Rüyada Kitap Görmek ve Satın Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kitap Görmek

Rüyada kitap görmek , rüya sahibi hayatında hem sağlam hem de kararlı adımlar atacağına , ileri görüşlü , aydın ve aynı zaman da okumayı çok seven birisi olduğuna işaret eder.

Bu kişi çevresinde bulunan kişiler gibi aklı başında , yapmış olduklarını ve konuştuğunu bilen ağır başlı kişilerden birisidir.

Görmüş olduğunuz bu rüya çok hayırlıdır ve genel olarak , karanlık düşüncelerden arınacağınıza , ruhen sağlıklı olacağınıza alamet eder.

Eğer rüyada masanın üzerinde açık duran bir kitap gördüyseniz , herkesi ilgilendirecek olan bir söz duyacağınıza , kapağı kapalı bir kitap gördüyseniz kendinizi ilgilendirecek bir söz duyacağınıza delalet eder.

Rüyada kitabı kıvırmış ve sonra da kolunuzun altında taşıdığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde vefat edeceğinize yorulur.

Rüyada Kitap Satın Almak

Rüyada kitap satın aldığınızı gördüyseniz , eksik olduğu konulara vakıf olmak için bu konuları çok iyi bilen kişilerden yardım alacağınıza ve bu sayede birden fazla yeni bilgiye sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kitap Yazmak Ne Demek?

Rüyada kitap yazdığınızı gördüyseniz , hiç mühim olmayan ve kolay bir şekilde atlatabileceğiniz bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Rüyada Kitap Hediye Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir kişiye hediye olarak kitap aldığınızı gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak problemler yaşacağınıza ve bu problemleri çözmek için yakınlarınızdan yardım alacağınıza alamet eder.

  Rüyada komşu görmek ( İslami) Yorumu
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Kitap Görmek ve Satın Almak Ne Anlama Gelir?

  1. Ben rüyamda ablamla hediye bakmaya gidiyorduk sonra ben hiçbir hediyeyi beğenmeyip indirimde bi kitap görüyordum ve onu almaya gittim ama kitabın dışı eskimişti benim biraz canım sıkıldı bu duruma en son kitabı aldım mı almadım mı bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.