Rüyada Labirent Görmek

Rüyada Labirent Görmek Ne Demek? İslami Tabiri

Rüyada labirent görmek , rüyayı gören kişinin yapmış olduğu işlerde çok detaycı olduğu için herhangi bir sorun yaşamadığına , bu yüzden para kaybetmeyeceğine ve bir sorunla karşılaşsa hemen çözmek için büyük emek harcayacağına işaret eder. Bunun yanı sıra sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve sorunların üstesinden geleceğinize delalet eder.

Rüyada labirent görmek, sıkıntıya işarettir. Rüyada labirent gören kişi, başladığı işlerde gereksiz teferruatla
uğraştığı için sıkıntıya düşeceğine işarettir demişlerdir.

Rüyada Labirentte Kaybolmak

Rüyada labirentte kaybolduğunuzu gördüyseniz , uzun zamandan beri çözmemiş olduğunuz bir sorunu en kısa zaman içerisinde çözeceğinize , yaşamış olduğunuz parasal krizden kurtulacağınıza ve borçlarınızı ödeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Tuzak Görmek

Rüyada tuzak gördüyseniz , hayatınızda var olan ve sizi durmadan sömüren dosta ve akrabaya alamet eder. Bu akraba veya dost tarafından tuzağa düşürülmek isteneceğinize işaret eder.

Rüyada Tuzağa Düşmek

Rüyada tuzağa düştüğünüzü gördüyseniz , hem ilgisini hem de sevgisini çok beğenmiş olduğunuz bir kişiye aşık olacağınıza delalet eder.

Rüyada Tuzağa Düştüğünü Görmek

Rüyada tuzağa düştüğünü görmek , yıllar boyunca emek ile kazanmış olduğunuz ve evi geçindirdiğiniz işyerinizin kapanacağına yorulur.

Rüyada Tuzağa Düşürmek

Rüyada tuzağa düşürmek , uzun zaman boyunca hep peşinde olmuş olduğunuz şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza , gerçek yaşamda nişanlıysanız yakında evleneceğinize ve mutlu bir yuva kuracağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza , huzurlu bir yuva kuracağınıza yorulur.

Rüyada Çakal Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu