Rüyada Kapandığını Tesettür Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kapandığını Tesettür Giydiğini Görmek

Rüyada kapandığını gören kişi yaşamına dair yeni kararlar alacağına ve hayatında yeni yollara gireceğine işaret edilir. Olumlu yönde gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin hayata daha farklı yönlerden bakmaya başlayacağına, hayat felsefesini ve yaşama karşı duruşunu değiştireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin manevi olarak duygularının yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Başını Örttüğünü Görmek

Kısmet olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin şansının artacağına işaret eder. Özellikle kadınlar için çok güzel bir rüyadır.

Bekar bir kadının rüyasında başını örttüğünü görmesi o kişinin özel hayatında olumlu yönde gelişmeler olacağına delalet edilir.

Rüyada Tesettüre Girdiğini Görmek

Rüyasında tesettüre girdiğini gören kişi gelecek yaşamında öncekinden daha farklı bir hayat tarzını benimseyecek ve o yönde hayatını devam ettirecek demektir.

Rüya sahibinin inanç durumuna, ilgi duyduğu alanlara ve beğenilerine daha fazla ağırlık vereceğine delalet eder.

Rüyada Kapanmak ve Açılmak

Rüyayı gören kişinin herhangi bir sebepten dolayı pişman olacağı ya da memnun olmayacağı bir takım işler yaparak arzu ettiği sonuçları alamaması sebebi ile pes edip ondan vazgeçeceğine ve başlamış olduğu noktaya geri dönme kararı alacağına işaret eder.

Rüyada Kapanıp, Örtündüğünü Görmek

Rüya sahibinin daha derli toplu bir hayatı benimseyeceğine, daha oturaklı ve olgun kimse olacağına, Allah rızası için yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını ve tövbelerini ihmal etmeyeceğine sonunda ise derin bir manevi huzur bulacağına alamet eder. Bu hayatın rüyayı gören kişiye daha çok mutluluk getireceğine yorulur.

  Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Kapandığını Tesettür Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

  1. 12 yasimdayim bayanim 7.sinifa geçtim.OKULUN ILK GUNUYDU. SINIFTA AYNI YERIMDEYDIM. SONRA ARKADASLARİMLA BIŞEY KONUŞYORDUM.KONUSUR KENDIME BAKIYORDUM UZERIMDE AYKLARIMA KADAR INEN BIR FERACE VARDI VE BASORTUM VARDI not:şuan açıgim ve 7.de kapanacam

  2. Rüyamda örtündüğümü gördüm normal hayatımda tesetürlü değilim o sırada uzun boylu yakışıklı bir adam gördüm motor sikletiyle beni takip ediyordu o beni seviyordu bende ondan hoşlanıyordum ama belli etmiyordum sonra babamların evine doğru giderken amcamın kızlarını gördüm beni çağırdılar yanlarına gittim gözlerine inanamadılar kapanmışsın çok güzel olmuşsun dediler sonra o gördüm yakışıklı adam bizim komşumuzla geldiler karşıma oturdular adam benimle ciddi düşündüğü söylüyordu bizim komşumuza bizim komşumuzda beni övüyordu çok iyi bir kız dul iki tanede çocuğu var diyordu adamda sorun değil ben onu her şekilde kabul ediyorum diyordu ama evlenip ayrıldığımı iki tane çocoğumun olduğunu ilk defa orda duyuyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.