Rüyada Kulak Kiri Görmek Kulaktan Pislik Çıkması Ne Demek?

Rüyada kulak kiri görmek , hem maddi hem de manevi olarak tüm dertlerinizi ve sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza , uzun zamandan beri çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , huzur , bereket ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra yeni bir işe gireceğinize ve bu işte çok başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , girmiş olduğunuz işlerde çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize yorarlar. Bu rüya genel olarak mutluluk , huzur , bolluk ve bereketli gibi anlamlara gelmektedir.

• Rüyasında kulaklarının içinde kir ve pas olduğunu görmek onun (rüyayı gören kimsenin) çirkin ve kötü bir söz işiteceğine işarettir. Kulağındaki bu kir ve pası temizleyip giderdiğini görmek ise, sevindirici ve müjdeli bir haber işiteceğine işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kulaktan Pislik Çıkması Ne Demek?

Rüyada kulaktan pislik çıktığını gördüyseniz , iyi ve olumlu şeylerle karşılaşacağınıza , uzun zamandan beri aile içerisinde yaşanan huzursuzlukların son bulacağına, hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , bundan sonra işlerinizin yolunda gideceğine ve maddi zorlukların üstesinden geleceğinize işaret eder.

Rüyada Kulak Görmek Ne Demek?

Rüyada kulak gördüyseniz , gerçek yaşam da gireceğiniz işlerde çok başarılı olacağınıza , gece gündüz çalışıp emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve elde etmiş olduğunuz başarılar sayesinde toplum önünde saygınlık kazanacağınıza alamet eder.

Rüyada Kulak Temizlemek Ne Demektir?

Rüyada kulak temizlediğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde mutlu bir haber alacağınıza , alacağınız bu haber ile kendinizi çok mutlu hissedeceğinize yorulur. Kişi gerçekte eğer bekarsa yakın zaman içerisinde evleneceğine işaret eder.

Rüyada Kirli Bir şeyler Görmek

Rüyada kir ve kirli bir nesne görmek, genellikle iyi sayılmamış ve hayra yorumlanmamıştır. Kedere ve sıkıntıya
yorumlanmıştır.

• Kişinin rüyada ellerinin kirlenmiş olduğunu görmesi, istek ve arzularının olmayacağına, yani muradına nail olamayacağına işarettir denilmiştir.

• Bir kimsenin rüyada elbiselerinde veya vücudunda ya da saçında başında kir görmesi, rüya sahibi için kedere ve
üzüntüye düşeceğine işarettir. Kirli ve paslı elbiseler görmek ise, günah ve günaha gireceğine işarettir.

• Kişinin rüyada vücudunda veya elbisesinde gördüğü kir beş şeyle tabir olunur ve bu beş şeyden birine işaret olarak yorumlanır:

1. Üzüntü ve kedere işaretle,

2. Günah ve günah işlemeye işaretle,

3. Dinde (dini konularda, inançta noksanlık) eksiklik ile,

4. Sıkıntıya düşmeye işaretle,

5. Hastalık, hastalığa işaretle tabir olunur…

• Bir kimsenin rüyada kirli paslı elbiseler giydiğini veya üzerinin, başının kir pas içerisinde olduğunu görmesi, rüyayı görenin büyük bir günah işlediğine veya işleyeceğine işarettir. Bazıları bu rüyayı, rüya sahibinin dininde (dini inançlarında) bozukluğuna, görülen kir nispetince noksanlığına işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

• Kişinin rüyada üzerinde kirli paslı elbiselerini yıkayıp temizlediğini görmesi, rüyayı gören kimsenin tövbe ve istiğfar etmesine ve günahlarının bağışlanmasına işarettir.

Rüyada Kilit Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

9 Yorum

 1. rüyamda kulagımdan böyle çektikçe çikan sakız yumuşaklıgında bir şey çıkıyordu yorumlarsannız sevinirim

 2. Rüyamda kulağımın arkası kir içinde kir
  Abdeste alıyorum bukir ne diyorum kendi kendime

 3. Rüyamda.ölen.annem.benimle.konuşurken.onun.sesini.duyuyorum.fakat.ona.söylediği.hiçbirşeyi.anlamadığımı.söylüyorum.çünkü.anlaşılmıyor.sesini.duyduğum.halde.hep böyle görüyorum

  1. Dua etmenizi, ölen kişi adına hayır yapmanızı istemiş sizden derler bizim oralarda ölen birisi gördüğünde.

 4. Rrüyamda asfalt bir yolda tekerlekli taburada dönüyorum ölen abim ablama al bu parayı kurban kes kardeşinin ayagi iiyileşti diyordu oysaki ayağım hala iyileşmiş.değildi.

 5. Ruyamda kulagimda beyaz sivi akiyordu her ikidindende acaba anlami nedir

  1. Bu rüyanın yorumu yakın zamanda öbür tarafa yolculuğun var hal ve hareketlerine dikkat et ve herkesle hellales

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu