Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada Kendini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir? Neye İşaret Eder? ( İslami)

Rüyada kendini hamile görmek , rüyayı gören kişinin hem izlet hem de şeref sahibi olacağına , dünya hayatınızdaki mallarınızın artacağına işaret eder. Eğer erkeğin veya kadının hamile olduğunu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sevinçli bir haber alacağınıza , çevrenizde tarafından övüleceğinize , her konuda çok başarılı olacağınıza yorulur.

Rüyada Kendini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Bazı rüya tabircilerine göre , rüya sahibinin malının artacağına , fakirse kısa süre içerisinde zengin olacağına alamet eder. Fakat genel olarak bu rüya zenginlik , izzet sahibi ve şerefli kişi olarak yorumlanır. Bunun yanı sıra çalışmış olduğunuz işte çok başarılı olacağınıza , rahat bir yaşam süreceğinize , eğer gerçek yaşam da evliyseniz kısa süre içerisinde çocuk sahibi olacağınıza , müjdeli haber alarak çok mutlu olacağınıza ve şansınızın açılacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi eğer evliyse o zaman evliliğinizde bir takım sorunların olacağına , bekarsa yakın zaman içinde karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyada görülen hamilelik her zaman hem iyiye hem de hayra yorumlanmaktadır. Eğer kişi rüyada hamile olduğunu ve sonra da çocuğunu düşürdüğünü gördüyseniz , gerçek yaşamdaki planlarınızda aksaklıkların olacağına , bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza , müjdeli bir haber alacağınıza ve bol kazanç elde edeceğinize alamet eder.

 

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ŕuyamda kendimi hamile görüp çocuğun cinsiyetini bilmiyorum diyorumki oğlum olursa kocanın adını bayram .koyacam kız olursa ilknur koyacağım diyom ne anlama gelir

  2. 20 yaşında yim kendimi amile karnım çok şiş yolda yürüyemez halde gördüm. bu neye isare

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu