Rüya TabirleriV Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Vadi Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada görülen yeşil vadi birçok şekilde yorumlanmıştır; güzel ve huzurlu bir yaşam olarak anlamlandırılır. Rüyasında vadi gören kişi, çok güzel ve hayırlı işlere imza atacak, yapılacak olan iyiliklere vesile olacaktır.

Rüyad Yeşil Vadi ve Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada vadi görmek ile alakalı İslam Alimlerin Diyanet ve İhya tabirleri şöyle olmaktadır.

  • İmam Nablusi (r.a) rüyasında vadi gören kişi, ahiret hayatı için çabalayan ve iyi niyetli olan kişidir. Yorumunu yapmıştır.
  • İbn-i Şirin (r.a) rüyada görülen vadi, hayırlı evlatların ve kazancın habercisidir. Demiştir.
  • Cafer-i Sadık (r.a) rüyasında vadi gören kişi, müjdeli haberler alacak ve miras varisi olacaktır yorumunda bulunmuştur.

Rüyada Vadiye İnmek

Rüyada vadiye inmek hayırlı şekillerde yorumlanır. Rüyasında vadiye indiğini gören kişi, sıkıntılarından kurtulacak ve refah içinde yaşayacaktır. Rüyada vadiye kalabalık şekilde indiğini gören kişi, ailesi ile birlikte yeşillik bir alana yolculuk yapacaktır. Rüyada başkasının vadiye indiğini görmek, başkalarının yapacağı hayır işlerine destek olmak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Vadide Yürümek

Rüyada vadide yürümek, yalnızlık ile yorumlanır. Rüyasında vadide yalnız yürüdüğünü gören kişi, mutlu olmak için tek başına bazı kararlar alacaktır. Rüyasında vadide kalabalık şekilde yürüdüğünü gören kişi, aldığı kararlar ile alakalı sorguya çekilecek ve ailesinden uzaklaşacaktır. Vadide yürümek, kafa dinlemek ve yalnız kalmak isteğini de delalet eder.

Rüyada Vadiye Bakmak

Rüyada vadiye bakmak, arsa sahibi olan kişileri temsil eder. Rüyasında vadiye baktığını gören kişi, mal sahibi değil ise, mal sahibi olur. Mal sahibi ise de mal varlığı katlanır ve çoğalır. Rüyada başka birini vadiye bakar iken görmek, mal varlığına göz diken birilerinin olduğunu delalet etmektedir. Rüyada başkaları ile vadiye bakmak, kalan mirası kalabalık şekilde bölüşmek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Vadi Görmek

Rüyada yeşil vadi görmek, hayırlı bir ömür geçirdikten sonra vefat eden kişilerin makamlarının iyi olması ile yorumlanır. Rüyada yem yeşil vadide yürüdüğünü gören kişi, saygın olan ve düşüncelerine önem verilen kişidir. Rüyada yeşil vadi satın almak, çiftçilik ile tabir edilmektedir. Yeşil vadi, hayırlı eş ile de yorumlanır.

Rüyada Büyük Vadi Görmek

Rüyada büyük vadi görmek, büyük bir mirastan tek başına yararlanmak ile yorumlanır. Rüyasında büyük vadi gören kişi, zengin olacak ve hayırlı işler yapacaktır. Büyük vadi görmek, camii ve türbe ziyaretlerini de delalet etmektedir.

Rüyada Kanyon Görmek

Rüyada kanyon görmek, bereket ile gelecek evlat müjdesi ile yorumlanır. Rüyasında kanyonda olduğunu gören kişi, ferahlayacağı yardımlar alacak ve mutlu olacaktır. Kanyon görmek, hastalıkların şifasının suda olmasını da işaret etmektedir.

Rüyada Vadi Görmek

Rüyada vadi görmek, mutluluk, bereket ve huzur ile yorumlanır. Rüyasında vadi gören kişi, mutlu olacağı haberler alacak ve sevinçli günler geçirecektir.

Rüyada Yayla Görmek

Rüyada yayla görmek, köy ziyareti gibi ziyaretleri temsil etmektedir. Rüyasında yaylaya çıktığını gören kişi, alın teri ile kazanarak bir mal sahibi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu