Rüyada Yabancı Bir Adam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada yabancı erkek görmek, gören kişiye yardım edecek birinin olacağına işaret eder. Özellikle gerçek yaşamında sorun yaşayan ve bu sorunlardan bunalan kişinin yardımına bir dost yetişeceği ve onu bu sıkıntılardan kurtaracağı anlamına gelmektedir. Rüyada görülen yabancı adam eğer ki esmer tenliyse yakın zamanda denk gelinecek kötü kişiye eğer ki rüyada görülen yabancı kişi beyaz tenliyse hayırlı bir kişiye delalet eder.

Rüyada Yabancı Erkekle Konuşmak

Rüyada tanımadığı bir yabancı erkek ile konuşan rüya sahibi, yakın zaman içerisinde hiç tanımadığı insan topluluğunun oluştuğu bir mecliste yer alacağına inanılır.

Bu vesile ile yeni dostların edineceği, yeni arkadaşlıkların kurulacağı, farklı kişileri tanıyarak onlarla sohbet ve muhabbet edeceği anlamına geliyor.

Rüyada Yabancı Bir Erkeği Takip Etmek

Rüyasında yabancı bir erkeği takip ettiğini gören kişi oldukça büyük ve hayırlı bir kimsenin yanında ve onun himayesinde bulunur ve o kişi tarafından korunacağına işaret edilir.

Bu rüyayı gören kişi iş hayatında kendisine yardım eden bir kişi sayesinde iş yerinde karşılaşacağı sorunlardan kurtulacağını ve iş yerinde yükseleceğine işarettir.

Rüyada Yabancı Bir Erkekle Kavga Etmek

Rüyasında bir erkek ile kavga ettiğini gören kimse, bazı hareketleri nedeni ile kaba davrandığının ve bu kabalık nedeni ile birçok insanın kalbini kırdığını ve bu nedenle o insanların kalplerini kazanmaları gerektiğine inanacağına işaret eder.

Rüyasında bir yabancı adam ile kavga ettiğini gören kişinin gerçek yaşamda mazlum bir kimseyi kırdığına işarettir.

  Rüyada Lav (Yanardağ) ve Patlaması Görmek Ne Demek?
6 yorum

6 thoughts on “Rüyada Yabancı Bir Adam Görmek Ne Anlama Gelir?

  1. Bn ruyamda hic tanimadigim iki erkek gordum bitanesi cok hosuma gitmisti kendisiyle baya samimiydik konusuyoduk bunun anlami nedir

  2. Bu sene 2017 yas tatilinde otele gitmistim ve orda bi Adam vardi her neyse yaklasik 3 ay gecmis ve ben onu bugün rüyamda gördüm anlamiyorum hic aklimda yokken o adami görmek tuhaf biri anlatirmi acaba ?

    1. Rüyamda iş yerinde anahtarla kapıyı açarken tam karşımda 5 erkekle karşılaştım ve o an şok oldum.İçlerinden birtanesi beni içeri almak istedi ve ben korktuğum için girmek istemedim.Kapı önünde konuşmaya başladım ve içeri girdim bana zarar vericeklerini düşündüğüm için uyanmak istedim ve o an uyandım..Orta hallilerdi esmerde beyaz tenli de

  3. Rüyamda görebildiğim her yer gül tarlası idi ve akşam vakti o gül tarlasının ortasında iki kişi rüyüyebilecegi kadar dar yolda ilerliyorduk kim oödugunu halen hatırlayamdıgım bır kız arkadaşımla, ve biraz. İlerledikten sonra gök. Yüzünde tam ayın oldugu yer birden kısmı bi. Şekilde aydınlandı ve oradan güller dökülüyordu arkadaşıma işaret edip bak üzermize nur yagıyor dedim, ama. Çok eykilendim yorumunuzu beklyprum. Çok teşekürler saygıyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.