Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, rüyayı gören kişi sözüne her zaman bağlı olacağına , hayatının her anına çok değer vereceğine , buluşma saatlerine sadık olacağına yorulur.

Fakat bazı durumlarda güvenilmeyecek , yalancı ve aynı zaman da söylemiş olduğu şeyleri hiçbir zaman yerine getirmeyen kişiye işaret eder.

Rüyada saati ayarladığınızı gördüyseniz , belli bir düzene sahip olacağınıza ve her şey yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada Saat Görmek Diyanet

Rüyada saat görmek Diyanet, iyiliğe işaretle yorumlanır. Örneğin, zenginlik, murada ermek gibi hayırlara işaret eder. Rüyada saat sesi duyduysanız , bir davete veya teklife yorulur.

Rüyada şık ve aynı zaman da güzel bir saat gördüyseniz , hayatınızın olumlu olacağına , hoş gelişmelerle karşılaşacağınıza ve sürpriz haberler alacağınıza işaret eder.

Rüyada çalar saat görmek, iş hayatınızda yorgunluk ve bıkkınlık duyduğunuza işaret ile tabir olunur.

Rüyada Saat Görmek İhya

Rüyada saat görmek ihya, hiç beklemediğiniz bir yerden haber alacağınıza , zamanınızı genel olarak boşa geçireceğinize ve üzüleceğiniz bir sözler işiteceğinize delalet eder.

  • Rüyada çok güzel saat gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sürpriz bir gelişme yaşayıp çok mutlu olacağınıza yorulur.
  • Rüyada guguklu saat gördüyseniz , gerçek yaşamda hem çok becerikli hem de yetenekli birisi olduğunuza işaret eder.
  • Rüyada hem elektrikli hem de kurmalı bir saat gördüyseniz , geçmişe çok odaklanacağınıza delalet eder.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat gördüyseniz, disiplinli ve düzen içerisinde bir hayat süreceğinize , güvenilir birisi olacağınıza , karşınıza çıkacak olan engelleri ve zorlukları aşmak için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvar saati gördüyseniz , hem iş hem de özel hayatınızın her zaman yolunda gideceğine ve mutlu gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder.

  • Rüyada büyük bir duvar saati görmek , kısa süre içerisinde çok kötü bir haber alacağınıza yorulur. Bu alacağınız haber ölüm haberi olabilir.
  • Rüyada duvar saati görmek , hem iş hem de özel hayatınızın yolunda gideceğine , mutlu birisi olup olumlu gelişmeler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Büyük Saat Görmek

Rüyada büyük bir saat gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yıkılacağınız ve çok üzüleceğiniz bir haber alacağınıza tabir edilir.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyada bozuk saat gördüyseniz , sıkıntı ve zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza , bir takım problemler yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Saatin Çaldığını Duymak

Rüyada saatin çaldığını duyduysanız , can sıkıcı sözler işiteceğinize ve bu durum karşısında çok üzüleceğinize yorulur.

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak , rüya sahibi hem iş hem de aile hayatında kötü durumlarla karşılaşacağına , büyük sorunlar yaşayıp moralinin çok bozuk olacağına , eğer bu sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız o zaman önceden tedbir almanız gerekiyor.

Tedbir alırsanız büyük zararlardan kurtulmuş olursunuz ve bunun yanı sıra sıkıntılı , üzücü durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Rüyada Saat Aldığını Görmek

Rüyada saat aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda çok zor zamanlar geçireceğinize , sorunlarınıza sorun ekleneceğine , kötü günler yaşayacağınıza ve işlerinizin her geçen gün kötüye doğru gideceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra büyük bir zarara uğrayacağınıza ve iflasın eşiğine kadar geleceğinize işaret eder.

  • Rüyada saat aldığınızı gördüyseniz , hem aile hem de iş hayatınızda kötü durumlarla karşı karşıya kalacağınıza , sorunlar yaşayacağınıza ve önlem almak için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada Saat Satın Almak İhya Rüya Tabiri

Rüyada saat satın aldığınızı gördüyseniz , büyük sorunlar yüzünden iş hayatında yüzünüzün bir türlü gülmeyeceğine , zor zamanlar geçirdikten sonra çevrenizde bulunan insanlar sayesinden tekrardan dimdik ayağa kalkacağınıza ve güzel işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Saat Hediye Almak Ne Demek?

Rüyada saat hediye ettiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz zor günleri çok sevmiş olduğunuz insanların destekleri sayesinden ortadan kaldıracağınıza , büyük başarılara imza atacağınıza , hem güzel hem de hayırlı işlere gireceğinize , sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup mutlu bir hayat süreceğinize alamet eder.

  • Rüyada saat hediye aldıysanız , sevmiş olduklarınız ve yakınlarınızdan alacağınız destek ile zor günlerin üstesinden geleceğinize delalet eder.

Rüyada Ölüden Saat Almak

Rüyada ölü olan birisinden saat aldığınızı gördüyseniz , iş yaşamınızda karşılaşmış olduğunuz sorunları çözmek için çevrenizde destek alacağınıza yorulur.

Rüyada Saat Takmak

Rüyada saat takmak , rüya sahibinin hem aile hem de özel hayatında çok titiz birisi olduğuna , temiz birisi olmak için özen gösterdiğine , odasının , evinin ve aynı zaman da çalışma masasının temiz olması için elinden geleni yaptığına işaret eder.

Bu rüya özellikle işine her zaman önem veren , dakik , diğer insanlara karşı çok saygılı , disiplinli ve mesafeli bir insana yorulur.

Rüyada Saat Taktığını Görmek

Rüyada saat taktığınızı gördüyseniz , düzenli bir işe sahip olacağınıza , hem aile yaşantınızın hem de gelirinizin çok iyi olacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ,rüya sahibinin vermiş olduğu her sözü yerine getireceğine , yapamayacağı şeylere söz vermeyen ve buluşma noktasına her zaman önceden giden , vakti doğru kullan kişi olduğuna alamet eder.

Rüyada Altın Saat Taktığını Görmek

Rüyada altın saat taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda başarılarınızdan dolayı çevrenizdeki insanlardan takdir göreceğinize, makam sahibi olup yüksek yerlere geleceğinize , ticaret veya meslek hayatınızda sağlam adımlar atarak sarsılmaz bir yere sahip olacağınıza , kariyerinizi ise her zaman ön planda tutacağınıza yorulur.

Rüyada Kola Saat Takmak Nedir?

Rüyada kolunuza saat taktığınızı gördüyseniz , çok önemli kararlar alarak büyük girişimlerde bulunacağınıza ve bu durum karşısında iyi sonuçlar alıp mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi bunların yanı sıra iş hayatında çok iyi konumlara geleceğine delalet eder.

 

Rüyada Cadı Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu