Rüyada Kablo Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kablo görmek, kişi ile alakalı genel olarak olumlu yorumlar yapılmaktadır. Rüyada kablo görmek, kişinin çok cesaretli bir yapısı olduğuna, sonunda üzüleceğini bilse bile çekinmeden riskli işlere girişeceği anlamına gelir. Rüyada kablodan ateş çıkması ise, kararlı bir insana işaret eder. Rüya sahibinin rüyada kablodan duman çıkmasını görmesi ise, hayatında bazı noktalarda kararlılığını sürdürmesi gerekmektedir, fakat bazen de istişare ederek yanlış yaptığı şeylerden vazgeçmesi tavsiye edilir.

İslam alimleri rüyada kablo görmek ile alakalı şu yorumları yapmışlardır.

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında ağzından kablo çıktığını gören kişinin Hayatının her noktasında dik bir duruş sergilediği, namuslu dürüst maddi çıkarları için gururundan vazgeçmeyen kişi olarak yorumlanır. Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur’ki; namuslu ve şerefli bir insan demektir. Diyanet ve ihya yorumu ise, Müslümanın hayatta her zaman Allah’a güvenerek kimseye kulluk etmeden dik durması gerekir.

Rüyada Kablo Görmek İhya

Rüyada kablo görmek , hayatınız boyunca çok kararlı birisi olduğunuza , hem işte hem de aşkta her zaman kesin ve net kararlar alacağınıza işaret eder.

Alacağınız kararlar ile ortaya çıkacak olan her türlü musibetlere hazırlıklı olacağınıza , hayatınız konusunda yaşayacağınız dezavantajları üstleneceğinize alamet eder.

Fakat alacağınız bazı kararlardan dolayı çok üzüleceğinize ve büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada Uzatma Kablosu Görmek Diyanet ve İhya Yorumu

Rüyada uzatma kablosu görmek, bol kazanç ve rızka, maddi ve manevi rahatlığa, hayırlı Bir Evlada işaret eder. Rüyada elektrik kablosu görmek, bundan dolayı kişinin gelecekteki hayatında Allah’ın ona verdiği nimetlerden dolayı sürekli olarak şükretmesi, kazandığı paralardan yetimlere ve yoksullara yardım etmesi tavsiye edilmektedir.

Rüyada Beyaz Kablo Görmek

Rüyada beyaz kablo görmek, kişinin sürekli Helal para peşinde koştuğu, haramdan uzak duran faiz hassasiyeti olan, yaptığı işlerde Allah rızası gözeten bir insan olarak bilinir. Bundan dolayı çevresinden güvenilir bir insan olarak bilinmesi, herkesin rahatlıkla ticaret yapabileceği bir insana delalet eder. Her Müslümanın hayatını sadece Allah rızası için yaşaması gerekmektedir.

Rüyada Telefon Kablosu Görmek

Rüyada telefon kablosu görmek, rüya sahibinin hayatında her şeyi konuşarak Hallettiği, kimseyi kırmadan hayatını sürdürmeye çalıştığı, hayırsever biri olarak bilinir. Ünlü rüya yorumcusu, Mehmet Emin Kırgil’in yorumu ise, başka bir yoruma göre ise rüyada kablolu telefon gören kişinin çok geveze bir kişiyle evleneceğine, oturmasını kalkmasını bilmeyen, ahlaksız Bir evlat anlamlarına gelir.

Rüyada Kablo Bağlamak

Rüyada kablo bağlamak, maddi olarak çok zengin bir duruma gelmeye, mevki cevap makamın yüksek olacağına, milletvekili ya da bakan gibi devletin resmi kurumlarda yönetici olmak yönünde tabir edilir. Kişinin geldiği makamda sadece Allah rızasını gözeterek hareket etmesi, kazandığı çok paradan yetimlere, fakirlere, akrabaya, yoksula ve her ihtiyaç sahibine yardımcı olması gerekmektedir.

Rüyada Kablo Bağlamak Olumsuz Yorumu

Rüyada kablo bağladığınızı gördüyseniz , maddi anlamda borçlanacağınıza , fakir birisi olacağınıza , yaşantınızda kemerleri sıkarak daha az harcamalar yapacağınıza , yakacağınız maddi sorunlardan dolayı canınızın çok sıkkın olacağına ve kısa süre içerisinde bir işe girerek kazancınızı azda olsa arttıracağınıza , borçlardan kurtulacağınıza ve düzlüğe çıkmak için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada Kablo Döşemek

Rüyada kablo döşemek, mutlu bir hayata, bol kazanç ve paraya, sağlık sorunlarının biteceğine aile ve çevreden yana huzurlu bir yaşam sürüleceği ifade edilir.

Rüyada kablo döşediğinizi gördüyseniz , sizi rahatsız eden durumlar içerisinde kalacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz ortamda sürekli olarak kaos ’un çıkacağına , böylelikle fikir ayrılıkların , çatışmaların ve kavgaların olacağına yorulur.

Arkadaşlarınız veya dostlarınızın bu durumu düzelteceğine , sizi sürekli olarak sakinleştirmek zorunda kalacaklarına , herkesle iletişiminizi kuvvetli tutacağınıza , sakin birisi olacağınıza ve insanları bu şekilde kontrol etmeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kablo Çekmek

Rüyada kablo çekmek, rüya sahibinin büyük işlere girişeceğine, uzun uğraşlar verilen bir sınavdan başarılı olacağına, başarılı olmak için çok çalışmak ve sabırla beklemek gerektiğini anlaması gerekmektedir.

Rüyada Kablo Koparmak

Rüyada kablo koparmak, kişinin kötü niyetli işlere giriştiğini, haram para peşinde koştuğu, kul hakkına girdiği, kıskanç ve haset bir insanı göstermektedir. Şimdi gerçek hayatımda böyle bir durum varsa kimsenin hakkına tecavüze etmeden, Günahlarından vazgeçerek tövbe etmesi gerekir.

Rüyada kablo koparmak , yanınızda bulunan ve sizi asla yalnız bırakmayan bir dostunuzun olduğuna , bir derdiniz olduğu zaman onun omuzlarında ağlayabileceğinize delalet eder.

Rüyada Kablonun Yanması

Rüyada kablo yanması, kişinin geçmişte yaptığı bazı hataların ortaya çıkması, küçük bir hatadan dolayı büyük bir sorun ortaya çıkması ve bu sorunun uzun bir süre devam edeceği rivayet edilir. Rüyada kabloların yanması ise, önemli olan kişinin dikkatli ve özenli davranması sonrasında Allah’a tevekkül etmesi söylenir.​

 

Rüyada Gökkuşağı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu