Rüyada Maaş (Ücret) Almak Ne Demektir?

Rüyada maaş almak , rüya sahibinin iş hayatında bir yatırım yapacağına , yüklü bir miktarda para harcayacağınıza , fakat bu paranın daha fazlasını kazanacağınıza yani daha büyük yatırımlar yapıp yüksek gelirler elde edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra kazanmış olduğunuz paranın her kuruşunu alın teri dökerek kazanacağınıza alamet eder.

Rüyada Ücretlinin Maaş Aldığını Görmek

Rüyada ücretlinin maaş aldığını gördüyseniz , gerçek yaşam da ek işler yapacağınıza ve kısa zaman içerisinde parasal anlamda sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada İşsiz Kimsenin Maaş Alması

Rüyada işsiz olan bir kişinin maaş alması , iş hayatında parasal anlamda kaynak bulacağına veya çok sıkışmış olduğu bir anda birisinden yardım alacağına yorulur.

Rüyada Ücret Aldığını Görmek

Rüyada ücret aldığını gördüyseniz , girişmiş olduğunuz işlerden büyük kazançlar elde edeceğinize , büyük emekler vererek helal paralar kazanacağınıza delalet eder. Aynı zaman da hem iş hem de sosyal hayatınızda vermiş olduğunuz sözleri yerine getireceğinize işaret eder.

Rüyada Ücret Almak

Rüyada ücret aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için birilerinden yardım alacağınıza ve bu sayede feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Ücret Görmek

Rüyada ücret gördüyseniz , başınıza üzücü ve kötü şeylerin geleceğine , büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve para kazanmak için her türlü kötü işlerin içerisine gireceğinize , Allah yolunu terk edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ayetel Kürsi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu