Rüyada Karısını Hamile Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada karısını hamile görmek , rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına işaret eder. Fakat bazı durumlarda rüyaların gerçeğe dönüşmesinden dolayı kişi üzülebilir.

İnsanların görmüş oldukları rüyalar olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanabilir.

Rüyanızda eğer karınızı hamile olarak gördüyseniz , gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Hamilelik genel olarak sıkıntıların son bulacağına , kötü olaylardan kurtulup feraha kavuşacağınıza yorulur.

Kötü olaylardan dolayı hem sevinç hem de mutluluğa kavuşacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , yakın zaman içerisinde bir bebeğe sahip olacağınıza ya da eşiniz ile aranızın çok iyi geçeceğine delalet eder.

Yakın zaman içerisinde ailenizle beraber mutlu bir haber alacağınıza , başınıza gelecek olan iyiliklere , birden fazla nimete alamet eder.

Gerçek hayatta eşinizi hamile olduğunu ve sonra da doğurduğunu gördüyseniz , hem sağlıklı hem de güzel bir bebeğe sahip olacağınıza yorulur.

Rüyada eşinizi hamile olduğunu ve karnının büyüdüğünü gördüyseniz , yakın zaman içerisinde elinize bir miktar para geçeceğine delalet eder. Bu rüya genel olarak maddi zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada eşinin erkek çocuğa hamile olduğunu görmek

Rüyada eşinizin erkek bebeğe hamile olduğunu gördüyseniz , bir yerden güzel haber alacağınıza ve bu haber ile çok rahatlayacağınıza , ailenizle beraber güzel olaylarla karşılayacağınıza işaret eder.

Rüyada görülen erkek bebek genel olarak hayırlıdır ve müjdeli bir haber alacağınıza yorulur.

  Rüyada Hamile Görmek İslami Tabiri
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Karısını Hamile Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.