Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek , yakın zaman içerisinde iyi haberler alacağınıza , hayatınızın çok güzel olacağına ve içinizin ferahlayacağına alamet eder. Bunun haricinde başarılarınızın ve kazancınızın artacağına , rızkınızın genişleyeceğine , yaşam standartlarınızın yükseleceğine , daha konforlu bir yaşam süreceğinize ve mutluluk içerisinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Eğer rüyada bir kadın kendi çocuğunu görürse o zaman çalışmış olduğu işte büyük başarılara imza atacağına , bu başarılar sayesinde yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Eğer çok küçük bir kız çocuğu gördüyseniz o zaman hayırlı işlere gireceğinize ve her zaman yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Demek? Neye İşarettir?

Kişinin rüyada kız çocuğu görmesi, çok iyidir. Bu rüyası onun (rüyayı görenin) bolluğa, berekete, şeref ve itibara kavuşacağına, zahmet ve meşakkatten sonra ferahlığa ve rahatlığa, çektiği zorluktan sonra kolaylığa ereceğine işarettir.

• Rüyada küçük kız çocuğu görmek, rüya sahibinin, dünya nimetlerine (dünyalığa) ermesine (yani zengin, mal mülk, dünya saltanatına dünyanın her türlü rahatlığına elde etmek) ve dünyanın kendisine (rüyayı görene) yönelmesine işaret eder şeklinde yorumlanır demişlerdir.

• Bir kimsenin rüyada küçük kız çocuğunu arkasına alıp götürdüğünü görmesi, erkek çocuğu alıp götürmesinden yorumca daha hayırlı sayılmıştır. Yani rüyada kız çocuğu görmek, erkek çocuğu görmekten daha iyidir, daha çok
hayra ve berekete, şeref ve itibara (saygınlığa) işaret eder şeklinde yorumlamıştır rüya tabiri ve yorumcuları.

• Rüyada küçük kız çocuğu görmek, kolay ve rahatlıkla kazanılacak rızık ve mala işaret eder. Ve aynı zamanda mutlu olmanın, şan ve şerefe, iyi anılmanın, övgülere nail olmanın da habercisi, müjdecisidir yorumunu yapmışlardır.

• Rüyasında küçük bir kız çocuğunu kucağında taşıdığım (kucağında küçük bir kız çocuğu olduğunu) gören kimse, fazlasıyla mutluluğa ve saadete nail olacağına, çevresinde, itibarının, şerefinin artacağına işaret olarak yorumlanır.

• Hamile bir kadının rüyada kız çocuğu görmesi, minikçe bir kız doğurduğunu görmesi, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen (annesinin aynı şekli) bir kız evladı olduğuna işaret eder.

• Bir kadının rüyada kendisini bir küçük kız çocuğu imiş görmesi, o kadının bir meslek öğreneceğine, dünya işlerinin çok yolunda olup sanki dünya o kadının ayağına olanca nimetleriyle geleceğine ve kadına yöneldiğine ve rüyayı gören kadının, bu rüyadan sonra artık ölünceye kadar çocuk doğurmayacağına işarettir.

• Rüyasında bir çocuğu olduğunu ve bu çocuğun beşikte bağlı bulunduğunu gören kimsenin, bu rüyası iyi değildir.

Bu rüya, onun (rüyayı görenin) hastalanacağına ve hapsedileceğine (tutuklanacağına) işaret eder.

 

Rüyada Kıyamet Görmek

17 Yorum

  1. Rüyamda ikiz 3 yaşlarında kız çocuğum vardı ve zengin olmustuk oysa kız çocuğum yoktur tşk

  2. Ruyamda bitane ceyrek altin gördüm ve karalmisti ne anlama gelir

  3. Rüyamda esmer 5/6 yaşlarında bir kızım olduğunu gördüm üstünde beyaz elbisesş vardı çok yakışmıştı saçları iki yandan örgülüydü ben de koltukta oturuyordum hamileydim kız yanıma gelip bana “kardeşim ne zaman doğacak anne ” deyip gülümsedi bende “bilmiyorum annecim belki sürpriz yapmak ister” diye karşılık verip gülümsedim sonra yanımdan kalkıp oyun oynamaya devam etti ve bende onu izledim dünyanın en güzel kızıydı tarif edemiyorum çok güzeldi

  4. Sevdiğim adam sedyenin üstünde yatıyor ben hamileyim ama doğum olacak sevdigim adam ben doğuracağı m diyor sedyenin göbeği sığacak şekilde bir açıklık var yüzünkuylu yatıyor sedyenin altından karnı görünüyor ama doğum olmuyor ben üzülüyorum o hâline birden birşeyler beni havaya kaldırıyor sedyenin üstüne yatırıyor belden aşağı mı görüyorum beni bağlamışlar düşmeyelim diye üstü kapalı bir kaydiraktan kayıyorum havada ucuyorum resmen doğum haneye yatağın üstüne iniyorum inerkende yatağın bitişiğinde bir kız çocuğu yatıyor çok kıssa gördüm çocuğu ve ben doğum yapmış olmuşum doğum esnasını görmüyorum havadayım dogurmuşum bebek benden önce yatağında. Bana bunu yorumlarsaniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu