Rüyada tükürük görmek ne demektir? İslami Yorum

Rüyada tükürük görmek genel olarak hem kuvvet hem de mal olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bazı sorunlardan kurtulacağına , üzerindeki yüklerden kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğine işaret eder. Rüyada tükürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da mal ve mülk sahibi olacağınıza ya da söylemiş olduğunuz kötü sözlerden dolayı büyük günaha gireceğinize delalet eder.

Rüyada tükürüğünüzün kuruduğunu gördüyseniz , çok istemiş olduğunuz bir işi yapmak isteyeceğinize fakat aciz kalıp yapamayacağınıza yorulur. Bu rüya genel olarak fakirliği simgelemektedir. Rüyada yere tükürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da arazi ya da eşya satın alacağınıza , uzun bir süre boyunca planlamış olduğunuz bir işe girip büyük başarılar elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada ağaca tükürmek , rüyayı gören kişinin dostlarına karşı vefasızlık yapacağına yorulur. Rüyada mescide tükürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da arkadaşlarınızla beraber dinle ilgili konularda sohbetler edeceğinize işaret eder. Rüyada duvara tükürmek , rüyayı gören kişinin her zaman Allah yolunda mal harcayacağına fakat bazı durumlarda yalandan dolayı yemin edeceğine alamet eder.

Rüyada sıcak tükürük gördüyseniz , ömrünüzün çok uzun olacağına yorulur. Rüyada soğuk tükürük görmek , ömrünüzün kısa olacağına ya da kısa zaman içerisinde vefat edeceğinize delalet eder. Rüyada siyah tükürük gördüyseniz , hem üzüntü hem de sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder.

Rüyada basamak görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. merhaba ben rüyamda babamla kavga e diyorsun o bana kocaman deynek cekti vurmak istedi ama ben tuttum sonra babamin yüzüne tukurdum ve hakkimi haram zikim ediyorum sana dedim babam biraz sakinleşti bu ne demek litfen yorumlarlmisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu