Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Ve Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevdiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi bekar olabilir ya da sevdiğinden uzakta olabilir. Bu sebeple bu kişi uzun süredir beraber güzel anılar geçirdiği ve birlikte zorluklara göğüs gerdikleri kişi ile yakın zamanda evleneceğine delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile alakalı hayırlı bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kişiyi görmek mutlulukla karşılanacak, kişinin içindeki sıkıntıyı atmasına neden olacak hayırlı haberler alınacağına delalet eder.

Sevdiği kişiyi rüyasında görenlerin özel hayatlarında olumlu yönde gelişmeler olur.

Ayrıca ikili diyaloglar ile var olan sorunlar çözülür. Rüyayı gören kişi bayan ise en iyi aşkı tatmak ve yaşamın tüm güzelliklerini bir ilişki içerisinde yaşamaya işaret eder.

İstenilen, senelerdir hasretle beklenen yaşama kavuşmak kadar, çocuk sahibi olarak anne ve babasını mutlu etmek ve hayatında yepyeni bir döneme başlamak demektir.

Sevdiği kişiyi rüyasında gören kişi erkek ise kara sevdaya tutulacaklarına ve bekar ise ilk görüşte aşık olacaklarına aklından hiç çıkaramayacakları birisi ile tanışacaklarına işaret eder.

Rüyada Sevdiği Kişinin Ağlamasını Görmek

Rüyasında sevdiği kişinin ağladığını görmesi sevdiği kişiye kavuşacağı, sevdiği kişi ile aralarındaki mesafenin ortadan kalkacağına ve hasretin sona ereceğine sonunda kavuşacaklarına işaret eder.

Rüyada Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyada öpülen kişi kim ise hayırlı bir haber vereceğine ve bu haberin alınmasıyla tüm sıkıntı ve hüzünlerinden kurtulacağına işaret eder.

Bunun yanında rüyayı gören kişi, rüyada öptüğü kişi ile hiç beklemediği yerde ve hiç beklemediği bir anda karşılaşacağına işaret eder.

  Rüyada Silah Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları
14 yorum

14 thoughts on “Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Ve Öpmek Ne Anlama Gelir?

  1. Benim isteyen bir erkek var ailem beni vermedi o kişiyi rüyamda gördüm ve öptüm

  2. Esasin da böy le eski den tani dim konuş du ğum bir bayan buge çe rüyam da yatana gir dim söyle dim eski den sev diyin var mi di..hatir latim o an da.memeni göster di öp tum .ŞIM DI YORUM ÜNÜ ISTI YORUM

  3. Aynı rüyayı 3. Defa gördüm 2sinde hep mutluydum şimdi ayrıyız tekrar barışırız umarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.