Rüyada Bir kimsenin öldüğünü görmek ve duymak ne demek?

Rüyada bir kimsenin öldüğünü görmek veyahut duymak, çevrenizde olumlu ve olumsuz hareketleri ile sizin dikkatinizi dağıtan, motivasyonunuzu düşüren birisinin olduğuna delalet eder. Bu kişiler size nazar değdirebilir, gerek iş gerekse aile hayatınızda olumsuz yorumlardan etkilenebilirsiniz.

Bu yüzden içinizi ferah tutmalı, nazar duası okumayarak, rabbinizden yardım isteyerek bu nazarın üstesinden gelebilirsiniz. Unutmayalım ki; Her şey Allah’tandır. O istemediği sürece bize ne nazar değer, ne de kötü insanların zararına maruz kalabiliriz.

Size zarar vermek isteyen, malınızda mülkünüzde yada sizde gözü olan bu insanlardan uzak durmanız gerekmektedir. Olumsuz, fesat bakış açısına sahip insanlar sizin moralinizi bozabilir, Moraliniz bozuldukça işleriniz rast gitmeyebilir, yaşam kaliteniz düşebilir.

Psikolojik olarak etkilenebilirsiniz. Bu yüzden her zaman dik durun, moralinizi yüksek tutun. Hayata olumlu bakın. O kişileri Allah’a havale edin. Rüyada ölen birisinin tanımadığı bir kadın olduğunu gören rüya sahibinin işlerinde sıkıntı çıkabilir, Maddi açıdan kayıplar yaşayabilir fakat kısa sürede kendinizi toparlayabilirsiniz.

Gelirinizde azalma olabilir bu yüzden metanetli olmalı bu durun geçici olduğunun farkında olmalısınız. Rüyada bir kimsenin öldüğünü görmek olumsuz gibi görünmesine rağmen, sonunda sıkıntıların geçici olduğunu görmekteyiz.

Rüyada Kocanın Öldüğünü Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu