Rüyada Dudaktan Öpüşmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada öpüşmenin olumlu anlamı vardır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmelerin olacağını gösterir. Rüyada dudaktan öpüşmek uzun zamandır görüşülmeyen biri ile yeniden karşılaşılacağı ve bu karşılaşma sonucunda geçmişteki anıların yeniden gündeme geleceğine işarettir.

Rüyada Dudaktan Öpüşmek Diyanet

Rüyada dudaktan öpüştüğünün görülmesi diyanete göre evlenmeye işarettir. Evlenmek isteyen hem kadınların hem de erkeklerin aradıkları kısmeti kısa bir süre sonra bulacağını ve bu kısmetleri ile çok mutlu olunacak haberlerin yaşanacağı anlamına gelir. Uzun süredir aşık olamayan ve aşık olmak isteyenlerin de hayatında sürpriz aşkların olacağı anlamına gelir. Küs olan sevgililerin yeniden barışıp bir araya geleceğini gösterir.

Rüyada dudaktan öpüşmek diyanet açıklamalarına göre şehvet ve zina anlamlarına gelir. Rüyasında zevkle öpüştüğünü gören kişi, dünya hayatına meyletmiştir ve bu yolda malını kaybeder. Rüyasında dudaktan öpüştüğünü gören kimse, zina yapmakta ve günaha girmektedir. Rüyayı gören kişi evli ise nikah tazelemesi gerektiğine yorumlanabilen rüya, aynı zamanda eşi haricindeki kimselere de yan gözle baktığına dalalet eder. Kişi bekar ise, evlilik yolunda zina ettiğine ve evleneceği kişinin, rüya sahibinin kabahatlerini öğreneceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi nefsi arzularına yenilmiş ve günah içindedir.

Rüyada öpmek ile ilgili görülen rüyaların çok değişik şekilde yorumları bulunmaktadır.

• Rüyasında birini öptüğünü gören kimse, düşmanlarına galip (üstün) gelir ve her türlü ihtiyacının giderileceğine
işaretle yorumlanır.

• Rüyasında bekar olan bir kimsenin başkası tarafından öpüldüğünü görmesi, o kimsenin evleneceğine işarettir.

• Rüyasında kendi çocuğunu sevgi ve şefkatle öptüğünü gören kimse, hayır ve iyiliklere kavuşur, mal-mülk sahibi
olur ve sevinç içinde huzur ile yaşam süreceğine işarettir.

• Rüyada birini şehvetle öptüğünü gören kimsenin bu rüyası, öptüğü o kimseden bir yardım göreceğine işaret eder.

• Rüyasında birini dostça (şehvetsiz) öptüğünü görmek, rüyayı gören kimse, o dostça öpmüş olduğu kimseye bir iyilik ve hayırla bulunarak yardım edeceğine işarettir.

• Rüyasında bir kimse, bir çocuğu şefkatle öptüğünü görse, öpen ve rüyayı gören kimse ile o öptüğü çocuğun babası arasında bir dostluk ve arkadaşlık kurulacağına işarettir.

Rüyada Öpüşmek İhya

Rüyada Öpüşmek

Rüyada biriyle öpüşmek zannedildiği gibi romantik bir anlam taşımaz. Genellikle olumlu yönde yorumlanan bu rüya, insanı mutlu edecek başarılara yorumlanır.

Rüyanın olumlu anlamları; mutlu olunacak başarılar, amaçlara ulaşma ve hedefler belirleme konusundaki kararlılık şeklinde yorumlanır. Rüyada öpüşmek diyanete göre başarı, kazanç ve zenginlik anlamına gelir. Kişi, bunları elde etmenin bir yolunu bulacak ve o yolla zengin olacaktır. Bunun yanında rüya, sevilen biri ile hasret gidermeye, buluşmaya, kavuşmaya işarettir. Eğer rüya sahibi bekar ise ani karar verilmiş sürpriz bir evliliğe, evli ise eşi ile bağlarının daha da güçleneceğine, zengin ise doğru kararlar ile hareket ettiğine, fakir ise bolluğa kavuşacağına dalalet eder.

Rüyanın olumsuz yorumu; kişi iş hakkında bir borca girmek zorunda kalacaktır. Bu rüyayı gören kişinin borçları artacak ve riskli işler yapacaktır. İbn-i Şirin tabirine göre; rüyayı gören kişi aile büyüklerinden birinin hastalığı ile ilgilenmek zorunda kalacak ve bu konuda diğer akrabalarına kızgın kalacaktır. Rüyasında öpüştüğünü gören kişi kazançlarını kaybeder, zengin ise fakirleşir ve harcamalarında israfçıdır. Dikkatli olmazsa büyük kayıplar yaşayacağı konusunda uyarılmaktadır.

Rüyada Öpüşmek Psikolojik Yorumu

Rüyanın psikolojik yorumu; Rüyada öpüşmek psikolojik olarak kişinin özlediği birilerinin varlığına işaret eder. Rüyasında öpüştüğünü gören kişi kendini yalnız hissetmektedir ve bir yakının varlığına ihtiyaç duyar. Rüyasında öpüştüğünü gören kimse, hayatından memnun olsa da bir şeylerin eksikliğini duymaktadır ve zor durumdadır. Psikolojik olarak yıpranmış olan kimse, sığınacak birini aramaktadır.

Rüyada Birinin Seni Dudaktan Öptüğünü Görmek

ruyada birinin seni dudaktan optugunu gormek

Rüyada birinin öptüğünü görmek mutluluğa işarettir. Rüya sahibinin hem kendine değer vereceğini hem de hayatında biri varsa onunla birlikte güzel bir hayat süreceği anlamına gelir. Rüyada birinin ansızın öpmesi beklenmedik yerden gelecek güzel bir habere delalet eder. Rüyada sevgilinin öpmesi ise aşkın kuvvetleneceğini ve daha fazla bağlılık olacağını gösterir. Evli olan çiftlerin ise hayatında huzurun çok daha fazla olacağına ve mutlu günlerin her daim devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada birini öpmek rüya sahibinin içinde sevgi ve aşk özlemi olduğunu gösterir. Rüyada sevgiliyi öpmek geçmiş zamana özlem duyulduğunu ve giden sevgilinin yeniden gelmesini istediğine işarettir. Özlem ve aşka işaret olan rüyada birini öpmek aynı zamanda uzun süren sevgi anlamına da gelir. Dudaktan öpüşmek bazı alimlere göre evlilik müjdesi demektir. Kısa sürede evlenme teklifi alınacağına da delalet eder.

Rüyada Birinin Dudağını Öpmek İhya

Rüyada birisini dudağından öptüğünüzü gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak çevreden destek alacağınıza , çok yakınlarınızdan çeşitli konularda yardım isteyeceğinize ve bu sayede problemlerinizi çözeceğinize yorulur.

Rüyada Bir Kadının Dudağından Öpmek

Rüyada kadının dudağından öpmek sevginin artacağı anlamıma gelir. Bir erkeğin sevgilisinin ya da eşinin dudağından öpmesi ona vereceği değerin artacağına ve içindeki aşkın daha da ortaya çıkacağına işarettir. Çiftler arasındaki muhabbetin ilerleyeceği ve evlenme tekliflerinin yapılacağı anlamına gelir. Rüyada kadının dudağından öpmek mutluluk verici haberlere de delalet eder. Rüya sahibinin beklemediği aşk haberi alacağını gösterir.

Rüyada Bir Kadınla Öpüşmek

Rüyada bir kadınla öpüştüğünü gören kişi, beklemediği birinden bir saygı gösterisi görecek, hürmet sahibi olacaktır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibi bekar ise ani kararlar alarak evleneceğine ve yaşadığı şehri değiştirmeye, mutlu bir evlilik yapmaya işaret eder. Eğer rüya sahibi evli ise eşinin ona duyduğu hürmetin artacağına ve çok mutlu olmaya işarettir. Rüya sahibi fakir ise eline toplu para geçeceğine, bu parayı iyi kullanması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi zengin ise bulunduğu ortamda ona duyulan saygının artacağı yönünde yorumlanır. Rüya sahibinin evlenmek istediği biri var ise; bu kişinin de rüya sahibini beğendiği yönünde yorumlanır. Rüya sahibi bir kadın ise bolluk ve berekete, huzurlu bir evliliğe yorumlanırken, rüya sahibi erkek ise kişinin karşı cins ile evlilik amaçlı münasebet kuracağına işarettir.

Ayrıca rüyada dondurma yemek ne anlama gelir? Hakkında detaylara bakabilirsiniz.

Rüyada Tanıdık Biriyle Öpüşmek

Rüyada tanıdık birinin öpmesi güzel haberler anlamına gelir. Beklenmeyen mutluluk ve ani gelişen sevinç anlamındadır. Rüyada tanıdık ile öpüşmek bereketli yardımlara da işaret eder. Borcu olanların ani gelen paralar ile mutlu olduğuna, başkasından alacaklı olanların alacaklarına kısa sürede kavuşacakları anlamına da gelir.

Rüyada Tanıdık Bir Erkekle Öpüşmek

ruyada tanidik bir erkekle opusmek

Rüyada tanıdık erkek ile öpüşen kadının hayatında iş anlamında güzel haberlerin olacağı anlamına gelir. Yükselmek isteyen ya da iş değiştirmek isteyenlerin bekledikleri haberler ile yeni işlerine kısa sürede kavuşacaklarını ve yeni iş hayatında eskisinden çok daha fazla mutlu olacakları anlamına gelir. Bazı alimlere göre tanıdık bir erkek ile öpüşmek para beklentilerin de yerine geleceğini gösterir.

Rüyada Bir Erkekle Öpüşmek

Rüyada bir erkekle öpüşen kimsenin bir dileği yerine gelecektir. Rüya sahibi zengin ise parasını gereksiz işlerde harcayacağına, fakir ise büyük çabalar sonucu zenginleşeceğine işarettir. Rüya sahibi erkek ise rüyanın anlamı müstehcendir. Rüyada erkek erkeğe öpüştüğünü görmek kişinin cinsi münasebet kurmak istediğine yorumlanır. Rüya sahibi kadın ise, kişinin kısmetinin açılacağına, eline altın ya da toplu para geçeceğine, bereketli bir evlilik hayatı süreceğine yorumlanır. Rüya sahibi bekar ise ani bir kararla iyi tanımadığı biriyle evlenecek, rüya sahibi evli ise, mutlu bir şekilde devam edecek ve evinin bereketi artacaktır.

Rüyada Dudaktan Öpüşmek İslami

Rüyada dudaktan öpüşmek sevgiye ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin geçmişteki birini çok özlediğini ve sürekli olarak onu düşündüğünü gösterir. Rüyada öpüştüğünü gören kadının ileride çok fazla seveceği bir adam karşısına çıkar ve onu her zaman mutlu eder.

Başka bir rüya tabircisine göre ise, rüyasında öpüşen insanın hayatında yenilikler olur. Evli olmayanlar evlenir, çocuğu olmayanların çocuğu olur. Rüyada öpüşmek huzurlu bir evlilik hayatına da işaret eder. Evlenmek istemeyenlerin evliliğe sıcak bakacağını ve sevdiği adam tarafından evlilik teklifi edileceğini gösterir. Rüyada öpüşmek İslam’a göre hayırlı evlilik demektir. Sevgi ve saygı dolu evliliklerin yapılacağını ve bu evliliklerin çok uzun süre devam edeceği anlamına gelir.

Rüyada Patronla Öpüşmek

Rüyada öpüşmek ihya yorumları içerisinde bulunan patronla öpüşmek, kişinin patronundan alacağı bir habere işaret eder. Kişi, patronundan güzel bir haber alacak ve mutlu bir iş hayatı yaşayacaktır. Bunun yanında kişi, maaşına yapılacak bir zam veya ikramiye ile karşılaşacaktır. Rüyasında patronuyla öpüşen kimsenin başarıları daha fazla görülür, terfi alır ve maaşı artar. Aynı zamanda kişi maddi sıkıntılardan kurtulacak ve feraha kavuşacaktır. Bu rüyayı gören kimse patronu ile yakınlaşacak ve onun sağ kolu olacaktır. Kişi patronundan gelecek bir isteği yerine getirecek ve bu nedenle patronundan övgü alacaktır.

Rüyada  Bir Yabancı İle Öpüşmek

Rüyada yabancı biri ile öpüştüğünü gören kimse yeni bir insanla tanışır ve ona yakınlık duyar. Rüyada yabancıyla öpüşmek  yeni arkadaşlıklara, hızlı verilen kararlara ve nasibe yorumlanır. Rüya sahibi erkek ise, hayatında görmediği bir kadın tarafından çok beğenilmektedir. Rüya sahibi kadın ise kısmeti açılacak ve evlenecektir. Rüya, ani kararlar ve hızlı evliliklere yorumlanır. Rüya sahibi bekar ise hayatına giren yeni biri ile evlenecek, evli ise evliliğinde çatlaklar oluşacak ve zor durumda kalacaktır.

Rüyada Akraba İle Öpüşmek

Rüyayı gören kimse zahmetsizce mal elde edecek, sevince ve refaha kavuşacaktır. Kişi mutluluğunu isteyen insanlarla bir araya gelecek ve sevildiğini hissedecektir. Kişi rüyasında akrabası ile öpüştüğünü görürse, bu zahmetsiz elde edilen mala ve kavgasız bölüştürülen mirasa dalalet eder. Bunun yanında rüya, Camirül Mağribi yorumuna göre, huzursuzluğa, para ve mal kaybına, acıya dalalet eder. Rüyanın anlamı kişinin etrafında dedikoducu kimselerin varlığıdır. Kişi, bu kimselerle muhatap olmak zorunda kalacak ve ikiyüzlülüklerine şahit olacaktır.

Rüyada Eş ile Öpüşmek

Rüyada eşiyle öpüşmek sabırlı olmaya ve eşine güvenmeye işarettir. Rüya sahibi eşini çok sevmekte ve aile hayatında güzel gelişmeler beklemektedir. Rüya, aynı zamanda bebeğe de işaret eder. Rüya sahibi erkek ise iş hayatındaki sıkıntıları evde unuttuğu ve eşinde huzur bulduğuna, rüya sahibi kadın ise eşine çok güvendiğine ve aşık olduğuna yorumlanır. Rüyada eşini öptüğünü gören kimse fedakardır ve eşini kaybetmemek için her şeyi yapacaktır.

Rüyada Eski Sevgili ile Öpüşmek

Rüyada eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören kimse uzun zaman önce tanıştığı biri ile bir işe girer, bu kişi sayesinde büyük başarılar elde eder. Rüya, sahibinin mevki ve makam sahibi olacağına, zor bir dönemin ardından mutlu olunacağına, hayırlı bir iş için arkadaşlarından yardım isteyerek umduğu desteği bulacağına dalalet eder. Rüya sahibi büyük zenginliğe kavuşacak ve mutlu olacaktır. Kişinin sağlık sorunları tedavi edilecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek İhya

Rüyasında eski sevgilisi ile öpüştüğünü görenler yakın zaman içinde eski sevgilisi hakkında sözler duyacak ve onunla ilgili iyi ya da kötü haberleri alabilecektir. Üstelik rüya sahibi eksi sevgilisi ile kısa süre içinde bir yerde karşı karşıya gelecektir.

Rüyada Öpülmek

Rüyada biri tarafından öpülmek kişinin kendi gibi biri tarafından öpülmesi beklenmedik iyi habere, müjdeli bir söz duymaya, işsiz ise yeni bir işe ve iyi bir maaşa, işi var ise yüksek maaşlı bir iş teklifine yorumlanır. İmam Gazali’nin yorumuna göre; rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur, dertli ise deva bulur. Rüyada kişiyi öpen tamamen bir yabancı ise kişi beklemediği bir kimseden destek bulacak ve mutlu olacaktır.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

ruyada unlu biriyle opusmek

Rüyada bir ünlü ile öpüşmek, şöhrete ve unvana işarettir. Çok büyük ses getirecek ve başkaları tarafından kıskanılacak işler yapılması anlamına gelir. Rüya sahibi, kazancı en az ikiye katlayacak bir işe girecektir. Rüyada ünlü öpmesi kişinin servetini katlayacağına ve bunu çok çaba sarf etmeden yapacağı  bir iş bulacağına dalalet eder.

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada öpüştüğünü görenler eskisinden daha zengin bir hayata kavuşacak demektir. Bununla birlikte rüyada öpüşmek saygı değerliliğini de arttırmaktadır. Özellikle rüyasında sevdiği insan ile öpüştüğünü gören kişiler yakın zaman içinde o kişi ile bir araya gelerek eğlenceli vakitler geçirecektir. Rüyasında bekar biri ile öpüştüğünü görenler zengin biri ile hayatlarını birleştirecek demektir.

Rüyada Biriyle Öpüşmek

Rüyasında bir kız ile öpüştüğünü gören erkekler istedikleri kişi ile evlilik yolunda ilk adımlarını atacaktır. Bununla birlikte rüya sahibi hiç görüşmedikleri bir akrabası ile iletişim haline geçer. Kısa süre içinde uzun ya da kısa bir yolculuğa çıkacaksınız demektir. Rüyasında bir erkek ile öpüştüğünü gören kadınlar da çevresinde iyi ve güzel kalpli kişilerin bulunmasına özen gösterirler.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyasında sevgilisi ile öpüşen kişiler mutlu ve huzurlu bir yaşamın içinde kendilerini bulacaktır. Aynı zamanda rüyasında sevgilisi ile öpüşenler kısa zamanda birlikte bir yola adım atacaklardır. Birbirlerinin her zaman yanlarında olurlar. İyi ve kötü günde hep beraber olmak için birbirlerine söz verirler. Rüyayı gören kişinin evli olması durumunda eşiyle arasında sorun varsa en kısa zamanda barışacaklardır.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Öpüşmek

Rüyasında tanımadığı biri ile öpüşen kişilerin aşk hayatları her zaman tutkulu ve aşk dolu olacaktır. Bununla birlikte rüyayı gören kişiler bekar ise mutlu bir evliliğe adım atacaklardır. Rüya sahibi dünya ile daha çok ilgilenecektir.

Rüyada Öpüşmek Dudaktan

Rüyada biri ile dudaktan öpüşmek görenler hayatından memnun değildir. Bunun için hayatlarındaki monoton düzenin değişmesini sağlamalıdırlar. Rüyasında eşini dudağından öptüğünü görenler de eşine karşı bütün duygularını açık bir şekilde ifade edecek demektir.

Rüyada Öpüşmek Diyanet

Diyanete göre; rüyada sevilen bir kişi ile öpüştüğünü görmek rüya sahibinin bütün dileklerinin kısa süre içinde gerçeğe dönüşeceği demektir. Rüya sahibinin güzel başarılar elde edebilmesi için çok çalışmalıdır.

Rüyada Yabancı Biriyle Öpüşmek

ruyada yabanci biriyle opusmek

Rüyada yabancı biri ile öpüştüğünü görenler en kısa zaman içinde hayatlarının aşkını bulacaktır ve evlilik yolunda ilk adımlarını atacaklardır. Tanımadığınız biri ile rüyanızda öpüştüğünüzde hiç görüşmediğiniz akrabalarınız ile iletişim haline geçeceksiniz ve onlardan güzel haberler alacaksınız. Rüya sahibinin kadın olması durumunda bu kişiler çevresinde her zaman yararlı ve güzel kalpli insanları bulunduracaktır.

Rüyada Öpüşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında biri ile öpüştüğünü görenler çevresinde yer alan kişilere yardımda bulanacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi hangi alanda çalışmayı hedefliyorsa, o işe odaklanacaktır ve bol kazançların sağlandığı sürecin içerisinde kendilerini bulacaktır. Kişilerin ailesi ile arasında da herhangi bir problem ya da sorunlar meydana gelmez. Rüya sahibinin bekar olması durumunda en kısa süre içinde evlilik yolunda ilerleyecektir.

Rüyada Tanıdık Bir Erkekle Öpüşmek

Rüyasında tanıdık biri ile öpüştüğünü görenlerin hayatlarında şöhret, ün ve bol kazanç eksik olmayacaktır. Bunun yanı sıra daha önceden hiç tanışmadığınız ve çok bilindik olan biri ile aşk yaşamaya başlayacaksınız. Bu yüzden dikkatli olmanızda yarar vardır. Rüyasında tandık biri ile öpüştüğünü görenler çok ünlü biri ile bir ilişkiye adım atacaktır. Dünyada yapmak istedikleri her şeyi yaparak hayatlarında mutlu ve huzurlu günlerin geçmesini sağlarlar. Bol ve bereketli kazançlar elde ederler.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu