Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Demek? Neye İşarettir?

rüyada-kız

Rüyada kız çocuğu görmek , yakın zaman içerisinde iyi haberler alacağınıza , hayatınızın çok güzel olacağına ve içinizin ferahlayacağına alamet eder.

Bunun haricinde başarılarınızın ve kazancınızın artacağına , rızkınızın genişleyeceğine , yaşam standartlarınızın yükseleceğine , daha konforlu bir yaşam süreceğinize ve mutluluk içerisinde olacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada bir kadın kendi çocuğunu görürse o zaman çalışmış olduğu işte büyük başarılara imza atacağına , bu başarılar sayesinde yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Eğer çok küçük bir kız çocuğu gördüyseniz o zaman hayırlı işlere gireceğinize ve her zaman yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Görmek 

Rüyada kız bebek görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin temiz işlere gireceğine , güzel haberler alarak mutlu olacağına , istemiş olduğu şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağına ve mutluluk veren şeyler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak 

Rüyada kız çocuğu doğurduğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da çok sağlıklı birisi olacağınıza , iş konusunda yüksek kazançlar elde edeceğinize ve mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra kız çocuğu doğuran kişinin gerçek yaşamında erkek çocuğunun olacağına , erkek çocuğu doğurduğunu gören kişinin de kız çocuğunun olacağına alamet eder.

  Rüyada Kuyruk Yağı Görmek Ne Demek? İslami Yorumu
17 yorum

17 thoughts on “Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Demek? Neye İşarettir?

  1. Sevdiğim adam sedyenin üstünde yatıyor ben hamileyim ama doğum olacak sevdigim adam ben doğuracağı m diyor sedyenin göbeği sığacak şekilde bir açıklık var yüzünkuylu yatıyor sedyenin altından karnı görünüyor ama doğum olmuyor ben üzülüyorum o hâline birden birşeyler beni havaya kaldırıyor sedyenin üstüne yatırıyor belden aşağı mı görüyorum beni bağlamışlar düşmeyelim diye üstü kapalı bir kaydiraktan kayıyorum havada ucuyorum resmen doğum haneye yatağın üstüne iniyorum inerkende yatağın bitişiğinde bir kız çocuğu yatıyor çok kıssa gördüm çocuğu ve ben doğum yapmış olmuşum doğum esnasını görmüyorum havadayım dogurmuşum bebek benden önce yatağında. Bana bunu yorumlarsaniz çok sevinirim

  2. Rüyamda esmer 5/6 yaşlarında bir kızım olduğunu gördüm üstünde beyaz elbisesş vardı çok yakışmıştı saçları iki yandan örgülüydü ben de koltukta oturuyordum hamileydim kız yanıma gelip bana “kardeşim ne zaman doğacak anne ” deyip gülümsedi bende “bilmiyorum annecim belki sürpriz yapmak ister” diye karşılık verip gülümsedim sonra yanımdan kalkıp oyun oynamaya devam etti ve bende onu izledim dünyanın en güzel kızıydı tarif edemiyorum çok güzeldi

  3. Rüyamda ikiz 3 yaşlarında kız çocuğum vardı ve zengin olmustuk oysa kız çocuğum yoktur tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.