Rüyada Tencere Görmek, Boş Tencere Görmek

Birinin rüyasında boş bir tencere görmesi kişinin hayatında yaşadığı küslük ve kırgınlık gibi durumlara son verip barış ortamı yaratacağına işaret eder.

Kişi hayatındaki kırgınlıkları geride bırakıp hayatına istediği gibi yön verir hale gelir. Olumsuz duyguların eksilmesi kişinin kendine ve çevresine daha faydalı biri olacağı anlamını taşır. İyi niyetin artması kişiye bereket olarak döneceği için rüyada boş tencere görmek bereket ve huzurla birlikte kazançta da artışı yaşatır.

 

Rüyada Bakır Tencere Görmek

Ruyada Bakir Tencere Gormek

Rüyada görülen bakır tencere kişinin gelecekte başına gelebilecek dolandırıcı kişilere dair bir uyarı niteliği taşır. Güven vermeyen kimseler maddi ya da manevi olarak büyük zararlar verebilir. Bu nedenle kişi tedbir almadığı taktirde büyük sıkıntılar yaşar. Kişinin rüyasında gördüğü bakır tencere kalaysız ise kendiyle ilgili yalan, dedikodu ve iftiralar kol gezdiği anlamına gelir. Dost gibi görünen düşmanlar kendini rüyada bakır tencere görmek şeklinde sembolize eder.

 

Rüyada Düdüklü Tencere Görmek

Ruyada Duduklu Tencere Gormek

Rüyada görülen düdüklü tencere genel olarak aile içinde yaşanan sıkıntı ve kötü durumlara işaret eder. Aile fertlerinden birinin ya da birkaçı hakkında yalan, iftira ve dedikoduların yayıldığı gibi bir anlam çıkarılır. Bu durum aile bütünlüğü açısından zor ve sıkıntılı günlerin yaşanması gibi durumlar doğurur. Böyle bir rüya gören kişinin aile birliğine sıkı sıkı tutunması gerekir. Dış tehditlere karşı top yekûn durulması rüyada düdüklü tencere görmek sonrası yapılmalıdır.

 

Rüyada Düdüklü Tencere Patlaması

 

Rüyada görülen düdüklü tencerenin patlaması bir bakıma aile içinde yaşanması muhtemel bir patlamaya işaret eder. Düdüklü tencerenin patlaması aile fertlerinin yaşayacakları kaza, felaket ve ağır hastalıkların temsilidir. Aynı zamanda aileden birinin ayrılacağı, boşanmaların yaşanacağı gibi durumlar da aile gündemine gelir. Aile içinde münasip olmayan olayların yaşanacağı yine rüyada düdüklü tencere patlaması sonrası sık yaşanan olaylar arasında yer alır.

 

Rüyada Alüminyum Tencere Görmek

 

Rüyada alüminyum tencerenin görülmesi kişinin yaşayacağı acı durumları ve olumsuzlukları kısa bir süre içinde aşacağına işaret eder. Kişi sorunlarını aştıktan sonra mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşabilir kıvama gelir. Dindar olan kişiler için inançlarını daha yoğun bir şekilde yaşayacakları fırsatlar ortaya çıkar. Rüyasında alüminyum tencere gören kişi maneviyatına yönelmeli ve daha sık dua etmelidir. Rüyada alüminyum tencere görmek şansın bereketlenmesini gösterir.

 

Rüyada Büyük Tencere Görmek

Ruyada Buyuk Tencere Gormek

Rüyada görülen büyük tencere kişini bolluk ve bereket dolu zamanlar yaşayacağına işaret eder. İş hayatı olan kişiler için kariyerlerinde yükseliş yaşayıp bol kazanç elde edecekleri anlamını taşır. Ticaret yapan kişiler yollarında engelleri aşacakları için kazançlarıyla rahat ettikleri bir dönem içine girer. İş hayatının bereketli ve kazançlı olmanın etkisiyle de saygın bir konum elde edilir. Rüyada büyük tencere görmek aynı zamanda sadık bir sırdaşa sahip olmak anlamını taşır.

 

Rüyada Toprak Tencere Görmek

 

Rüyada toprak tencerenin görülmesi hayranlık ve saygı uyandırılacağına işaret eder. Saf güzellik kavramının bir sembolü olan toprak tencere kişinin insanlarda yarattığı büyülü bir hayranlık gibi sıra dışı bir anlam taşır. İş hayatında olan kişiler için toprak tencere büyük bir kazancın sembolü olarak görülür. İş konusunda yaşanan anlaşmazlıklar ve engeller çözülür. Kişinin iş konusunda doğru ve kesin kararlar vermesi yine rüyada toprak tencere görmek ile ilişkilidir.

 

Rüyada Tencere Kapağı Görmek

Ruyada Tencere Kapagi Gormek

Rüyada tencere kapağının görülmesi kişinin çevresinde yaşanacak olumsuz durumlardan kötü bir şekilde etkileneceğine işaret eder. Aile ya da arkadaş çevresinde yaşanacak bazı gelişmeler kişinin huzurunu kaçıracak sonuçlar doğurabilir. Kişi bu tarz durumları henüz fark etmediği için tedbir alamaz ve sonuç olarak kötü zamanlar yaşar. Rüyada tencere kapağı görmek kişinin kendi hayatını yönetemediği ve aciz kaldığını gösterir.

 

Rüyada Kapaklı Tencere Görmek

 

Rüyada kapaklı tencerenin görülmesi kötü ve olumsuz durumların aşılacağı, huzursuzlukların kısa bir süre içinde biteceğine işaret eder. Kişi hayatında yer alan uğursuz şeylerden kurtulacağı için huzur ve bereketli bir hayat yaşamaya başlar. İş konusunda kişinin başarılı olacağı ve takdir toplayacağı yine rüyada kapaklı tencere görmek ile ilişkilendirilir.

Rüyada Yeni Tencere Almak

 

Rüyada yeni bir tencerenin alınması genel olarak bereketin artacağına işaret edilir. Hayırlı işler artacağı için kişinin şansında büyük bir yükseliş görülür. Kişinin mevcut işinin bereketli olduğu yine bu rüya sayesinde müjdelenir. Kazancın katlanarak artacağı rüyada yeni tencere almak ile ilişkilidir.

Rüyada Boş Kirli Tencere Görmek

 

Rüyada görülen bir ve kirli bir tencere duaların kabul olduğuna işaret eder. Kişinin yaşayacağı tüm sorunlar ortadan kalkar. Aynı zamanda rüyada boş kirli tencere görmek kişinin arzu ettiği şeylerin gerçekleşeceğini müjdeler.

Rüyada Çelik Tencere Almak

 

Rüyada çelik tencere alındığını görmek kişinin hayatında yer alan kötü insanlardan kurtulacağına işaret eder. Rüyada çelik tencere almak sıkıntı yaşatan ve üzen insanları hayatınızdan tek tek çıkarmanız gerektiğine dair bir işarettir.

Rüyada Çelik Tencere Görmek

 

Rüyada çelik tencerenin görülmesi yaşanan tüm acıların ve sıkıntıların yerini olumlu duygulara bırakacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada çelik tencere görmek kişinin sevdikleriyle bir yolculuğa çıkacağını müjdeler.

Rüyada Dışı Kara Tencere Görmek

Ruyada Disi Kara Tencere Gormek

Rüyada dışı kara tencerenin görülmesi kişinin dirayetli olması gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada dışı kara tencere görmek kişinin manevi bir mutluluk yaşayacağını müjdeler.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu