Rüyada Maaş Görmek ve Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Maaş (Ücret) Almak Ne Demektir?

Rüyada maaş görmek, elinize güzel fırsatların geçeceğine , yüklü miktarda para elde edeceğinize , aile büyükleri ile büyük yatırımlar yapacağınıza , memurluktan ticarete atılacağınıza , başka yönlere hareket edeceğinize delalet eder. Bunların yanı sıra rızkınızın hiçbir zaman kesilmeyeceğine , kısmetinizin bol olacağına , küçük yatırımlar yaparak büyük gelirler elde edeceğinize , alın teri ile para kazanıp o parayı biriktireceğinize ve haram olan paralara el sürmeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Maaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Bunun haricinde maddi olarak çok iyi yerlere geleceğinize , onurlu bir hayat süreceğinize yorulur. Bir kimse, rüyasında aylık maaşını aldığını görse, bu rüya onun (rüya sahibi kişinin) borçlu olduğuna (borçlandığına) ve bu borcundan eşinin müsrifliği yüzünden bir türlü kurtulamayacağına ve aylığının evinin bütçesine denk gelemeyeceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Maaşa Zam Almak

Rüyada maaşa zam aldığını görmek genel olarak bereket olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi az bir maaş alsa da almış olduğu paranın değerini bilerek o parayı çoğaltmak için elinden geleni yapacağına , hiçbir kimseye el açmadan alın teri ile para kazanacağınıza , borcunuz varsa onları kapatacağınıza işaret eder.

Rüyayı görmüş olan kişi eğer zengin birisi ise o zaman elinize yüklü bir miktarın geçeceğine , küçük işlerde çalışacağınıza ve elinize geçen para ile ihtiyaçlarınızı gideceğinize alamet eder.

Rüyada Maaş Almak

Rüyada maaş aldığınızı gördüyseniz , çalışmıyorsanız bir işe gireceğinize , düzenli gelir elde edeceğinize , kazanmış olduğunuz paralar ile ileriye dönük yatırımlar yapacağınıza ve bu sayede zengin birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada maaş almak , rüya sahibinin iş hayatında bir yatırım yapacağına , yüklü bir miktarda para harcayacağınıza , fakat bu paranın daha fazlasını kazanacağınıza yani daha büyük yatırımlar yapıp yüksek gelirler elde edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra kazanmış olduğunuz paranın her kuruşunu alın teri dökerek kazanacağınıza alamet eder.

Rüyada Ücretlinin Maaş Aldığını Görmek

Rüyada ücretlinin maaş aldığını gördüyseniz , gerçek yaşam da ek işler yapacağınıza ve kısa zaman içerisinde parasal anlamda sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada İşsiz Kimsenin Maaş Alması

Rüyada işsiz olan bir kişinin maaş alması , iş hayatında parasal anlamda kaynak bulacağına veya çok sıkışmış olduğu bir anda birisinden yardım alacağına yorulur.

Rüyada Ücret Aldığını Görmek

Rüyada ücret aldığını gördüyseniz , girişmiş olduğunuz işlerden büyük kazançlar elde edeceğinize , büyük emekler vererek helal paralar kazanacağınıza delalet eder. Aynı zaman da hem iş hem de sosyal hayatınızda vermiş olduğunuz sözleri yerine getireceğinize işaret eder.

Rüyada Ücret Almak

Rüyada ücret aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için birilerinden yardım alacağınıza ve bu sayede feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Ücret Görmek

Rüyada ücret gördüyseniz , başınıza üzücü ve kötü şeylerin geleceğine , büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve para kazanmak için her türlü kötü işlerin içerisine gireceğinize , Allah yolunu terk edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ayak Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu