Rüyada Ayetel Kürsi Görmek

Rüyada ayetel kürsi görmek , hastalıklardan , belalardan ve belalı olan kişilerden kurtulacağınıza , hem kötü duygu hem de kötü düşüncelerden kendinizi arındıracağınıza , artık doğru yolu bulacağınıza ve doğru yolda ilerleyeceğinize alamet eder.

Rüyada Ayetel Kürsi okumak Hakkında Bilgi

Rüyada ayetel kürsi okuduğunuzu gördüyseniz , korkularınızdan kurtulacağınıza , tehlikelerden korunacağınıza , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , çevrenizdeki insanlar tarafından her zaman hayırlı birisi olarak anılacağınıza , tüm işlerinizin yolunda gideceğine , şanslarınızın açılacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , dini bilgi öğreneceğinize , kendinizi her zaman dine adayacağınıza , derdinize derman bulacağınıza , alacağınız müjdeli bir haber ile çok sevineceğinize ve mutlu bir hayat süreceğinize delalet eder. Rüyada Âyetel Kürsi okuduğunu veya dinlediğini görmek, ilme, hikmete, gönlün nurlanmasına, takva ehli, verâ’ ehli bir kişiye işaret eder.

• Ünlü rüya tabiri bilgini imam-ı Nablûsî’nin yorumu: Rüyasında Âyetel Kürsî’yi okuduğunu veya dinlediğini görmek, rüya sâhibi kişinin hâfızasının (okuduğu ve dinlediğini hiç unutmama melekesinin) kuvvetli ve zekâsının keskin olduğuna işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

• Kirmânî’nin yorumu: Rüyâsında Âyetel’ Kürsî’yi görmek, rüyâ sâhibi kişinin hastası varsa, ya da kendisi hasta ise, iyileşip şifâya kavuşur şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada ölen bir kimseye Ayetel Kürsi okumak

Rüyada ölen birisine ayetel kürsi okuduğunuzu gördüyseniz , ölen kişinin ahrette çok güzel bir yerde olduğuna , hayır dualarınızı hiçbir zaman eksik etmemeniz gerektiğine yorulur.

Rüyada ayetel kürsi dinlemek ne demek?

Rüyada ayetel kürsi dinlemek , rüyayı gören kişinin arzu ve isteklerinin gerçek olacağına , koymuş olduğunuz hedeflerinize yakın zaman içinde kavuşacağınıza , dua ve tövbelerinizin kabul edileceğine ve çevrenizdeki insanlardan takdir toplayacağınıza alamet eder.

Rüyada ayetel kürsi yazısını görmek

Rüyada ayetel kürsi yazısı gördüyseniz , parlak bir geleceğinizin olacağına , uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Aşçı Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu