Rüyada Çikolata Görmek Ve Almak Ne Demek?

Rüyada Çikolata Görmek Ve Almak Ne Demek?

Rüyada çikolata görmek ve çikolata yemek hayatınızda duyguların her zaman mantıktan çok daha ön planda olduğuna, bazen hayal alemine kapıldığınıza ve mantığınızın biraz daha öne çıkması gerektiğine delalettir.

Aynı zamanda güvenilir bir insan olduğunuza ve insanların bu özelliğinizden dolayı birçok sırrını sizinle paylaşacağına ve yeni birçok insanla tanışacağınıza delalet eder.

Rüyada çikolata yemek aynı zamanda kişinin sağlığı ile ilgili olarak da yorumlanmaktadır. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz ve ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmamak için baştan önleminizi almanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Çikolata Almak Ne Demek

Rüyada herhangi bir yerden çikolata satın alıp sonrada aldığınız çikolatayı yediğinizi görmek hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yeni tatlar ve yeni lezzetler ile tanışacağınıza ve belki de yepyeni bir aşkın kapınızda olduğuna yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise çikolata almak hayattan zevk alacağınız çok huzurlu ve mutlu bir döneme giriş yapmakta olduğuna delalet eder.

Rüyada Çikolata Vermek Ne Demek

Rüyada çikolata vermek oldukça gönlü zengin ve bonkör bir insan olduğunuza, büyük bir sevinç içinde olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda sadakat ve muhabbet demektir.

Bu rüyayı gören evli ise eşiyle çok hoş ve muhabbet dolu bir döneme girecek oldukça keyifli ve güzel zamanlar geçirecektir.

Rüyayı gören eşinden çok güzel çok değerli hediyeler alabilir veya geçmişte kalmış unutulmayan anılar yeniden canlanabilir.

Yorumlar
 1. Anonim dedi ki:

  ruyada yengemi gördum bana bitane iri yapili top şeklinde cikolata veriyodu ve bende yiyodum anlami ne saygilar

 2. Anonim dedi ki:

  euyada tanimadigim bir kisinin komsumuz oldugunu gordum ve bana para verdiki ona cikolata alayim bende bakkaldan cikolata aldim ona

 3. Miray dedi ki:

  Rüyamda staj yaptığım okuldaki öğretmen bana bir tane çikolata hediye ediyordu.

 4. Turkmenli... dedi ki:

  Rüyamda küçük bir bakkaldan çikolata aldım. Ablama uzatacakken bir yabancı çocuk aldı elimden.ablama uzatacak sandim; fakat kendisi yedi.Yükleniyor...