne demek

Eğer bir kişi rüyasında çikolata aldığını görmüşse bu rüyanın anlamı kişinin sevinç ve heyecan duyacağı yeni haberler alacağı, yeni gelişmelerden dolayı mutluluk duyacağıdır. Rüyada çikolata almak aynı zamanda rüya sahibinin ticaret hayatına atılabileceği, eğer rüya sahibi halihazırda ticaret erbabı ise ticaret hayatının hızlanacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Çikolata Vermek Ne Demek

Rüyada çikolata vermek görmek oldukça gönlü zengin ve bonkör bir insan olduğunuza, büyük bir sevinç içinde olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda sadakat ve muhabbet demektir. Bu rüyayı gören evli ise eşiyle çok hoş ve muhabbet dolu bir döneme girecek oldukça keyifli ve güzel zamanlar geçirecektir.

Rüyayı gören eşinden çok güzel çok değerli hediyeler alabilir veya geçmişte kalmış unutulmayan anılar yeniden canlanabilir.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyasında çikolata ikram ettiğini gören bir kişi için kişinin kendi öz duygularını bastırmaya ve gizlemeye çalıştığı yorumu yapılmaktadır. Eğer bir kişi rüyasında çikolata ikram etmişse bu kişi hakkında öne sürülen görüşler kişinin zamanla içine kapanmaya başlayacağı ya da başladığı yönündedir. Rüyada çikolata ikram etmenin ya da bir kimseye çikolata vermenin manası çikolata veren kişinin sahip olduğu duyguları paylaşmak konusunda çekinceler duyduğu ve bu çekincelerden kaynaklı olarak içe kapanmaya başladığıdır.

Ayrıca rüyada çöp görmek hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Rüyada Çikolata Yemek Görmek İhya

İhya yorumuna göre rüyada çikolata yemek mal anlamına gelmektedir. Rüyasında çikolata yediğini gören bir kimse için yapılan yorum ise söz konusu olan malın harama el uzatmadan elde edileceği yönündedir. Bu hususta rüyada çikolata yemek ferahlığa ve mutluluğa delalet etmektedir.

Rüyada Bayram Çikolatası Yediğini Görmek

Bir kimsenin rüyasında bayram çikolatası yediğini görmesi bu kimse için kısa bir zaman içerisinde müjdeli haberler alacağı ve bu haberlerin bu kimseye mutluluk vereceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin aldığı bu haberler akabinde hayatında değişiklikler yapabileceği ya da çeşitli seyahatleri çıkabileceği rivayet edilmektedir. Câferi Sâdık (r.a) tabirine göre; rüyasında bayram çikolatası yediğini gören bir kişi bir yaşadığı sağlık sorunlarının üstesinden gelecek ve bu sağlık sorunlarını geride bırakarak sıhhatli bir hayat yaşayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi kişilerin arasında kırgınlık bulunan akrabalarıyla ya da dostlarıyla barışacağı da rivayet edilir.

Rüyada Sütlü Çikolata Yemek

ruyada sutlu cikolata yemek

Rüyada sütlü çikolata yediğini görmek kişinin hayatına yeni bir yön vereceği ve yeni bir yaşantı kuracağı rivayet edilir. Rüyada sütlü çikolata yediğini gören rüya sahibinin hayatını değiştirmesi üzerine yeni kazançlar elde edeceği ve bu kazançların yüksek meblağlar olacağı yönünde görüşler bulunur.

Rüyada Fındıklı Çikolata Yemek

Eğer bir kimse rüyasında fındıklı çikolata yediğini görmüşse bu rüyadan kişinin sağlıklı ve sıhhatli vakitler geçireceği anlamı çıkmaktadır. Kişinin rüyasında fındıklı çikolata yediğini görmesi rüya sahibinin yaşantısı boyunca sağlıklı ve ferah bir hayat yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyada Kalabalık Bir Yerde Çikolata Yemek

Bir kişinin rüyasında kalabalık bir alanda çikolata yediğini görmesi bu kişinin kısa vakitler içerisinde şan ve şöhret sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüyada çikolata yemek görmek kalabalık bir yerde gerçekleştirdiği takdirde rüyayı gören kişinin halk arasında sözü geçen ve fikrine değer verilen birisi olarak var olacağı anlamına gelmektedir. İmam Gazali (r.a) yorumuna göre; rüyasında kalabalık bir yerde çikolata yediğini gören kişinin hayatındaki sıkıntıların zahmetli günlerin aşılacağı ve geçmişte kalacağı, rüya sahibinin kendisini ispatlayacağı aşikârdır.

4 Yorum

  1. ruyada yengemi gördum bana bitane iri yapili top şeklinde cikolata veriyodu ve bende yiyodum anlami ne saygilar

  2. euyada tanimadigim bir kisinin komsumuz oldugunu gordum ve bana para verdiki ona cikolata alayim bende bakkaldan cikolata aldim ona

  3. Rüyamda staj yaptığım okuldaki öğretmen bana bir tane çikolata hediye ediyordu.

  4. Rüyamda küçük bir bakkaldan çikolata aldım. Ablama uzatacakken bir yabancı çocuk aldı elimden.ablama uzatacak sandim; fakat kendisi yedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu