Rüyada birini zayıflamış görmek

Rüyada Zayıflamış Birini Görmek

Rüyayı gören kişilerin kazandığı kazancın azalacağına ve işlerinin bozulacağına, kurulu olan düzeninin bozulabileceğine, başarısının düşeceğine işaret eder.

Ayrıca rüyayı gören kişinin üzüleceği bir takım şeyler olacağına, düşünceli ve moralsiz olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin ne yapacağını bilemeyeceğini, doluya koysa bir şey alamayacağı, boşa koysa bir şeyleri dolmayacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin elinin kolunun bağlanacağına işaret eder. Kişi kendini çok çaresiz hisseder ve çözümsüz hisler hissederek yorulur. Bu durum şer olma anlamına gelir.

Rüyada Kocasının veya Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyayı gören kişi eşinin başına gelecek bir belaya, kazaya veya zarara alamet edildiği bilinir. Ev içerisinde yaşanacak huzursuzluklara işaret eder.

Melanetli denilecek olaylara, aile bireylerinin bir bir üzülmesine, mutsuz ve uykusuz günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Birilerinin Zayıfladığını Görmek

Rüya da birilerinin zayıfladığını görmek veya rüya da başkasının zayıflamış olacağına yorumlanır.

Rüyayı gören kişilerin iradesi ve kontrolü dışında yaşanacak bir kaç tatsız olaylardan maddi ve manevi olarak zarar edeceği anlamı taşır.

Rüyada Zayıfladığını ve Güzelleştiğini Görmek

Bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişilerin bedenine vede ruhuna iyi gelebilecek olumlu ve güzel gelişmelerin meydana gelebileceğine ve bu sayede rüyayı gören kişinin hayatında rahata ereceğine, rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Çok Daha Fazla Zayıfladığını Görmek

Rüyasında çok fazla zayıfladığını görmek, yaşamdaki sıkıntılar ile uğraşamayacak kadar ruhsal sıkıntılara düşebileceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişilerin hayvanlarında zayıflamış bir şekilde görülmesi kötüye yorumlanır.

Rüyada çok zayıflamak iyi değildir. Sıkıntılar ile uğraşamayıp ruhsal sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir.

  Rüyada Zayıfladığını Görmek İslami Tabiri

Rüyalar da hayvanlarında insanlarında zayıflaması her zaman kötüye yorumlanır. Zayıflamak insanların olaylar ile başa çıkamayacak bir duruma geleceğine rivayet edilir.

10 yorum

10 thoughts on “Rüyada birini zayıflamış görmek

  1. Rüyamda kızımı çıplak ve çok zayif gördüm babasının yanında duruyordu ve babasına kızımızın ne kadar zayifladigini söylüyordum yorumunu çok merak ediyorum kızım zaten zayıf rüyada daha çok zayiflanmisti teşekkür ederim

  2. “Ruyam da seudiyim insanin anesi cok sismandi cok zayiflamis oglunuda gordum ama bakmadim konusmadim

  3. ruyada babası ölen amca kızımın zayifladigini gördüm ve anneme anne ne kadar zayıflamış diyordum ve onun için hıçkıra hıçkıra agliyordum neye yorumlamir

  4. Ölmüş eşimi oglumhapisaneden eve getiriyor bende gezmeye gidiyormusum onu görunce şaşırıyorum yatak acıkmış ono kapatıyorum sonra gidip hoş geldin diyip öpüyorum bakıyorumkı cok zayıflamıs boyu uzamış ne o retkite zemişsin diyorum şimdiden teşekur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.