Rüyada tükürük görmek ne demektir? İslami Yorum

Rüyada tükürük görmek genel olarak hem kuvvet hem de mal olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bazı sorunlardan kurtulacağına , üzerindeki yüklerden kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğine işaret eder.

Rüyada tükürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da mal ve mülk sahibi olacağınıza ya da söylemiş olduğunuz kötü sözlerden dolayı büyük günaha gireceğinize delalet eder.

Rüyada tükürüğünüzün kuruduğunu gördüyseniz , çok istemiş olduğunuz bir işi yapmak isteyeceğinize fakat aciz kalıp yapamayacağınıza yorulur.

Bu rüya genel olarak fakirliği simgelemektedir.

Rüyada yere tükürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da arazi ya da eşya satın alacağınıza , uzun bir süre boyunca planlamış olduğunuz bir işe girip büyük başarılar elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada ağaca tükürmek , rüyayı gören kişinin dostlarına karşı vefasızlık yapacağına yorulur.

Rüyada mescide tükürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da arkadaşlarınızla beraber dinle ilgili konularda sohbetler edeceğinize işaret eder.

Rüyada duvara tükürmek , rüyayı gören kişinin her zaman Allah yolunda mal harcayacağına fakat bazı durumlarda yalandan dolayı yemin edeceğine alamet eder.

Rüyada sıcak tükürük gördüyseniz , ömrünüzün çok uzun olacağına yorulur.

Rüyada soğuk tükürük görmek , ömrünüzün kısa olacağına ya da kısa zaman içerisinde vefat edeceğinize delalet eder.

Rüyada siyah tükürük gördüyseniz , hem üzüntü hem de sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder.

  Rüyada Tavuk Yakalamak ardından beslemek ve sonra kesmek ne anlama gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.