Rüyada Kömür Görmek

Rüyada Kömür Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kömür görmek, son derece hayırlı yorumlanır. Genellikle aile hayatıyla ve eşlerle ilgili yorumlara sahiptir. Rüyada kömür görmenin en genel yorumu, hayırlı bir eş, aile ve en önemlisi de çok hayırlı olacak ve sevinç ile gurur kaynaklığını yapacak olan bir evlada sahip olmak şeklindedir. Kömür görmenin bir diğer hayırlı manası da iş ve gündelik yaşamla ilgilidir. Rüyasında kömür gören kimseler, duyguları tarafından ele geçirilmeden aklıyla ve mantığıyla iş yapmayı, bu yönde ilerleyip başarılı olmayı becerebilen kimselerdir.

Rüyada Kömür Görmek Ne Demek?

Rüyada kömür görmek, iyi ve kötü anlamlara ayrılır. İyi bir habere de , yaklaşmakta olan ve kötü sonuçlar doğuracak olan, tatların kaçmasına sebep olacak bir haberin gelmesine de işaret edebilir. Hem çok fazla para kazanılacağına, hem de bazı durumlarda ani bir para kaybının olacağına ihtimal verilmesi şeklinde yapılan yorumlara sahiptir.

Rüyada Kömür Görmek İhya

Rüyada ağaç kömürü görmek, üç şekilde yorumlanmıştır.

1. Saygı kıymet bir insanı temsilen yorumlanır.

2. Haramdan kazanılan mala işaretle yorumlanır.

3. Gelecek bir rızka işaretle yorumlanır.

Kış günü gününe görülen kömür, mala işaretle yorumlanır. Kişinin rüyada mangal kömürü aldığını ve yaktığını görmesi, haramdan gelen bir malının elinden çıkacağına işarettir biçiminde yorumlanır.  Rüyasında kömürün içerisinde ateş olduğunu görmek, malının zoraki elinden alınacağına işarettir denmiştir.

Rüyasında kömürünün yanıp kül olduğunu ve ateşinden yararlanamadığını görmek, faydasız ve faydasız bir işe işaretle yorumlanır. Küçük kömür parçalarına gereksinimi olan bir kimsenin, büyük kömür kalıpları görmesi, üzüntü ve kedere yorumlanır. Büyük kömüre gereksinimi olan küçük kömür tanecikleri görmesi, malının bozulmasına işaret eder.

Rüyada Kömür Yığını Görmek

Rüyada Kömür Yığını Görmek

Rüyada bol miktarda kömür de görebilirsiniz. Miktara göre az kömür ile çok kömür arasında yorum ve anlam farkları bulunur. Bol miktarda yığılı olarak görülen kömür, iki anlam taşır. Bunlardan ilki yoğun bir miktarda paranın habercisi olmasıdır. İkinci anlamda ise biraz daha hayırsız olacak yorumlar bulunur. Kömür yığını görmenin olumsuz anlamı, rüyayı gören kişinin etrafında var olan sinsi ve intikam için hareket eden düşmanların varlığı şeklindedir.

Rüyada Kömür Taşımak

Kömürü bir yerden başka yere götürdüğünüz rüyalar da hayırlı olarak yorumlananlar arasındandır. Genel olarak, kömür taşımak kazanç ve maddi güç ile birlikte anılan rüyalardır. Bu rüyanın sahibinin yakın zamanda çok hayırlı ve helal kazanç sağlayabileceği, kendisine, ailesine ve hatta çocuklarının ailesine bile bu iş sayesinde mal varlığı bırakabilmesi ihtimalinin yüksek olduğu şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kömür Almak

Rüyada kömür satın almak hem şans ile hem de para ile birlikte yorumlanan ve hayırlı sonuçlar doğuran bir olaydır. Maddi açıdan, bu rüyayı gören kişilerin yükselmeye başlaması beklenir.

Rüyada Kömür Doldurmak

Bir yere kömür istiflemek de hayırlı rüyalardandır. Öncelikle mutlu bir aile yaşantısına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler evlilerse bolluk ve bereketleri artarken yakın zamanda çocuk sahibi olmaları da mümkündür. Kömür doldurmak rüyasını gören kişiler bekar ise yakın zamanda hayırlı bir kısmet ile tanışırlar. Aynı zamanda, mutlu ve bereketli bir sofraya sahip olabilecekleri bir ev yaşantısını sürdürürler.

Rüyada Kömür Torbaları Görmek

Kum torbaları görmek ve hatta onları yumruklamak, maddi zenginlikle ilişkili rüyalardır. Büyük sıkıntıların ve yıllar rağmen emeklerin karşılıksız kalmayacaklarına, çalışmaya devam eden ve helalden uzaklaşmayan rüya sahibinin yakın zamanda emeklerinin karşılığını alacağına işaret eder. Aynı zamanda, uzun süredir hayali kurulan ve uğruna çalışılan iş, ev veya araba gibi bir mülkün de satın alınacağı anlamını taşır.

Rüyada Kömür Çuvalı Görmek

Çuval içindeki kömürler görmek pek de hayırlı olarak yorumlanan rüyalar arasında değildir. Rüyada çuvallar içinde kömür görmek zorlukların yaklaşmakta olduğuna dair bir işarettir. Maddi ve manevi zorlukların, rüyayı gören kişiyi zor duruma sokacağına işarettir.

Rüyada Kömür Madeni Görmek

Rüyada kömürleri madenin içinde görmek, rüyayı gören kişinin yakında çok sevineceği haberler almasına işarettir. Aynı zamanda, bu haberlerin gelecek hayatının da mutlu geçmesini sağlayacak durumların oluşmasını sağlayacağına da delalet eder.

Rüyada Kömür Karası Görmek

Rüyada Kömür Karası Görmek

Kömür karası görmek iki farklı şekilde yorumlanır. Bunlardan olumlu olanı iyi haberlere ve mutlu bir yaşama işaret eder. Olumsuz haber ise başta maddi olmak üzere rüyanın sahibinin yorulmasına sebep olacak farklı zorlukların yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

Rüyada Kömür Kamyonu Görmek

Kömür taşıyan bir kamyonun görüldüğü rüyalar, genellikle yaklaşmakta olan bir haberin işaretçisidir. Rüya sahibine, beklemediği bir kişiden ve beklemediği zamanda gelecek bir haberin hayatında farklılıklar yaratacağının yakın olduğu şeklinde yorumlanmıştır.            

Rüyada Kömür Toplamak

Rüyasında kömür toplayan kişiler, yorumcular tarafından cesur ve sebat sahibi kişiler olarak işaretlenmiştir. Rüyada kömür görmenin yanında bu kömürü topladığınızı da görürseniz, rüyanızın hayırlı olduğunu düşünebilirsiniz. Kömür toplamanın bir de olumsuz yorumu vardır. Bu, genellikle rahatsızlıkla ve utançla ilgilidir. Rüyasında kömür toplayan kişinin başına, çok utanmasına sebep olabilecek bir olay gelir.

Rüyada Kömürcü Görmek

Rüyada kömürcü görmek, halkın malını alarak onlara gaddar, haksızlık eden gaddar kötü bir kimseye işaretle yorumlanır. Rüyada kömürcü görmek bu cihetlere işaretle yorumlanır.

1. Şer-kötülük,

2. Sıkıntı-keder,

3. Fitne-kargaşalık,

4. Yüz karalığı,

5. Yalan.

İşte rüyada görülen kömürcü, bunlardan birine yahut bir kaçına işaretle yorumlanmıştır düş tabircileri tarafından.

Rüyada Kömürcü Görmek ibn-i Kesir’in yorumu:

Rüyada kömürcü görmek, üçkağıtçı, müfteri ve yüzü kara bir kişiyle dostluk kurmaya işaretle yorumlanır demiştir.

Bazıları dahi, kömürcüyü herkesi aldatan, haksız yere kazanç elde eden, haksız kazanç gerçekleştiren yaramaz bir adamı temsil eder.

Rüyada Taş Kömürü Görmek

Rüyada taş kömürü görmek, pek iyi değildir. Bu düş hayra ve iyiye yorulmaz. Rüyasında taş kömürü görmek, gaflet, katı kalpli olmak, isyan içerisinde ve günah etkin gibi hoş olmayan şeylere işaret olarak deyim olunur.

Rüyada Koku Almak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu