Rüyada Kuzenini Hamile Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada kuzenini hamile görmek, yakın zaman içerisinde bir olayın içerisine gireceğinize , gireceğiniz bu olaydan dolayı hem maddi hem de manevi olarak çok etkileneceğinize delalet eder.

Eğer rüyada kuzeninizin hamile olduğunu ve daha sonra ona yardım ettiğinizi gördüyseniz o zaman aile içerisinde tartışmaların olacağına , bazı sorunlarla mücadele etmek zorunda kalacağınıza , manevi olarak ailenize yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada kuzeninizin hamile olduğunu ve doğum yapamadığını gördüyseniz o zaman çevrenizde oluşacak olan bazı tehlikelerden çok etkileneceğinize fakat kısa süre içerisinde bu tehlikelerden kurtulacağınıza ve feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Bu rüya kimi zaman hayırlıdır kimi zaman hayırlı değildir.

Rüyayı gören kişi kısa süre içerisinde ailesiyle bir sorun yaşayacağına fakat bu sorunu yakın zaman içerisinde çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada Kuzenini Hamile Görmek ve bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini görmek , bekar birisi böyle bir rüya gördüyse, aile içerisinden birisi veya yakın çevrenizde bulunan birisiyle evlenip dünya evine gireceğine işaret eder.

Eğer gerçekte hamileyseniz ve rüyanızda kuzeninizi hamile olarak gördüyseniz yakın zaman içerisinde bir erkek evladınızın olacağına yorulur.

Evli olan birisinin hiç çocuğu olmuyorsa ve böyle bir rüya gördüyse o zaman imkansız olarak görünen bu olayın yapmış olduğunuz dualar sayesinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Yani sürekli olarak dua edin ve Allah’ın izni ile bir evlada sahip olacaksınız.

Rüyada Asansöre Binmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda teyzemlerde otururken birden teyzem kuzenin hamile dedi ben çok şaşırdım ve sadece bilen teyzemmiş ve kuzenimin yaşı 16 kimseye de söyleyemedik ama ben duyduktan sonra davranışlardan herkes öğrendi rüyamda kendisi ile konuştum aldıralım diye olur dedi

  2. Rüyada küzenim hamile bizden saklamıs yeni görüyoruz cinsiyetinin erkek olacağını söyledi şaşirdik rüyada kendisinin iki çocuğu var çocuk da düşünmüyordu rüyadada istemedini düşünüyordum

  3. Ruyamda kuzenimi gördüm. Annanemlerdeydik. Şuan üniversiteye geçiş sınavına hazırlanıyor. Garip bir şekilde hamileydi. Bunu annesi babası biliyordu Ama kuzenim bekardı. Ailesi kızmıştı. Annesine kimden olduğunu söylemiş ama babasına evlendirir diye soylememisti. Bana da söylemişti ama tam hatırlamıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu