Rüyada Taç Takmak ve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Taç Takmak

Rüyada taç takmak rüyayı gören kişi onurlanacağı bir durum ile karşılaşacağına delalet eder. Bu rüya genel olarak hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Genellikle talih kuşu konması olarak tabir edilir. Bekar kişi böyle bir rüya gördüyse zengin , anlayışlı ve aynı zaman da cömert olan birisi ile tanışıp çok kısa zaman içerisinde dünya evine gireceğine işaret eder.

Evli olan birisi gördüyse , ev satın alacağına ya da beklemediği bir anda iş konusunda terfi ile ödüllendireceğine alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin yönetici olacağına , devlet işlerinde mevki olarak yüksek yerlere geleceğine ya da politikaya atılacağına işaret ederler.

Rüyada Altın Taç Takmak

Rüyada altın taç taktığınızı gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan çok büyük şansı değerlendireceğinize yorulur.

Bekar birisi böyle bir rüya gördüyse destan gibi bir düğün ile evleneceğine , iş konusunda yüksek yerlere geleceğine ve yaşamış olduğu ilin yönetiminde yer alacağına alamet eder.

Bu rüya aynı zaman da hem hüküm veren hem de liderlik yapan kişiye işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre , günahlarla dolu olan bir yaşama sahip olacağınıza yorarlar.

Rüyada Taç Görmek Ne Demek?

Rüyada taç gördüyseniz , büyük bir saltanata sahip olacağınıza , şanınızın ve şöhretinizin artacağına delalet eder.

  Rüyada Tır Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Taç Takmak ve Görmek Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda kız kardeşim altın taç vardı elinde ben ona kızıyorum niye başına takmiyorsun sonra ben başına takiyorum

  2. rüyamdA sevdiğim cocugun ailesine.hediye alırken bir taç görüp alıyorum takıyorum ve sokaklarda geziyorum iki tane tac vardı biri sarı renkti biri gumüs rengi ben gumus rengi olani aldim taşlı felandı.sonra uyandim zaten j

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.