Rüyada Kol Saati Görmek İslami Yorumu

Rüyada kol saati görmek, hayatla ilgili bazı planlar yapacağınıza , bu planlara uyacağınıza ve sorumluluk sahibi olacağınıza işaret eder.

  • Rüyada görülen kol saati genel olarak zaman anlamına gelir.
  • Eğer rüyayı gören kişi zamanı çok iyi bir şekilde değerlendirirse o zaman kazançlı çıkar.
  • Fakat değerlendiremezse o zaman bazı fırsatları kaçırmış olur.

  • Rüya sahibi her anı dopdolu yaşayacağına , yapmış olduğunuz şeylerden dolayı pişman olmayacağına , çok dakik birisi olduğuna ve vermiş olduğu sözleri yerine getireceğine yorulur.
  • Rüyada kol saatinin çalışmadığını gördüyseniz , zamanın kıymetini hiç bilmediğinize , birçok işinizi erteleyerek ihmal edeceğinize , sorumluluklarınızı bir türlü yerine getirmeyeceğinize ve bu yüzden hem para hem de saygınlığınızı kaybedeceğinize alamet eder. Böylelikle kişi maddi olarak büyük sıkıntı içerisine girer.
  • Rüyada kol saati gördüyseniz , kişisel işlerle uğraşacağınıza yorulur. Yani rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da şahsi işlerinin olduğunu simgeler.

Rüyada Kol Saati Görmek İhya Rüya Tabirleri

Rüyada kol saati gördüyseniz , hem özel hem de şahsi işlerinizin olacağına alamet eder.

Rüyada Kol Saati Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kol saati taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da dakik , düzenli , sorumluluk sahibi birisi olduğunuza, her işinizi planlayıp ona göre yaptığınıza ve iş konusunda çok başarılı birisi olduğunuz için çevrenizdeki insanların size saygı duyacağına ve sorumluluklarınızı hiçbir zaman aksatmayacağınıza işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek Ne Demek?

Rüyada duvar saati görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişi işlerini hiç aksatmayacağına , zamanı çok iyi kullanacağına ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Kol Saati Almak

Rüyasında bir kol saati aldığını görmek, rüya sahibinin dost ve arkadaşlarından yardım göreceğine ve işlerinin düzeleceğine işarettir.

Rüyada Kol Saati Satmak

Bir kimsenin rüyasında kol saatini sattığını görmesi, iş hayatında idarecileriyle veya patronu ile arasının bozulacağına ve aralarında bir tatsız tartışma olacağına işarettir.

Rüyada Saat Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. ruyada dogum gunumdu .halam gelmisdi bana kol saati almisti .cok guzeldi koluma takdim aslinda ilginc olan ne biliyomusun. bu ruyayi 3 kez gordum bi keresinde babam dogum gunume pahali kol saati almisti hatta fiyati 118.000.000. artik korkuyorum ruyami yorumlarsaniz sevaba girersiniz şimdiden allah razi olsun yorumunuzu bekliyorum. sagolun allaha emanet olun

  2. Rüyamda anneannem koluna altın bilezik takıyor ve bana hiç çıkarma diyor. Aynı konumda da saat varmış , oda bilegimi sıkıyor.

  3. Rüyamda 4 tane dışarda çalınmış kol saati buldum ve saatlere baktığımda birisinin içinde görüntü çıktı anlamı nedir

  4. Merhaba sabah namazı sonrası net bir rüya gördüm bir saatçi dükkanındayım tezgahtar bana bir poşet içerisine 3 adet kol saati koyup veriyor sonra ben evdeyim kız kardeşim ve yanında bulunan kişiye ben bu saat leri paylaşırken güzel olan saati kendime ayırmak isterken kız kardeşim elimden zorla çekiştirip alıyor bende bana kalan saati gidip saayçiye değiştirmek istiyorum ama saatçi bana birsürü saat göstermesine rağmen kız kardeşimin benden aldığı saatin aynısından bulamıyorum kiminin üstünde ufak pusula var kiminin üstünde ufak termometre var kardeşimin saat ide termometre li fakat çok güzel dükkan sahibi beni başka bir dükkana gönderiyor ben o dükkana gidip orda saat lere bakıyorum ama bu burda da o saatin aynısından bulamıyorum sonra saatimi değiştirmeden öylece kaldım uyandım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu