K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Kestane Görmek

Rüyada kestane görmek, çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Fakat genel olarak cimri ve kıskanç olan birisinden mal alacağınız , mal mülk sahibi olacağınıza , sağlıklı olmaya , sabırlı olmaya , tembel bir kişiye ve yaşlı kişilerle de bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada kestane görmek, değişik şekillerde yorumlanmıştır. Kestane rüyası, sağlıklı olmaya, rızık elde etmeye, cimri bir adamdan mal ve para almaya, yabancı memleketlerden mal almaya ve ticarette bulunmaya gibi şeylere işaretle yorumlanmıştır.

  • Bazı yorumcular, kestane görmeyi, zahmet ve meşakkatle güçlük çekerek kazanılan mala işaretle, bazıları da, Salih(iyi) kimselere, vücut sağlığı ve uzun bir yolculuk yapmaya işaretle yorumlamışlardır.
  • Bir kimsenin rüyasında kestane yediğini görmesi, hayırlı (helâl) bir rızka, geçimine kavuşmasına ve sağlıklı olmasına (hasta ise şifaya) işaretle yorumlanır demişlerdir. Bazıları da (kestane yemeyi), yabancı memleketlerden ticaretle (ithalât ve ihracatla) kazanılacak ve elde edilecek mal ve paraya işaretle yorumlamışlardır.
    • Rüyada kestane görmek, cimri bir adamdan mal almaya ve menfaat elde edip istifade etmeye işaret eder.
    • Bazıları da, rüyada kestane görmeyi, zahmet ve meşakkatle, zorluklar içinde çalışarak kazanılan mal ve servete işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Bunların yanı sıra sevmiş olduğunuz bir yakınınızın sağlık sorunları yaşayacağına , hem zahmet hem de zorluk ile bir ömür geçeceğine ya da birisinden miras kalacağına yorulur.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyada kestane ağacı görmek, zengin (malın mülk sahibi) fakat inatçı (zor söz anlayan) ve halka yardım ve faydası olan bir adama işaretle yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Kestane Yemek Nedir?

Rüyada kestane yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , rızkınızın geniş olacağına , hem zorlukları hem de sıkıntıları atlatacağınıza ,

zorluklarla mal elde edeceğinize , bol kazanç elde etmeye ve ummuş olduğunuz yerden kazançlar geleceğine delalet eder. Bunun haricinde zorlu bir dönemden geçeceğinize işaret eder.

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada kestane yemek, yakın zaman içerisinde emlak veya tarla sahibi olacağınıza , hastaysanız da kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , darlıktan ve sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada kış ayında kestane yemek ise hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada yaz ayında kestane yemek , zor bir dönemden geçeceğinize , bu gelecek olan sorunları aşmak için ise büyük çaba sarf etmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kestane Satın Almak

Rüyada kestane satın almak, gördüyseniz , yatırım olarak arsa veya toprak alacağınıza , ün kazanacağınıza ,

istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza ve sürekli olarak başarılar elde edeceğinize , etmiş olduğunuz duaların kabul olacağına yorulur.

 

Rüyada Gamze Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir Yorum

  1. Rüyamda annemin benim ve kız kardeşimin bi sobanın etrafında sandalye gibi bi şey tam olarak hatırlamıyorum yani yerde oturmuyoduk soba biraz eskiydi kestaneletle annem ilgileniyodu o pişiriyodu bikaç tane yediğimi hatırlıyorum o sırada rüyamda ne kadar güzel göründüklerini düşünüyodum ama rüyamda sanki üzgün gibiydim lütfen yorumsuz bırakmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu