K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Kulak Kiri Görmek Kulaktan Pislik Çıkması Ne Demek?

Rüyada kulak kiri görmek , hem maddi hem de manevi olarak tüm dertlerinizi ve sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza , uzun zamandan beri çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , huzur , bereket ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra yeni bir işe gireceğinize ve bu işte çok başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , girmiş olduğunuz işlerde çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize yorarlar. Bu rüya genel olarak mutluluk , huzur , bolluk ve bereketlik gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyada Kulaktan Pislik Çıkması Ne Demek?

Rüyada kulaktan pislik çıktığını gördüyseniz , iyi ve olumlu şeylerle karşılaşacağınıza , uzun zamandan beri aile içerisinde yaşanan huzursuzlukların son bulacağına,

hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , bundan sonra işlerinizin yolunda gideceğine ve maddi zorlukların üstesinden geleceğinize işaret eder.

Rüyada Kulak Görmek Ne Demek?

Rüyada kulak gördüyseniz , gerçek yaşam da gireceğiniz işlerde çok başarılı olacağınıza , gece gündüz çalışıp emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve elde etmiş olduğunuz başarılar sayesinde toplum önünde saygınlık kazanacağınıza alamet eder.

Rüyada Kulak Temizlemek Ne Demektir?

Rüyada kulak temizlediğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde mutlu bir haber alacağınıza , alacağınız bu haber ile kendinizi çok mutlu hissedeceğinize yorulur. Kişi gerçekte eğer bekarsa yakın zaman içerisinde evleneceğine işaret eder.

9 Yorum

 1. rüyamda kulagımdan böyle çektikçe çikan sakız yumuşaklıgında bir şey çıkıyordu yorumlarsannız sevinirim

 2. Rüyamda kulağımın arkası kir içinde kir
  Abdeste alıyorum bukir ne diyorum kendi kendime

 3. Rüyamda.ölen.annem.benimle.konuşurken.onun.sesini.duyuyorum.fakat.ona.söylediği.hiçbirşeyi.anlamadığımı.söylüyorum.çünkü.anlaşılmıyor.sesini.duyduğum.halde.hep böyle görüyorum

  1. Dua etmenizi, ölen kişi adına hayır yapmanızı istemiş sizden derler bizim oralarda ölen birisi gördüğünde.

 4. Rrüyamda asfalt bir yolda tekerlekli taburada dönüyorum ölen abim ablama al bu parayı kurban kes kardeşinin ayagi iiyileşti diyordu oysaki ayağım hala iyileşmiş.değildi.

 5. Ruyamda kulagimda beyaz sivi akiyordu her ikidindende acaba anlami nedir

  1. Bu rüyanın yorumu yakın zamanda öbür tarafa yolculuğun var hal ve hareketlerine dikkat et ve herkesle hellales

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu