Rüyada Kürk Görmek

Rüyada kürk görmek ve giymek nimete ve menfaat elde etmeye işaretle yorumlanır. Bir kimsenin rüyada kış gününde kürk giydiğini görmesi, zenginliğe ve helal mala işaretle yorumlanır. Kişinin rüyada samur bir kürk giydiğini görmesi, büyük ve itibar sahibi kimseler tarafından kendisine (rüya sahibine) verilecek mala ve paraya işaretle yorumlanır. Bir kimsenin Rüyasında hangi kürk olursa olsun, kış gününde (mevsiminde) kürk giydiğini görmesi, hayır ve menfaat ile yorumlanır. Yaz mevsiminde ise, kürk giydiğini görmek, üzüntü ve kedere düşmeye, sıkıntıya uğramaya işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında kürk görmek veya giymek, genellikle kış mevsiminde olursa, hayra ve menfaate işarettir. Yaz mevsiminde ise, genellikle üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşmeye yorumlanmıştır.

• Bir kimsenin rüyada arkasına giymiş olduğu kürkün yırtıldığım veya yandığını görmesi, keder ve sıkıntıya düşeceğine ve malının elinden gideceğine işaret eder denmiştir.

• Bir kimsenin rüyada kedi derisinden veya tavşan derisinden kürk görmesi veya giyinmesi, hayırlı bir rüya değildir. Bir kimsenin Rüyasında tavşan derisinden kürk giydiğini görmesi, onun rızkının azalmasına ve maişetinin (geçiminin) daralacağına işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Kürkçü Görmek

Rüyada kürkçü görmek, iki şekilde yorumlanır. Yaz mevsiminde görülmesi iyi değildir. Kış mevsiminde görülmesi, hayırlıdır. Bir kimsenin rüyada yaz mevsiminde kürkçüyü görmesi, iyi değildir. Üzüntüye, kedere ve hastalığa işaret olarak yorumlanır. Bir kimsenin kış mevsiminde kürkçüyü görmesi, bu yorumun tersiyle yorumlanır.

Yani hayırlıdır. Üzüntülerden sıkıntılardan kurtulmaya ve sağlığa, neşe ve sevince ermeye işaret olarak yorumlanır.

• Bazı yorumcular uykuda görülen kürkçü rüyasını, helal kazanılmış bir mala ve helal rızka işaretle yorumlamışlardır.

Rüyada Kum Saati Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu