Rüyada Karısını Hamile Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?

Rüyada karısını hamile görmek, rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına işaret eder. Fakat bazı durumlarda rüyaların gerçeğe dönüşmesinden dolayı kişi üzülebilir.

İnsanların görmüş oldukları rüyalar olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanabilir.

Rüyanızda eğer karınızı hamile olarak gördüyseniz , gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Hamilelik genel olarak sıkıntıların son bulacağına , kötü olaylardan kurtulup feraha kavuşacağınıza yorulur.

Kötü olaylardan dolayı hem sevinç hem de mutluluğa kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Karısını Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Bazı rüya yorumcularına göre Rüyada Karısını Hamile Görmek, yakın zaman içerisinde bir bebeğe sahip olacağınıza ya da eşiniz ile aranızın çok iyi geçeceğine delalet eder.

Yakın zaman içerisinde ailenizle beraber mutlu bir haber alacağınıza , başınıza gelecek olan iyiliklere , birden fazla nimete alamet eder.

Gerçek hayatta karınızın hamile olduğunu ve sonra da doğurduğunu gördüyseniz , hem sağlıklı hem de güzel bir bebeğe sahip olacağınıza yorulur.

Rüyada karınızın hamile olduğunu ve karnının büyüdüğünü gördüyseniz , yakın zaman içerisinde elinize bir miktar para geçeceğine delalet eder. Bu rüya genel olarak maddi zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada Eşini Hamile Görmek Ne Demektir?

Rüyada Eşini Hamile Görmek
Rüyada Eşini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eşini hamile görmek , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evliyse yakın zaman içerisinde bir evlada sahip olacağına ve yaşayacağı aile saadetine delalet eder.

Bunun yanı sıra eşinizle beraber çok güzel vakitler geçireceğinize , onunla beraber huzurlu olacağınıza , ailece alacağınız çok güzel haberlerden dolayı kendinizi çok mutlu hissedeceğinize delalet eder.

Eğer rüyada ikizlere hamile olduğunuzu gördüyseniz , birden fazla nimete sahip olacağınıza , hayatınızla ilgili değişimler yapacağınıza alamet eder.

Rüyada eşinizi hamile olarak gördüyseniz ve eğer gerçek yaşamda da eşiniz hamileyse o zaman hem güzel hem de sağlıklı bir bebeğe sahip olacağınıza,

kısa zaman içerisinde elinize yüklü miktarda para geçeceğine , maddi açıdan çok zengin birisi olacağınıza , çekmiş olduğunuz sıkıntıları bir kenarı bırakarak her zaman önünüze bakacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi veya eşinin bir günaha girdiğine fakat doğacak olan bebekle beraber bu günahlardan arınacağına işaret eder.

Bekar birisi böyle bir rüya gördüyse , kısa zaman içerisinde bir hanımla tanışarak evleneceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorulur.

Bu rüya genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanmaktadır.

Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulacağına , feraha kavuşacağına , bundan sonra kötü günler yaşamayacağına ve mutluluk içerisinde bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada Eşinin Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinizin erkek bebeğe hamile olduğunu gördüyseniz , bir yerden güzel haber alacağınıza ve bu haber ile çok rahatlayacağınıza , ailenizle beraber güzel olaylarla karşılayacağınıza işaret eder.

Rüyada görülen erkek bebek genel olarak hayırlıdır ve müjdeli bir haber alacağınıza yorulur.

Rüyada Hamam Görmek

3 Yorum

  1. bekar biri olarak gordugum ruyada esimim var ce hamile oldugunu gordum. ayrica opusuyoduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu