Rüyada Açık Görmek Nedir? Anlamı Hakkında Bilgi

Rüyada açık görmek , rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde günah işleyeceğine , kötülük yapacağına işaret eder.

Bunun haricinde kapalı olarak bildiğiniz kişiyi açık olarak gördüyseniz , o kişiden kötülük göreceğinize , tanımadığınız birisinin açıldığını görmek , çevrenizde iki yüzlü insanların olduğuna ve size kötülük yapmak için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur.

Yani bu rüya kişi için pek hayırlı değildir genel olarak iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin çevresinde her zaman kötü insanlar vardır.

Rüyada kapalı birini açık görmek

Rüyada kapalı olan birisini açık olarak gördüyseniz , dini konularda çelişkiler yaşayacağınıza , kafanızın çok karışık olacağına ve bazı konularda karar vermekte çok zorlanacağınıza delalet eder.

Rüyada kapalı birini açık halde görmek

Rüyada kapalı birini açık olarak gördüyseniz , yapmış olduğunuz hatalardan ve işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı çok pişman olacağınıza , bu hatalar yüzünden çok üzüleceğinize ve diğer insanlar tarafından kötü birisi olarak anılacağınıza alamet eder.

Rüyada kapalı bir kadın görmek

Rüyada kapalı bir kadın gördüyseniz , gerçek yaşam da sevap işleyeceğinize , sürekli olarak iyi işler yapacağınıza ve Allah yolunda ilerleyeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz iyiliklerden dolayı birçok insanın hayır duasını alacağınıza ve dualarınızın kabul olacağına delalet eder. Yani kısacası bu rüya hayırlıdır ve iyiye yorumlanır.

  Rüyada Araba Satmak Görmek İslami Tabiri
1 yorum

One thought on “Rüyada Açık Görmek Nedir? Anlamı Hakkında Bilgi

  1. Rüyamda annem kız kardeşlerimle gelmeden geliyor arabadan inip eve giriçez hava soğuk kar var erkek kardeşim bana amcamın bahçesinden maydonoz toplayalım diyor bahçeye gidiyoruz karanlık topluyorum maydanoz değil diye kardeşime söylüyorum amcan geliyor bize alın diyor bahçenin yarısında da kabak tepeleri var kesilmiş diğer bahçede kar var sonra eve geçiyoruz kız kardeşimin başının açık olduğunu gördüm annemin elinden tutup içeri giriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.